FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
06-01-13 10:31  [Z] Bf-109E-1, P-51A MPM - Answer
pawelewap 



Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Taką oto zapowiedź znalazłem na stronie wydawnictwa Answer.
http://www.answer.pl/

--
--------------------
W budowie: Lxd 2

 
06-01-13 11:02  Odp: [Z] Bf-109E-1, P-51A MPM - Answer
Marek S. 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

to są te same modele, które Marek Pacyński ma w wersji do druku

--

 
06-01-13 11:05  Odp: [Z] Bf-109E-1, P-51A MPM - Answer
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

czyli kotlet:D

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
06-01-13 11:18  Odp: [Z] Bf-109E-1, P-51A MPM - Answer
Barbarossa 

 

Oj tam, oj tam:)
Emili nigdy za wiele, tylko gdzie mój wymarzony RUMUŃSKI?! (wersji do druku nie uznaję).

Jak mnie oczy nie mylą to chyba będzie taki. Ciekawe tylko czy kolory będą podobne do tych na okładce czy rzeczywistych. Jeśli by ktoś szczęśliwie zakupił to poproszę o jakieś fotki z wnętrza wycinanki.

--

Post zmieniony (06-01-13 11:30)

 
06-01-13 13:10  Odp: [Z] Bf-109E-1, P-51A MPM - Answer
Marek S. 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Mustang ten sam....ale Emila nie ma w takim malowaniu na stronie MP


--

Post zmieniony (06-01-13 13:13)

 
27-04-13 09:35  Odp: [Z] Bf-109E-1, P-51A MPM - Answer
Barbarossa 

 

Miałem już nie kupować modeli tego autora, ale skusiłem się na ciekawe malowanie wrześniowe.



Kolory w miarę dobre (spód jak dla mnie trochę za jasno-zielonkawy coś jak w Me-109 z GPM), bardzo lekka waloryzacja (?) w postaci przetarć - no chyba, że to farba odłazi, rysunek na lotkach i sterach w postaci kresek (żadnego cieniowania), kabina uboga, ale bryła samolotu wydaje się być w porządku. Ogólne wrażenie jak przy starych MM. Sklejalność sprawdzę jak czas pozwoli.

--
per aspera ad astra...

 
28-04-13 20:51  Odp: [Z] Bf-109E-1, P-51A MPM - Answer
M-BAR 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Gdy te dwa modele pojawiły się pod szyldem WIR - kupiłem je, gdy Mustang pojawił się z WAK-u (ten sam ale inna maszyna, "C" zmienione na "E") kupiłem go, te dwa też zapewne za niedługo znajdą się w mojej kolekcji.

 
05-10-13 12:58  Odp: [Z] Bf-109E-1, P-51A MPM - Answer
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Miałem już nie kupować MPM ale obejrzałem , mam słaba wole , kupiłem, widac że w stosunku do Me E-1 jest ciut lepiej z rysunkami montażowymi .


--

Post zmieniony (05-10-13 13:39)

 
05-10-13 13:13  Odp: [Z] Bf-109E-1, P-51A MPM - Answer
*Paulos* 



Na Forum:
Relacje w toku - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam - i ja też skusiłem się w EMPIK-u na tego mustanga. Jak dla mnie ładny druk, instrukcja mogłaby być bardziej przemyślana, a opis budowy jest chyba skopiowany z WAK-owskiego Mustanga bo pisze się tam o montażu kamery "Części kamery oznaczone są literą P" a to przecież nie jest wersja rozpoznawcza i nie ma wycinance żadnej kamery.

Alski :) i ja mam słabą wolę i porozcinałem kolejny model ... :)


--
-------------

Jaki będzie następny model??? ... L E P S Z Y !!!!!!!

 
05-10-13 13:41  Odp: [Z] Bf-109E-1, P-51A MPM - Answer
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Paulos , proszę ,dawaj z relacją !!! Na pewno sie przyda ze względu na braki w rys montażowych , a jak nie masz zabradzo ochoty pisac to choć zdjęcia wstawiaj, też pomogą , nie będzie takiej meki jak przy messerze.

--

Post zmieniony (05-10-13 13:42)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024