FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 24 z 24Strony:  <=  <-  20  21  22  23  24 
25-09-09 08:11  Odp: [Relacja][Galeria] Hood - Mały Modelarz
Starling   

Gratulacje... pięknie się prezentuje.

--
Pozdrawiam Grzegorz

 
25-09-09 08:18  Odp: [Relacja][Galeria] Hood - Mały Modelarz
Refal   

Gratulacje.Model porostu miodzio i jeszcze super tempo.Udowodniłeś,że budowa dużego okrętu nie musi trać więcej niż pół roku.

 
25-09-09 10:06  Odp: [Relacja][Galeria] Hood - Mały Modelarz
Tuco 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Od początku wiedziałem, że Ci się uda ;-)
Choć nie sądziłem, że tak szybko ;-)
Gratulacje!!

--
Pozdrawiam!
Tuco

 
25-09-09 10:13  Odp: [Relacja][Galeria] Hood - Mały Modelarz
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

Końcowy efekt jest naprawdę rewelacyjny. Sama relacja również. Bardzo miło się ją czytało.
Aż trudno uwierzyć, że to Mały Modelarz.

Z wielką ochotą pobrałbym sobie paczkę ze zdjęciami w większej rozdzielczości.

--
pzdr
Kemot

 
25-09-09 11:09  Odp: [Relacja][Galeria] Hood - Mały Modelarz
tyg   

Śledziłem tę relację z coraz bardziej wybałuszonymi gałami. Tempo było wręcz niesamowite!!! Gratuluję ilości czasu, który możesz poświęcić na sklejanie ale również zapału. Przy żadnej z odsłon nie odniosłem wrażenia, że model Cię choć trochę znużył i robisz coś z musu, a nie z chęci. Ja przyznam, że czasami takie chwile znużenia miewam mimo, że sklejam znacznie mniej czasochłonne modele samolotów. Jakość sklejania również oceniam bardzo wysoko. Jeszcze raz szczerze GRATULUJĘ!!!

 
25-09-09 11:26  Odp: [Relacja][Galeria] Hood - Mały Modelarz
TheSnake 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 1

Piękny model. Gratuluje wykonania i tępa. No to chyba pora wrzucić galerie do projektu grupowego z okazji 50 -lecia Małego Modelarza. Miejsce jest wolne i czeka na Twojego Hood'a ;)

--
Wojtek/Kołobrzeg
W budowie: Tygrys w Panzer Grau

 
17-12-12 18:44  Odp: [Relacja][Galeria] Hood - Mały Modelarz
GIZIOR   

Hi,model szacunek pamiętaj jeszcze o Banderze.
P.S.Też właśnie go kończę jeszcze tylko olinowanie,prześlę foty.Pozdro, dla wykonawcy i wszystkich pasjonatow

--
Pozdro dla wszystkich milosnikow modelarstwa kartonowego.Gizior

 
17-12-12 19:08  Odp: [Relacja][Galeria] Hood - Mały Modelarz
GIZIOR   

Hi ,nie wiem czy otrzymałeś gratulacje, szacunek pisałem jeszcze stary Banderę "i niech się nie spotka z Bismarck'iem

--
Pozdro dla wszystkich milosnikow modelarstwa kartonowego.Gizior

 
18-12-12 15:43  Odp: [Relacja][Galeria] Hood - Mały Modelarz
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Co tu dużo pisać. Świetny ! Gratulacje z ukończenia w takim szybkim tempie połączonym z taka czystością i dokładnością sklejenia.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 24 z 24Strony:  <=  <-  20  21  22  23  24 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024