FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
14-03-13 09:08  Odp: [Relacja] Z budowy Pancernika King George V
Grzegorz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

W planie mam zamiar wszytkie pomalowac na ten sam kolor co kadlub, chociaz tez zastanawialem sie zeby je zostawic w kolorze mosiężnym gdyz daje to ladny walor estetyczny na koncu. Sam mam z tym duzy dylemat malowac czy nie szczerze zobacze na dzis 80% jest za tym zeby pomalowac.

 
14-03-13 12:49  Odp: [Relacja] Z budowy Pancernika King George V
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Ten model musi podobać się przede wszystkim Tobie. Jeżeli mosiężne bulaje przypadły Ci do gustu, to je zrób i nie oglądaj się na nikogo.

--
serwusik

 
22-04-13 21:20  Odp: [Relacja] Z budowy Pancernika King George V
Grzegorz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam po dłuższej przerwie oto co udało mi się zwojować w stoczni. Kadłub już prawie na wykończeniu jeszcze tylko raz poprawić szary kolor i wymienić bulaje na nowe bo ten wygląd mi nie pasuje. Mam zamówione już z GPM czekam tylko na kuriera. Zdjęć będzie trochę więcej ze względu ze nie potrafię ustawić swojego aparatu tak dokładnie, a cyfrowego jeszcze nie posiadam.




W międzyczasie trochę popracowałem nad nadbudówka i elementami drobnymi


Prace dalej trwaja nie poddaje sie, niedlugo nastepne zdjecia z wykonczenia pokladu oraz artylerii glownej. Wiem ze prace postepuja powoli lecz na ile czas pozwoli dzialamw stoczni

Post zmieniony (22-04-13 21:52)

 
23-04-13 11:16  Odp: [Relacja] Z budowy Pancernika King George V
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Wygląda smakowicie. Do kadłuba podszedłeś ekstra.
Osobiście mnie się mosiężne bulaje nie podobają, ale skoro taka moda..
Pzdr

 
23-04-13 21:49  Odp: [Relacja] Z budowy Pancernika King George V
Marek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Tak jak już wcześniej komuś pisałem blachy nie były zakończone na ostro !! a Ty dalej popełniłeś ten błąd ((( Szkoda bo faktycznie model wygląda fajnie. Poszycie robi duże wrażenie. Szkoda tego małe mankamentu.
http://konradus.net/foto.php?scr=http://konradus.com/forum/img_upl/karton/rupieciarnia_5.jpg 3.imageshack.us/img33/7951/p1080287q.jpg
tutaj mniej więcej widać jak to był robione.

Post zmieniony (24-04-13 20:44)

 
23-04-13 23:14  Odp: [Relacja] Z budowy Pancernika King George V
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Pancerz burtowy łączył się z poszyciem dna łagodnie. Nie było w tym miejscu żadnego uskoku.
Poza tym kadłub wygląda bardzo fajnie.

Pozdrawiam.

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
24-04-13 21:55  Odp: [Relacja] Z budowy Pancernika King George V
pompa 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

no kadłub wygląda całkiem nieżle,ja bym go pomalował na inny kolor niż szary.Szarych okrętów jest masa a KGV lepiej by się prezentował z jakimś z póżniejszych kamuflaży

 
24-04-13 22:38  Odp: [Relacja] Z budowy Pancernika King George V
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

Witam
nie jestem zwolennikiem malowanych modeli kartonowych w całości ,ale kadłub wyszedł naprawdę efektownie ,bardzo mi się podoba oddzielenie kolorów poszycie dna-linia wodna-burta super ,jestem ciekaw co dalej ,bez wątpienia będę tu zaglądał
Pozdrawiam
thorn

 
25-04-13 01:29  Odp: [Relacja] Z budowy Pancernika King George V
Grzegorz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam i dziękuje wszystkim za komentarze.
Pompa- nigdy nie próbowałem sil z kamuflażem jeśli chodzi o okręty dlatego zdecydowałem się na taki, po prostu nie jestem pewien czy bym podołał zadaniu. Lecz następny będzie California w kamuflażu już leży w domu na polce, obecnie kompletuje elementy foto-trawione i rożnego rodzaju dodatki.

 
30-04-13 19:38  Odp: [Relacja] Z budowy Pancernika King George V
Grzegorz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam po przerwie stocznia pracuje ciagle male uaktyualnienie wlasnie koncze nadbodowke glowna. Wszystkie elementy male przykleje dzisiaj wieczorem jutro wkleje reszte.




W niektórych miejscach malowałem ponieważ model uległ zalaniu kiedy był do mnie wysyłany, dzięki poczcie polskiej. cześć uratowałem, cześć przeskanowałem i wydrukowałem, ale teraz zauważyłem problemy ze wydrukowane elementy różnią się kolorem. Dlatego niektóre rzeczy lekko maluje, chociaż malowanie mi nie leży.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024