FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 7Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
27-11-12 10:45  Odp: [R] Manhattan New York City - 1/1700
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

1. Pisząc o Ground Zero miałem na myśli rejon, gdzie się ten teren znajduje (południe wyspy).

2. Jeśli chcesz zbudować makietę od południowego cypla aż do Central Parku, to tam są SETKI budynków. Rozumiem, że kleisz z gotowca - ktoś naprawdę wydał tak ogromny model???

3. Zrobisz także Liberty Island ze statuą? Czy będzie w odpowiedniej (w skali) odległości od Manhattanu?

Sorki za tyle pytań, ale jestem pod dużym wrażeniem Twojego bardzo ambitnego planu!

 
27-11-12 11:20  Odp: [R] Manhattan New York City - 1/1700
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Ok, dla mnie to po prostu WTC. ;-) Prace będą się "posuwały" od południa czyli Battery Gardens w kierunku północnym oraz Central Park na południe. Czyli na pierwszy rzut pójdą wszystkie "drapacze". Little Italy, Chinatown, SoHo etc będą na koniec czyli jak starczy zdrowia i włosów do rwania. ;-) Liberty będzie w skali ale nie będę trzymał jej hektarami od Manhattanu (więc tutaj skali nie będzie). Nikt tego nie wydał i raczej nie wyda, jest to zbiorowa ambitna praca kolegów modelarzy. Również jest w "produkcji" Warszawa (głowią się nad Złotymi Tarasami ale mnie jakoś nie bierze. ;-)

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
27-11-12 11:31  Odp: [R] Manhattan New York City - 1/1700
Vincent 

 

Zrobiłby ktoś miasto ruin ....
Podziwiam zapał i ogrom pracy.

Post zmieniony (27-11-12 11:32)

 
27-11-12 12:40  Odp: [R] Manhattan New York City - 1/1700
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Ciekaw jestem, jak rozwiążecie problem "masówki", czyli setek nieznanych budynków, których zdjęć pewnie nie macie. Bedę tu często, a z ciekawością zaglądal. Trzymam kciuki.

 
08-12-12 23:01  Odp: [R] Manhattan New York City - 1/1700
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Akra napisał:
Ciekaw jestem, jak rozwiążecie problem "masówki"..."

No chyba w sposób "pancerny", jak to robią z gąsienicami. Zdjęć jest pełno w necie, można by się nawet połakomić na jakieś polskie miasta. ;-)
Parę fotek, aby nikt nie myślał za dużo. Trochę mi modeli "odleciało", to tak z lenistwa jak się nie chciało od razu sprawdzić skali. Jeżeli budynek ma 99m, to nie może mieć 127m. A mi się wydawało, że zjem to jak ciepłą bułeczkę. Teraz pora na budowę od nowa. Ale jak to Ostoja "zapodaje" - Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski. To jest naprawdę prawda. ;)
Koniec marudzenia i jakieś fotki daję.






oraz rzut na "pseudo" makietę. ;-)



cdn.

--

Post zmieniony (13-10-13 16:32)

 
16-12-12 00:14  Odp: [R] Manhattan - New York City - NY - USA - 1/1700
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Mam już wreszcie "zarys" Lower Manhattan, teraz można już się zabrać za konkretne budynki i rozsiewać je po mapie jak grzyby. ;-)



--

Post zmieniony (13-10-13 16:33)

 
16-12-12 00:33  Odp: [R] Manhattan - New York City - NY - USA - 1/1700
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

He he dowcipniś i skromniś z kolegi za razem..albo...pilny uczeń Alfreda Hitchcock 'a .... he he... napięcie rośnie...tak sobie zerkałem na relację... i dopiero po looknięciu na mapkę...uświadomiłem sobie ogrom zadania :) . W sumie dobrze pomyślane :) stopniowanie napięcia.... Mnie nie pozostaje nic innego jak tylko życzyć wytrwałości i zakończenia całego projektu.

--

 
16-12-12 09:32  Odp: [R] Manhattan - New York City - NY - USA - 1/1700
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Olbrzymie zadanie przed Tobą - gdzie Ty to pomieścisz?

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
16-12-12 10:43  Odp: [R] Manhattan - New York City - NY - USA - 1/1700
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Leszek, Ty do duzy masz garaz? :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
16-12-12 10:45  Odp: [R] Manhattan - New York City - NY - USA - 1/1700
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Czy będą zbudowane tylko te budynki, których ciemne podstawy widzę na planie?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 7Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024