FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
03-12-12 11:54  Odp: [Nowość] Card Fleet No.1-Canadian destroyer HMCS "Haida"
NEPTUNIA   

Dostepne sa juz w sklepie WAK szkielety ciete laserem. Oprocz wreg i innych duzych powierzchni sa rowniez obrysy pokladow.Razem 4 arkusze A4.Cena 32PLN.

--
http://www.neptunia-hobbies.com

 
04-12-12 15:30  Odp: [Nowość] Card Fleet No.1-Canadian destroyer HMCS "Haida"
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Witam ;)
Kilka dni temu trafiłem na ten wątek: http://konradus.com/forum/read.php?f=1&i=150311&t=150311&page=1 . Sam okręt mnie ostatnio zaciekawił, sylwetka fajna i ten kamuflaż :O
Trochę szkoda, że modelikowe wydanie zawiera tyle błędów. Czy istnieje możliwość, że okręt ten ukaże się kiedyś w Waszym wydawnictwie? Plany zapewne jeszcze macie. Garibaldi zaprojektowany na poziomie Adriana byłby według mnie czymś świetnym, a przy okazji chyba pora by pójść krok dalej i opracować coś większego niż niszczyciel ;)

Pozdrawiam

--

 
04-12-12 16:52  Odp: [Nowość] Card Fleet No.1-Canadian destroyer HMCS
NEPTUNIA   

Trudno na dzis dzien mowic o wielkich planach wydawniczych.Checi i mozliwosci sa na duze okrety...bo zawsze takie byly ale jest milion innych czynnikow wplywajacych na to co robimy.W 2013 raczej nic wiekszego niz niszczyciel sie nie pojawi ale w 2014 mamy nadzieje na grubsze ryby.Wydanie teraz "Garibaldiego" chocby z finansowego punktu widzenia to raczej nie jest dobry pomysl dopoki Modelik ma go swojej ofercie.Przy plytkosci rynku raz pojawiajacy sie temat jest "spalony" na dlugo,taka jest niestety prawda.Ale wiem na pewno ze jakis krazownik z typu "Abruzzi" sie pojawi wczesniej czy pozniej.

--

Post zmieniony (04-12-12 16:55)

 
04-12-12 20:26  Odp: [Nowość] Card Fleet No.1-Canadian destroyer HMCS "Haida"
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Chęci i możliwości są.... skąd ja to znam. Część tematów uległa niestety spaleniu - przynajmniej na jakiś czas. Na szczęście jest jeszcze sporo tematów nie ruszonych, dobrze udokumentowanych. Rozumiem, że jest parcie na duże okręty, ale ...... małe też jest piękne. Czekam na kolejne Wasze "numery" ;-).

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
31-01-13 13:39  Odp: [Nowość] Card Fleet No.1-Canadian destroyer HMCS "Haida"
eruc13   

Witam.
Odkopuję ten wątek, ponieważ zauważyłem ciekawe plany wydawnictwa na ten i przyszły rok. Poza korwetą i całkowicie tajemniczym numerem 3, widzę 3 niszczyciele 1/200 i podwodniak 1/100. Kiedy bliższe informacje?
Pozdrawiam, Jacek.

--

 
31-01-13 19:25  Odp: [Nowość] Card Fleet No.1-Canadian destroyer HMCS "Haida"
NEPTUNIA   

Generalnie to bedzie wiadomo wiecej latem.Poki co okreslenia klasy jednostek z grubsza sie zgadzaja z planami wydawnictwa ale tylko w zakresie ktory jest w zasiegu naszych mozliwosci bez uwzglednienia autorow "zewnetrznych" tak wiec to moze sie zmienic.Z oczywistych wzgledow nie bedziemy na dzisiaj podawac konkretnych jednostek ale jak pisalismy wczesniej wieksze jednostki pojawia se najwczesniej w drugiej polowie 2014 roku.

--
http://www.neptunia-hobbies.com

 
31-01-13 19:53  Odp: [Nowość] Card Fleet No.1-Canadian destroyer HMCS "Haida"
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Dobrze,dobrze włoszczyzny nigdy dość, a coś w stylu " Romy" można się spodziewać ?

 
31-01-13 20:54  Odp: [Nowość] Card Fleet No.1-Canadian destroyer HMCS "Haida"
NEPTUNIA   

mozna...;-)

--
http://www.neptunia-hobbies.com

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024