FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
07-12-12 00:51  Odp: [R] B-17G GPM
Yans   

Moze sie ci przyda:
http://www.taphilo.com/Photo/Pictures/b17/index.shtml

 
03-01-13 15:12  Odp: [R] B-17G GPM
SnajperTBG 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Niestety za parę dni wyjeżdżam z kraju na pół roku.Relację zawieszam.Model oczywiście dokończę jak wrócę do domku. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w 2013 roku!!!

--
Nie uciekaj przed snajperem, padniesz zmęczony!

 
03-01-13 17:21  Odp: [R] B-17G GPM
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Powodzenia w tułaczce.

 
17-10-13 14:42  Odp: [R] B-17G GPM
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Oświadczam ,że pół roku mineło , nawt ciut więcej.

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
17-10-13 16:16  Odp: [R] B-17G GPM
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Szczęśliwi czasu nie liczą !

 
17-10-13 19:03  Odp: [R] B-17G GPM
SnajperTBG 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Cóż miałem duża przerwę. Na szczęście wróciłem cały i zdrowy chociaż niewiele brakowało... I by po modelu została tylko legenda że go zacząłem robić. Z przykrością stwierdzam że wróciłem z małym problemem mianowicie drżą mi strasznie palce. Zacząłem aby się zrelaksować coś kleić i spierniczyłem robotę. Obecnie prace stoją aczkolwiek się przesunęły do przodu:) Dzięki za przypomnienie !!! :) Na weekendzie wrzucę parę zdjęć na jakim jestem etapie. I opisze z czym miałem problemy. oczywiście zgodnie z obietnica model doprowadzę do końca za wszelką cenę w tym roku bo i tak czekaliście...

Pozdrawiam kolegów modelarzy !!! :)

--
Nie uciekaj przed snajperem, padniesz zmęczony!

 
17-10-13 22:56  Odp: [R] B-17G GPM
*Paulos* 



Na Forum:
Relacje w toku - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Trzymam również kciuki za kolegę :)

--
-------------

Jaki będzie następny model??? ... L E P S Z Y !!!!!!!

 
17-10-13 23:44  Odp: [R] B-17G GPM
modellot1 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 47
 

cudo zrobiłem już 3 pasuje i zamieszczę galerią mojego styranego podróżami na polskich dziurawych drogach i zachodnioeuropejskich autobahnach ma z kilkanaście lat i ponad 20000 km przejechanych ale może być
Nie podobają, się tylko przednie segmenty - bo za kanciasto przechodzą w resztę kadłuba a tak polecam ten model wszystkim na 1 wielomotorowca a najładniej wychodzi srebrzak z zółtym ogonem.To jest mój ukochany bombardirowszcik
Podklejanie całości obowiązkowe ma się rozumieć.

Post zmieniony (17-10-13 23:47)

 
26-10-13 20:41  Odp: [R] B-17G GPM
SnajperTBG 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Fotki :





Bardzo proszę o polecenie jakiegoś hostingu bo już dawno nic nie wrzucałem do sieci.

Co do modelu. Spartolona wg mnie robota. Wnioski: koniecznie wszystko podklejać, i zachować staranność wykonania.

Post zmieniony (26-10-13 20:44)

 
26-10-13 22:34  Odp: [R] B-17G GPM
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Twoje zdjęcia także świadczą o Tobie, nie tylko model. Nie musisz być superfotografem, ale postaraj się, aby tło było jednokolorowe, bez zbędnych przedmiotów jak poduszki. Gdybyś na ten tapczan narzucił choćby czyste, wyprasowane, białe prześcieradło, to już by było dużo lepiej.

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024