FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 10Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
10-11-12 17:21  Odp: [Videorlacja] Odpowiedzi na str. 3. Ciężki krążownik ZARA 1:200 WAK
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Powiedziałbym, że Twoja relacja jest znakomitą szkołą dla początkujących modelarzy, którzy z tak "łopatologicznych" filmów zawsze się mogą czegoś nauczyć.

Natomiast dla kogoś, kto już parę modeli w życiu skleił, oglądanie w detalu przez wiele minut poszczególnych faz sklejania różnych pudełeczek może wywołać odruch zniecierpliwienia. Szczerze mówiąc, wolałbym nie tracić czasu na oglądanie takich "oczywistych oczywistości", przyglądając się w zamian jedynie rzeczowo opisanym fotkom.

Obecnie, aby śledzić Twoją relację, trzeba przeznaczyć na to sporo - relatywnie - czasu, bez żadnej gwarancji, że w danym odcinku zobaczy się coś naprawdę interesującego i inspirującego.

Wybacz szczerość, ale jestem za klasyczną relacją, w której od razu można wyłapać najciekawsze momenty, a nie czekać na nie, oglądając wleczący się film. I to bez gwarancji, że akurat się jakieś ciekawe momenty w tej konkretnej relacji zobaczy. I dlatego z przykrością rezygnuję ze śledzenia przebiegu budowy tak pięknego okrętu.

Mam gorącą nadzieję, ze chociaż galeria będzie nam zaserwowana w tradycyjny sposób :-) Baaaardzo chętnie ją wtedy obejrzę.

Post zmieniony (10-11-12 17:22)

 
10-11-12 17:24  Odp: [Videorlacja] Odpowiedzi na str. 3. Ciężki krążownik ZARA 1:200 WAK
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,może by pogodzić dwie frakcje ,fotorelacja i videorelacja,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
10-11-12 17:51  Odp: [Videorlacja] Odpowiedzi na str. 3. Ciężki krążownik ZARA 1:200 WAK
minik88 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Z filmu więcej odczytasz niż ze zdjęć, a zresztą kolega który ją prowadzi nie dodaje filmu za filmem , wiec poświęcić 10 minut od czasu do czasu żeby się czegoś pożytecznego nauczyć jest moim zdaniem bezcenne. Taka całkowicie "sfilmowana" relacja się bardzo przyda ,klasycznych są tutaj tysiące a takiej jeszcze nie ,:)

 
11-11-12 07:47  Odp: [Videorlacja] Odpowiedzi na str. 3. Ciężki krążownik ZARA 1:200 WAK
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Poza tym przez te 10 minut można robić (przy okazji) wiele pożytecznych i przyjemnych czynności. Jeżeli Akra nie pijesz kawki, nie pijesz brandy i nie palisz cygar (zwijanych na spoconych latynoskich udach) to możesz sobie, np. podłubać w nosie. Nie żebym był złośliwy czy coś; ja to naprawdę bardzo lubię i często robię. I niech mi ktoś napisze, że nie lubi dłubać. A tu proszę, jest okazja.

dweler, kręć te swoje filmy. Obejrzymy je z wielką przyjemnościa. A jest nas kilku.

--
serwusik

 
11-11-12 12:18  Odp: [Videorlacja] Odpowiedzi na str. 3. Ciężki krążownik ZARA 1:200 WAK
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

minik88: "poświęcić 10 minut od czasu do czasu żeby się czegoś pożytecznego nauczyć jest moim zdaniem bezcenne."
Ale co, jeśli ktoś nie chce tracić 10 minut ucząc się sklejania pudełeczek, a jedynie mieć przyjemność obejrzenia postępów prac na modelem pięknego okrętu?

Lelum Polelum: Jeśli już, to szkocka :-) ale najlepiej przy interesującej książce (aktualnie "Imperium Hitlera"), a nie wpatrując się z uwagą w ekran, bo a nuż coś ciekawego w nim ujrzę?
Uważam, że i wilk byłby syty i owca cała, gdyby dweler był uprzejmy dawać - choćby mocno skrótową - relację "klasyczną" (z fotkami na Konradusie) + You Tube dla - z pewnością mogących na tym skorzystać - niedoświadczonych, a głodnych praktycznych porad modelarzy.

Post zmieniony (11-11-12 12:20)

 
11-11-12 22:48  Odp: [Videorlacja] Odpowiedzi na str. 3. Ciężki krążownik ZARA 1:200 WAK
minik88 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ehh rozwala mnie zarozumialstwo tych którzy już te "pudełeczka" potrafią złożyć perfekcyjnie, i słowa krytyki, jeśli chcecie pokazywać coś ambitniejszego stworzcie swoją na miarę waszych marzeń relację, żeby tacy jak ja raczkujący mogli się tych waszych cudów nauczyć , :P

 
12-11-12 08:50  Odp: [Videorlacja] Odpowiedzi na str. 3. Ciężki krążownik ZARA 1:200 WAK
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

minik88: Przykro mi, że moje rzeczowe - jak sądzę - uwagi, przyjąłeś jako objaw zarozumialstwa. Przeczytałem swoje teksty raz jeszcze bardzo dokładnie, i niczego takiego w nich nie znalazłem.
Zamiast słów o zarozumialstwie wolałbym, abyś napisał, w którym miejscu i dlaczego się ze mną nie nie zgadzasz. Na tym właśnie polega dyskusja, a nie na obrażaniu interlokutora.
Pozdrawiam.

 
12-11-12 12:23  Odp: [Videorlacja] Odpowiedzi na str. 3. Ciężki krążownik ZARA 1:200 WAK
Jarek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 1

Za chwilę zacznie się przelewanie "z pustego w próżne" - uszy do góry - mnie bardzo się podoba i z przyjemnością zobaczę kolejne klejenie pudełeczek :). Sam niewiele potrafię, a zerknięcie na czyjąś pracę (nie tylko efekt w postaci foto) - jest BEZCENNE. Oby tylko starczyło Ci sił by doprowadzić relację do końca. Ja siedzę cicho i podglądam - masz we mnie fana...

--
Nie oczekuj od dnia, tego co mogą dać jedynie lata, ale nie zapominaj, że lata składają się z dni. Dlatego postanów, że nie zmarnujesz ani jednego dnia.

Pozdrawiam


 
12-11-12 12:39  Odp: [Videorlacja] Odpowiedzi na str. 3. Ciężki krążownik ZARA 1:200 WAK
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 11
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Albo zamieścisz następny odcinek albo moderatorzy będą mieli co robić lada moment. ;)

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
12-11-12 13:08  Odp: [Videorlacja] Odpowiedzi na str. 3. Ciężki krążownik ZARA 1:200 WAK
dweler 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Koledzy luzik! Konstruktywna krytyka zawsze mile widzianą jest. Najważniejsze aby się na wzajem nie obrażać.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 10Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024