FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
14-11-12 12:02  Odp: [R] Sowiecka rura do kwadratu od Cordela i ReVana, czyli MiG 15bis z Hobby Model
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

Już nie wyszło:P

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
14-11-12 12:13  Odp: [R] Sowiecka rura do kwadratu od Cordela i ReVana, czyli MiG 15bis z Hobby Model
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Śmiało możesz zrobić bez zbiorników paliwa, bo często ich nie podwieszano.

 
16-11-12 16:23  Odp: [R] Sowiecka rura do kwadratu od Cordela i ReVana, czyli MiG 15bis z Hobby
CysieK 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Halo Cordel żyjesz jeszcze ?? ;p

--
_________________________
Pozdrawiam Krzysiek...

Na półce: A6M2 ZERO Ursus c45 Messerschmitt 109G Su9 Fishpot Buffalo kk



 
17-11-12 12:03  Odp: [R] Sowiecka rura do kwadratu od Cordela i ReVana, czyli MiG 15bis z Hobby Model
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

Witam,

prace nad migiem mają się ku końcowi, nie ma tylko oszklenia, które dopiero w przyszłym tygodniu zamówię;/ Sugerując się dewizą Jańcia, model będzie ładny ale gdy popatrzymy na niego z daleka..:D Więcej o opracowaniu napiszę jak wstawię galerię końcową.

Oto fotki "poglądowe" :



Martwi mnie brak Cordelal:/

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
17-11-12 15:03  Odp: [R] Sowiecka rura do kwadratu od Cordela i ReVana, czyli MiG 15bis z Hobby Model
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Witam,
kilka zdjęć:


Jak widać, model powstaje trochę nie po kolei :P Obecnie walczę z częścią dziobową, którą trudno będzie mi ładnie skleić. Zabrałem się za nią trochę w złej kolejności( Mati też), najmądrzej byłoby zrobić to tak jak Roman. Plan robót już mam, teraz wystarczy go wcielić w życie, nie niszcząc wcześniej wykonanej roboty ;) Mam nadzieję, ze po tym etapie będzie już z górki. Niestety ostatnio z czasem kiepsko :(
Na ostatnim zdjęciu widać wnękę podwozia, która podklejona na tekturę przeszkadza w prawidłowym umieszczeniu elementu, który rozdziela wlot powietrza. Było drobne rwanko, przy okazji oberwało się samej wnęce, bo omsknął mi się nożyk. ^^ Przepraszam za zdjęcia- trochę za jasne.
Heh, Mati będzie już galerię wstawiał. Podejrzewam, że lepienie go jeszcze trochę mi zajmie, dlatego już teraz uprzedzam, że spóźnię się trochę ;)

Pozdrawiam

--

 
17-11-12 15:40  Odp: [R] Sowiecka rura do kwadratu od Cordela i ReVana, czyli MiG 15bis z Hobby
CysieK 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Ładnie, ładnie a już myślałem że nie wstawisz fotek ;p

--
_________________________
Pozdrawiam Krzysiek...

Na półce: A6M2 ZERO Ursus c45 Messerschmitt 109G Su9 Fishpot Buffalo kk



 
02-12-12 16:12  Odp: [R] Sowiecka rura do kwadratu od Cordela i ReVana, czyli MiG 15bis z Hobby Model
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

Hej,

Kabinka zamówiona, podstawka zrobiona:)

Postanowiłem wstawić w nią lusterko:



Niedługo galeria, postaram się załatwić "lepszom kiełbase" do zrobienia fotek :oops:

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
08-12-12 22:53  Odp: [R] Sowiecka rura do kwadratu od Cordela i ReVana, czyli MiG 15bis z Hobby Model
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

Niestety czas nastał na galerię..

Czemu niestety?
Ano bo zarówno autor jak i producent oszklenia(gpm) pojechali po bandzie..

Pierwsze prymo- biada tym co chcą zamknąć kabinę, jedna ramka nie pasuje do drugiej,druga średnio do trzeciej
Drugie prymo- ramki wewnętrzne są za duże
Trzecie prymo- kabinka gpm.. plastik grubości połówki milimetra, sztywniejszy niż Sztywny Pal Azjii niestety nie da się kształtować.. Kabina sygnowana napisem mig15\17 nie jest chyba dobrze wytłoczona(musiałem ją mocno kształtować aby całe oszklenie było węższe)

Tak więc oszklenie mam z dziurami, brudne od oparów CA. ogólnie pinda blada..



Tak więc szału nie ma.. dupy nie urywa.. a już łudziłem się że jakiś model fanie mi wkońcu wyjdzie:(

Cordel, zapierniczaj!:D

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
08-12-12 23:14  Odp: [R] Sowiecka rura do kwadratu od Cordela i ReVana, czyli MiG 15bis z Hobby
CysieK 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Ojj tamm nieprzeżywaj że coś niewyszło jak dla mnie to supperowoo jest ... To teraz galeria Huragana i dawaj kolejną relację ;p

--
_________________________
Pozdrawiam Krzysiek...

Na półce: A6M2 ZERO Ursus c45 Messerschmitt 109G Su9 Fishpot Buffalo kk



 
08-12-12 23:21  Odp: [R] Sowiecka rura do kwadratu od Cordela i ReVana, czyli MiG 15bis z Hobby Model
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

A kabinka nie "zesztywniała" Ci na GEKO??? Fajny model wyszedł, zresztą sowiecki sprzęt latający jest zdecydowanie ładniejszy od wszystkiego. :D

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024