FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
03-10-12 11:34  Odp: [G] MiG-29 Mały Modelarz nr 3/2006 - wspomnienia z wakacji 2012vr.
cyrylus 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7
 

Gratuluję modelu i sukcesu.
Też widziałem tę maszynę na żywo na płycie, a potem jej start.
Rozumiem że model na PIWKU zobaczę.

 
03-10-12 12:01  Odp: [G] MiG-29 Mały Modelarz nr 3/2006 - wspomnienia z wakacji 2012vr.
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Art - znaczy Artysta sztuki kartonowej ;)
Gratuluję jeszcze raz :)

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
03-10-12 12:45  Odp: [G] MiG-29 Mały Modelarz nr 3/2006 - wspomnienia z wakacji 2012vr.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Ja już gratulowałem, ale można przecież nieustająco co niniejszym czynię. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
03-10-12 14:11  Odp: [G] MiG-29 Mały Modelarz nr 3/2006 - wspomnienia z wakacji 2012vr.
gen84 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Tak sobie myślę, że po tym co nam Art pokazujesz to można dojść do pewnych wniosków. Z jednej strony pewni wydawcy cieszą się ze swego rodzaju reklamy dla ich modeli-mam tu na myśli relację Bisa, z drugiej zaś strony Ci sami wydawcy dostają palpitacji serca na widok jak i wieści, że model Miga nie koniecznie tak rewelacyjnie wydany wyglądać może tak zacnie jak i wygrywać konkursy:D heheh:D mega rewelacja i gratuluje słysznego zwycięstwa :D
PS. cały czas czekamy na "wykończenie" Bisa :D

 
03-10-12 14:52  Odp: [G] MiG-29 Mały Modelarz nr 3/2006 - wspomnienia z wakacji 2012vr.
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Jakie to proste sie wydaje. Ot, wziął i skleił sobie odpoczynkowy model na poziomie którego niejeden do końca życia nie osiągnie ;-)
Już kiedyś to pisałem. Czego się tkniesz w modelarskiej dziedzinie to w złoto zamieniasz.
Moje gratulacje.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
03-10-12 14:59  Odp: [G] MiG-29 Mały Modelarz nr 3/2006 - wspomnienia z wakacji 2012vr.
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Aż trudno w to uwierzyć... Ale na prawdę pięknie zrobiony i efektownie się prezentujący model i to z MM..... Widać kunszt Wykonawcy , gratuluję !!!
Oryginał MiGa-29 oglądałem niedawno w Muzeum w Dęblinie. Samolot jest niekompletny, pozbawiony siliników i dysz wylotowych - to od razu rzuca się w oczy. Mam kilka zdjęć tego MiGa, samolot dokładnie obejrzałem ( w takim zakresie jak to było możliwe ) i nie jestem podbudowany jego stanem... Akurat, jak na tak stosunkowo " młody" wiekiem eksponat, prezentował się nieciekawie.
Su-27 z MM jest równie dobrze opracowany, jak nie lepiej, od MiGa- 29. Piękny efekt murowany !!!

 
03-10-12 15:22  Odp: [G] MiG-29 Mały Modelarz nr 3/2006 - wspomnienia z wakacji 2012vr.
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Na mnie również zrobił wrażenie w Przeciszowie, na pierwszy rzut oka myślałem nawet że to A.H.
Wspaniała robota!

--

 
03-10-12 19:46  Odp: [G] MiG-29 Mały Modelarz nr 3/2006 - wspomnienia z wakacji 2012vr.
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Czemu mnie nie dziwi, że zajął I miejsce ? :) Gratulacje i za wykonanie modelu i za podium bo zasługuje na nie w 100%.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
03-10-12 19:54  Odp: [G] MiG-29 Mały Modelarz nr 3/2006 - wspomnienia z wakacji 2012vr.
MAREK 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 17


 - 11

Ja też widziałem i pstrykałem fotki , mam go w kolejce do sklejenia , będę się na nim wzorował , świetny model gratulacje , pozdrawiam MAREK .

 
03-10-12 20:39  Odp: [G] MiG-29 Mały Modelarz nr 3/2006 - wspomnienia z wakacji 2012vr.
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

MIG piękny-gratuluję! Szkoda tylko, że kabinka zamknięta:)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024