FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
20-09-12 13:23  [N] WAK - Czołg ciężki Char B1 bis - 1:25
Wydawnictwo WAK   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości




Od jutra będzie dostępny nasz nowy model: francuski czołg ciężki Char B1 bis. Autorem modelu jest Michał Rafalski (ostatnio Ka-Tsu). Model zawiera 20 arkuszy części i jest dość skomplikowany. Do modelu można nabyć laserowo wycięte części (7 arkuszy A4) oraz żywiczne gąsienice. Gąsienice są tylko na zamówienie, pierwsze egzemplarze powinny być na Przeciszów, ich cena to 125 zł. Model będzie w Empikach od poniedziałku/wtorku. Przez okres przebywania modelu w Empikach cena za model wynosi 50zł, potem wzrośnie. Więcej na http://www.wak.pl.

--
-----------------------------------------------
http://www.wak.pl
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
21-09-12 20:06  Odp: [N] WAK - Czołg ciężki Char B1 bis - 1:25
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

mam sentyment do czołgów francuskich. Ten jest wyjątkowy, brzydki i piękny jednocześnie.

--
gienek

 
26-09-12 21:01  Odp: [N] WAK - Czołg ciężki Char B1 bis - 1:25
ams 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

Pytanie do wydawcy:
Od poniedziałku byłem w dwóch empikach w dwóch różnych miastach, modelu nie widziałem - albo się tak szybko rozchodzi, albo jeszcze nie dowieźli, coś wiadomo na ten temat?

--
pzdr
-----------
ams



 
29-09-12 21:05  Odp: [N] WAK - Czołg ciężki Char B1 bis - 1:25
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Spokojnie -już jest - ciekawe kolory, brak waloryzacji,cena ambitna.

 
29-09-12 21:36  Odp: [N] WAK - Czołg ciężki Char B1 bis - 1:25
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

dziś przeglądałem w Empiku - odłozyłem na półkę. Nie przekonał mnie. Kolory ładne. Poczekam do przyszłego miesiąca na okręcik.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
02-10-12 10:59  Odp: [N] WAK - Czołg ciężki Char B1 bis - 1:25
Sławomir Bloch 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 77


 - 28

A ja wczoraj szukałem go w krośnieńskim "empiku", ale miła pani z obsługi po przewertowaniu faktur i komputera stwierdziła, że nie dostali! :-(
Chyba błędy w centralnym rozdzielniku :-)

--
Efektownego modelowania!
Pozdrawiam. Sławomir Bloch!

----------------------------
Broń pancerna

 
02-10-12 14:06  Odp: [N] WAK - Czołg ciężki Char B1 bis - 1:25
rysiu62   

Kolory nie mają być ciekawe lub ładne tylko przedstawiające zbliżone barwy do rzeczywistego obiektu.

 
02-10-12 19:29  Odp: [N] WAK - Czołg ciężki Char B1 bis - 1:25
ams 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

Model już mam, nabyłem wczoraj.

Projekt i kolory bardzo mi się podobają, świetny pomysł z kilkoma wersjami trudniejszych części oraz opcjonalnymi gąsienicami z żywicy. Jedyne czego mi brak to pomysłu na nity a raczej śruby, które są w rysunkach zestawieniowych, ale nie dano ich jako części opcjonalne. Model po sklejeniu na pewno będzie robił wrażenie.

Myślę, że skleję tego potwora po tym jak skończę obecnie robionego brzydala :)

--
pzdr
-----------
ams



 
02-10-12 20:57  Odp: [N] WAK - Czołg ciężki Char B1 bis - 1:25
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

To może jakaś relacja w stylu BT-2 tym razem jak to żabojady popijając wino z bukłaka tworzą beczkę śmiechu ;-)

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024