FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
11-09-12 13:48  [R] Heinkel He 111 (1:33) na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Witam. Zachęcony przez zacne grono kolegów z tegoż forum pomyślałem "one kozie death" i postanowiłem zaprezentować Wam moją wizję dość znanego już modelu Heinkla He 111 z wydawnictwa GPM. Wycinanka posłużyła mi jedynie jako baza do budowy czegoś co bardzo przypomina model tam przedstawiony ale jest mocno przeze mnie zmodyfikowany. Zaopatrzony w monografie wydawnictwa Kagero zacząłem budowę....i tu pierwsze niespodzianki:
kabina (ściana grodziowa między przedziałem bombowym wzorowana jest na znacznie wcześniej wersji He 111 w której to cockpit i przedział bombardiera były oddzielnymi segmentami. Wymagała więc sporych przeróbek)
komora bombowa (16 kaset do magazynowania bomb upchniętych na całej szerokości centropłata skutecznie uniemożliwiałoby komunikację pomiędzy przedziałami samolotu) zbudowana od podstaw przeze mnie,coś na wzór rzeczywistej zawierającej 8 kaset
podział blach (ani z wersji H-6,jak podaje projektant ani H-3,którą się zająłem)
statecznik pionowy (kształt bardzo zbliżony do oryginału jednak to nie to) przynajmniej z biało czarnym emblematem właściwych rozmiarów)
co do reszty, hm... tego jeszcze nie zbadałem bo model dopiero "się robi"

Kilka fotek stanu obecnego,a zdjęcia z procesu tworzenia dołączę jak naprawię komputer... :(



Post zmieniony (12-08-16 10:50)

 
11-09-12 14:32  [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 


fotki z tej samej sesji (kiepskie ale niedługo się poprawię) pozdrawiam.

Post zmieniony (03-10-12 12:09)

 
11-09-12 16:48  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Zgadza się, prawe skrzydło jeszcze sobie "zwisa" czeka na silnik i dopiero go zainstaluję zgodnie ze wzniosem. Te fotki są mało czytelne i można odnieść takie wrażenie,dziś zrobię kilka świeżych to może będzie to lepiej widoczne,a na razie prawy płat tylko leży sobie obok :)

 
12-09-12 11:22  [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Witam. Jako rzekłem tak czynię.....


zapraszam do komentowania :)

Post zmieniony (03-10-12 12:09)

 
12-09-12 12:49  [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 


trochę detali

Post zmieniony (03-10-12 12:10)

 
12-09-12 13:09  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ramm, Ostoja zamieścił schemat wersji B Heinkla 111, a ta wersja różniła się jedynie przednią częścią kadłuba bez większych zmian skrzydeł (troszkę inny był obrys ale wznios pozostał niezmieniony,więc schemat jest jak najbardziej wiarygodnym źródłem)

 
12-09-12 14:13  [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 



i jeszcze ogonek... i w towarzystwie eskorty z frontu wschodniego. Ma ktoś pomysł do jakiej jednostki wysłać mojego "Heńka" bo nie mogę się zdecydować....

Post zmieniony (03-10-12 12:10)

 
12-09-12 14:26  [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 



Post zmieniony (03-10-12 12:11)

 
12-09-12 15:11  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 


dzięki za pomoc Ostoja :)

 
13-09-12 09:15  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Witam. Model jest wykonany z białego (niebieskiego,lub jaki się trafi...) brystolu impregnowanego metodą "stolarską" czyli nitro+ styropian,każda "blacha" to oddzielny element przycinany na wymiar i naklejany na szpachlowaną powierzchnię szkielet+podposzycie (metoda zaczerpnięta od kolegów lubujacych się w pływadłach) lub szkielet+poszycie wstępne,całość malowana z wyjątkiem swastyki (to kalkomania).

 
13-09-12 09:59  Odp: [R] Trochę inny
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

W ten sposób na to nie patrzyłem :0 w sumie to mój pierwszy model klejony tą metodą i traktuje go jako poligon doświadczalny przed Dornierem Do 17 z tego samego wydawnictwa (ale to dość odległa przyszłość) a w tak zwanym międzyczasie robię jeszcze to....

Pozdrawiam

Post zmieniony (12-11-12 12:08)

 
13-09-12 11:03  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

???? jakiej? Do 17 czy HMS Revenge z Shipyardu? Galeon też z białego kartonu (zero forniru czy innych drewienek)

skom25- czy to akurat hardcor? To raczej młodzieńcza wizja modelarstwa,którą jako nastolatek zasłyszałem w jednym z lubelskich sklepów modelarskich od nieco bardziej doświadczonych kolegów. Mówili: fajnie byłoby zrobić kartonowy model metodą oddzielnego "blachowania" ale to... (tu cytat) "w ch.... roboty". Co racja to racja,ale efekt całkiem fajny :) To było jakieś 20 lat temu :)

 
13-09-12 12:18  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

i właśnie dlatego wzbraniałem się przed zakładaniem relacji...czuję się wrobiony! ;)

 
13-09-12 13:06  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Fakt, zabawa jest przednia :) postaram się cosik jeszcze wystrugać do weekendu i połechtać Wasz zmysł wzroku, a od poniedziałku lezę w Tatry, więc na trochę zamilknę (jakiś tydzień).
Mam nadzieję,że odzyskam w końcu swojego starego komputra (przewrócił się i leżyyyyy....) bo tam mam cały proces budowy Heńka od początku z tłoczeniem "nosa" z butelki po oranżadzie,przeróbką (a właściwie budową od podstaw) komory bombowej i innymi pierdułami włącznie.
Wczoraj przybył prawy silnik i "zwisające" skrzydło już się trzyma kupy ,robią się również stateczniki poziome (kruca-bomba,mało casu..)

 
13-09-12 22:21  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Witam. Fajnie,że się podoba :) messer akurat jest plastikowy (prastare wydanie Revela 1:32) z sentymentu go trzymam.

 
14-09-12 09:55  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

He 111 od AH to byłoby coś. Zapewne klasą modelu dorównywałby (albo przewyższał) Ju 88,a wtedy grzechem byłoby skleić go moja metodą.... skoro jednak takiego wydania brak....
Wczoraj nasunęła mi się pewna refleksja gdy pasując jedną z "blach" łączenia skrzydła i kadłuba zrobiłem ich 6 i żadna nie leżała zadowalająco ..... gdybym pozbierał wszystkie docinane przeze mnie elementy to zbudowałbym kilka takich Heńków...
poczułem się zmęczony :(

 
14-09-12 10:49  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Odległość pokonana w czasie.....to pewnikiem prędkość nam wyjdzie. Nie,no....panowie, czuję się prowokowany do przyspieszenia :)

 
14-09-12 14:33  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

a tu ciekawostka z He 111 wydanego przez MM- "skrzynka prądów" (za fotelem pilota,nieco zakurzona)
Zakupiłem i to wydanie w celu porównania :)



trzeba przyznać,że ściana w kabinie jest bardziej zgodna z rzeczywistością w MM niż GPM

 
28-09-12 10:53  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Witam. Eeee-tam , przesada z tym wymiataniem, nad precyzją muszę jeszcze popracować bo deczko mi oś symetrii uciekła :( Zrobiłem już prawy silnik,a przy okazji musiałem zmodyfikować lewy,obecnie kończy się wylot komory bombowej i reszta dolnego poszycia (fotki już na dniach będą).

 
29-09-12 11:01  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Witam.fotki z obecnego stanu prac. Skrzydełka już na miejscu,robi się poszycie dołu.

silniki będą miały inne końcówki (wręgi z otworkami będą wklęsłe i zakończone obłym pierścieniem,te obecne to wersja "robocza")

 
01-10-12 14:02  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

:) fajnie ,że się podoba (aż się chce brnąć dalej i dalej...) obecnie jestem na etapie malowania oznaczeń jednostki,będzie to KG 27 z okolic 1943 (1G+HN) i już zdążyłem schrzanić pierwsze literki,więc dziś poprawki i wrzucę fotki.Pozdrawiam

--
Praca uszlachetnia,a lenistwo uszczęśliwia...

 
02-10-12 10:33  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Witam. takich "ale" Heniek ma całą masę :( linie łączenia blach na lewym skrzydle robiłem zanim zaopatrzyłem się w monografię zrzynając jedynie z wydania GPM-u,a kiedy zauważyłem błąd skrzydło było już gotowe,więc prawe też otrzymało "pochyłe blachowanie". Ponieważ model ma być poligonem doświadczalnym,więc mocno mnie to nie martwi :)

a na razie dalsza część. Oznaczenie kodowe namalowane,robi się "ogonek". Pozdrawiam

 
03-10-12 09:51  [R] Trochę inny
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Michał, mój komputer naprawić się nie da :( za duży koszt. Obecnie "składa" się drugi dla mnie.Budowa domu pochłania wszystkie moje pieniądze,więc trwa to długo.
to taki model 1:1
.Obiecałem,że fotki będą to słowa dotrzymam-cierpliwości :) pozdrawiam.
Ogonek Heńka prawie gotowy,równolegle robią się klapy i lotki.

Post zmieniony (20-11-12 21:51)

 
04-10-12 09:26  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

"Wszystkie Ryśki to fajne chłopy....",że tak zacytuję :) Do Heńka przymierzałem się od dawna ale odwlekałem rozpoczęcie prac z powodu ....braku miejsca na półce,aż w końcu miara się przebrała i pomyślałem,że trzeba "rozbudować lotnisko" (czeka już Dornier Do 17 w kolejce). Chyba za dużo czasu spędzałem na podglądaniu forumowiczów KOGI bo jakoś mi się to na chałupie odbiło :) Pozdrawiam.

--
Praca uszlachetnia,a lenistwo uszczęśliwia...

 
04-10-12 13:52  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Witam. Ogonek Heńka w trakcie....

jeszcze nie domalowany,doszlifowany ale się robi....

 
04-10-12 15:56  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

ależ ja niczego nie chciałem podnosić (wzbraniałem się przed zakładaniem relacji,a teraz sam się nakręcam by brnąć dalej....a chałupa sama się nie zrobi! Ok,więc jeszcze dziś posklejam,a w weekend zap...lam przy elewacji) Pozdrawiam

 
07-10-12 18:48  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Witam. Odzyskałem dane z mojego starego kompa.. :)

tak powstawał Heniek, jak obrobię resztę fotek to zapodam...komora bombowa (made in Lepic)

i pierwsza wersja wnętrza kabiny (wywalona)

i coś tam coś tam....

pozdrawiam

--
Praca uszlachetnia,a lenistwo uszczęśliwia...

 
07-10-12 23:06  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Leżanka bombardiera mi się nie podobała, płaska jakaś była. Pomyślałem,że zrobię mu wygodniejszą :) poza tym poprawiłem jej konstrukcję na bardziej zgodną z rzeczywistością

--
Praca uszlachetnia,a lenistwo uszczęśliwia...

 
09-10-12 09:30  Odp: [R] Trochę inny
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Witam. Stan prac na dziś :prawie skończony ogonek,montują się klapy (stery wysokości wersja druga,pierwsza nie trzymała wymiarów)

jak znajdę więcej czasu to zrobię lepsze fotki...

Post zmieniony (09-10-12 09:51)

 
09-10-12 10:52  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Rafael nie kuś! :) Właściwie to tylko centralna część kadłuba została wykonana za pierwszym rzutem,reszta w dwóch (trzech albo więcej) egzemplarzy,więc na Zwillinga by wystarczyło :)
oszklenie "dziobu"- ok 7 egz.
wyposażenie kabiny-2 warianty (sam fotel pilota 2-krotnie modyfikowany)
komora bombowa-2egz,
statecznik pionowy-2egz,
ster kierunku-2egz,
skrzydło lewe-3egz,
skrzydło prawe-2egz,
silnik lewy-1egz!!!!
silnik prawy-2
ster wysokości-po 2 na stronę......(i jeszcze są niedokończone)
a zostały jeszcze klapy,lotki (na razie są po sztuce:) podwozie,śmigła i uzbrojenie+ dolne stanowisko strzeleckie...

 
09-10-12 13:15  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Eeeeeeee nieeee......wystawy owszem ale jako widz. Heniek za bardzo by się stresował w towarzystwie spitfajerów i innych harikejnów (dorobię ze 2 Fw 190 to kto wie....?)

a tu mam jeszcze fotkę przedziału bombowego w trakcie modyfikacji (widać ślady zrywanego poszycia)

 
19-10-12 14:19  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Hell-ou! Coś tam powoli lepię (skończone lewe skrzydło,dłubię prawe.Jak będą oba zapodam fotki)

 
26-10-12 00:32  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Witam zacne grono. Heniek na razie robi się powoli.....podwozie czas zacząć :)

jeszcze nie oszlifowane do końca i przymierzane na sucho ale cosik widać (oponki tekturzane,jakby kto pytał :) Pozdrawiam.
Ps: aleś mi Michał relację zapchał,miniaturki trza było wystrugać jak już koniecznie chciałeś się pochwalić ....

 
10-11-12 09:23  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Witam. Zgodnie z przypuszczeniami i z właściwą sobie niekonsekwencją działań poinformować pragnę,że "pierwsza" wersja podwozia Heńka jest już tylko wspomnieniem :) wywaliłem ją!!! Golenie mi się nie podobały,więc robię je od nowa (koła zostają) zobaczymy czy ta wersja się przyjmie. Fotki nowej wersji (jedna strona już osadzona na swoim miejscu)postaram się wrzucić wieczorem.Pozdrawiam

 
10-11-12 18:58  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 


na razie jedna fotka (aparat odmawia posłuszeństwa) jutro postaram się zapodać więcej.Pozdrawiam

 
11-11-12 15:15  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 


i takie dwa ujęcia jeszcze.Heniek już stoi o własnych siłach(jeszcze zeszlifuję nieco oponki imitując ich "ugięcie" ale dopiero jak zrobi się kółko ogonowe.Pozdrawiam

 
11-11-12 17:25  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Cieszy mnie to bardzo,że się podoba moja robota....niestety brak czasu sprawia,że nie mogę Heńkowi poświecić tyle uwagi ile powinienem i już zauważyłem, że ciut krzywo mi się udał :( ale...co tam,niewielkie odchyły.Powstało kółko ogonowe,jeśli namówię aparat do współpracy to wrzucę fotki.Pozdrawiam

 
16-11-12 09:40  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Witam. Mała aktualizacja,zrobiły się osłony podwozia :)

i kilka ujęć ogólnych

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania (mój aparat chyba mnie nie lubi bo jakieś nieostre te fotki produkuje :( )

 
16-11-12 12:51  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

hm.... planowałem następnego skleić Dorniera Do 17 z GPM-u ale skoro tak się sprawy mają i byliby chętni pooglądać to .....
mam na stanie Łosia z Fly Model-u, może być?

 
16-11-12 15:03  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

No to się wpakowałem.... :-) zaczynam więc robić przymiarki do Łosia (w sumie to taki polski Heniek pod względem gabarytu ,płatowca,przeznaczenia i takich tam)
ale,ale....nie zacznę dopóki Heńkowi brakować będzie choćby jednej "śrubki",więc proszę się uzbroić w cierpliwość.
albo Heniek to taki niemiecki Łoś? :-)

 
16-11-12 16:27  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

"jak się bawić w maxymalną wierność to trzeba jeszcze...." lepiej bym tego nie ujął, chodziło mi głównie o zabawę,a nie budowanie repliki w skali.wiele elementów w tym modelu to czysta fikcja "autorska" stworzona (mniej-więcej) jedynie ku uciesze twórcy :-)
"Nakłuwanie" igłą czy zębatką również nie da zadowalającego efektu bo przecież nit oprócz łba miał też krawędź.Jedynym rozwiązaniem byłoby połączenie tych metod w całość: krawędzie-zeszlifowana igła, uwypuklenia zębatka (cholernie ciężka sprawa.....ale da się.Tylko to już nie będzie ZABAWA!"

 
16-11-12 16:54  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

aż mnie korci by spróbować takiej metody :-)
ale Heńka dokończę "normalnie". Pozdrawiam

 
17-11-12 19:34  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Witam, pogrzebałem nieco w necie i znalazłem takie fotki muzealnego Heńka

jakieś dziwne "dołki" zostawiają te nity....jedne odstają inne "wtulają" się w blachę....
i bądź tu człowieku mądry i zrób tak by było "zgodnie z rzeczywistością" W tej skali to tych nitów prawie w ogóle nie widać!!!
eeeeeetam, nie kończę Heńka...już mi się nie podoba!!!! ;-)

 
18-11-12 11:16  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Tak też właśnie myślałem,że jakaś mało wprawiona ręka mogła "klepać" Heńka :-)
Gdzieniegdzie dopatrzyłem się śrubek (osłony siników) by elementy dały się demontować wielokrotnie,
a na gondoli dolnego strzelca wyraźne wypukłe nity :-)
zastanawiam się czy jestem aż takim modelarskim "zboczeńcem" by się w te wypukłości,obłości i inne kształty bawić... :-)
jestem z Lublina. Pozdrawiam i dzięki za informacje.

 
20-11-12 21:49  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Kwardym trza być nie mientkim :) jakoś sie przyzwyczaiłem do tego specyficznego zapachu ....
a kiedyś kleiłem w standardzie....eeech,ciągnie mnie w tę stronę ostatnio... :)

 
21-11-12 11:41  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Mam jeszcze F-14 z KA (ale niedokończony i mocno pokiereszowany,więc zrobię go od nowa metodą "blachowania") i stareńkiego jak świat Typhoona z MM ale nie do pokazywania :) reszta modeli rozeszła się po świecie ustępując miejsca nowszym(obecnym). Miejsca miałem mało,a że lubię obdarowywać to i chętni się znaleźli.... od kiedy wybudowałem sobie nową chałupkę obudził się we mnie skąpiec!
Właściwie do kartonówek powróciłem po latach,a w międzyczasie zbudowałem sobie sporą kolekcję plastików (mniejsze to i łatwiej poupychać)

 
24-12-12 14:44  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

.....a i Heńka nie zaniedbuję. Dorobiłem "szyberdach"
i usiłuję nadać ostateczny kształt silnikom,jakoś tak mi tak wychodzi....
może być czy e-tam?

 
24-12-12 15:54  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Dzięki Jańciu i Tobie również wszystkiego co najlepsze :)

 
09-02-13 20:35  Odp: [R] Trochę inny
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Hell-ou! Zastanawiałem się czy kontynuować relację (zainteresowanie kolegów cosik nikłe ;)) ale niech tam...
Wystrugałem nowy kołpaczek,a właściwie dwa....a właściwie cztery... :)
już jakoś tak mam,że za pierwszym razem nie zawsze osiągam zamierzony efekt
kołpaki zaproponowane przez GPM są jakieś za szpiczaste,a powinny być bardziej obłe
i takie właśnie usiłowałem zrobić...
prawy silnik jak widać jeszcze "w proszku" :)

Post zmieniony (13-02-13 21:19)

 
09-02-13 21:43  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

No proszę :) pierwszy rząd dopinguje-ale fajnie :)
Pracuję obecnie nad uzbrojeniem i niektórzy pewnie mnie potępią...
zakupiłem mosiężne lufy km-ów... ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024