FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 17Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
13-09-12 11:03  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

???? jakiej? Do 17 czy HMS Revenge z Shipyardu? Galeon też z białego kartonu (zero forniru czy innych drewienek)

skom25- czy to akurat hardcor? To raczej młodzieńcza wizja modelarstwa,którą jako nastolatek zasłyszałem w jednym z lubelskich sklepów modelarskich od nieco bardziej doświadczonych kolegów. Mówili: fajnie byłoby zrobić kartonowy model metodą oddzielnego "blachowania" ale to... (tu cytat) "w ch.... roboty". Co racja to racja,ale efekt całkiem fajny :) To było jakieś 20 lat temu :)

 
13-09-12 12:11  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Wszystkie po kolei ;-)
Jak się powiedziało "A"...

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
13-09-12 12:18  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

i właśnie dlatego wzbraniałem się przed zakładaniem relacji...czuję się wrobiony! ;)

 
13-09-12 12:22  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Eeeee tam, zaraz "wrobiony" - pomalutku, przecież się dobrze bawimy, co nie?

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
13-09-12 13:06  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Fakt, zabawa jest przednia :) postaram się cosik jeszcze wystrugać do weekendu i połechtać Wasz zmysł wzroku, a od poniedziałku lezę w Tatry, więc na trochę zamilknę (jakiś tydzień).
Mam nadzieję,że odzyskam w końcu swojego starego komputra (przewrócił się i leżyyyyy....) bo tam mam cały proces budowy Heńka od początku z tłoczeniem "nosa" z butelki po oranżadzie,przeróbką (a właściwie budową od podstaw) komory bombowej i innymi pierdułami włącznie.
Wczoraj przybył prawy silnik i "zwisające" skrzydło już się trzyma kupy ,robią się również stateczniki poziome (kruca-bomba,mało casu..)

 
13-09-12 21:26  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Seb545 



Na Forum:
Galerie - 3
 

Kawał świetnego modelarstwa tu widzę, lata świetlne miną za nim ja dojdę do takiej wprawy... Pozdrawiam i czekam na więcej.

--
Pozdrawiam.

 
13-09-12 22:12  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Barbarossa 

 

A tak z innej beczki: Messer też przerarabiany? Bo nie pamiętam tego wydania...

Ochów i achów nie zamieszczam, ale widać że mnóstwo czasu i serca w tego brzydala włożyłeś. Mnie się marzy dobre wydanie (najlepiej od AH) właśnie tego zestawu: He-111 i Do-17, ale cóż, marzenia:)

--
per aspera ad astra...

 
13-09-12 22:21  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Witam. Fajnie,że się podoba :) messer akurat jest plastikowy (prastare wydanie Revela 1:32) z sentymentu go trzymam.

 
14-09-12 09:55  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

He 111 od AH to byłoby coś. Zapewne klasą modelu dorównywałby (albo przewyższał) Ju 88,a wtedy grzechem byłoby skleić go moja metodą.... skoro jednak takiego wydania brak....
Wczoraj nasunęła mi się pewna refleksja gdy pasując jedną z "blach" łączenia skrzydła i kadłuba zrobiłem ich 6 i żadna nie leżała zadowalająco ..... gdybym pozbierał wszystkie docinane przeze mnie elementy to zbudowałbym kilka takich Heńków...
poczułem się zmęczony :(

 
14-09-12 10:24  Odp: [R] Trochę inny "Heniek" He 111 H-3 na bazie GPM
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Seb545 - lata świetlne nie mogą mijać, bo to miara odległości, a nie czasu :-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 17Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024