FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
08-09-12 15:43  [G] Wz34 w 1:72 z Exclusive Models
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

Witam w mojej kolejnej galerii.
Tym razem do mojej rodzinki polskich pojazdów wrześniowych w skali 1:72 dołączył Wz34. Model pobrany ze strony Exlusive Models, wzbogacony odrobinę o wyposażenie wnętrza i nity.
Zapraszam do oglądania galerii końcowej jak i kilku fotek z wcześniejszych etapów budowy.














Pozdrawiam

--
KMH Sokół Radom

 
08-09-12 21:15  Odp: [G] Wz34 w 1:72 z Exclusive Models
JKorjat 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 31


 - 3

witam

zarabisty maluszek, gratuluje cierpliwosci :) przyczepie sie tylko do malowania, wyglada jakby farba byla troche nierozrobiona i wyszlo smugowato . dawaj kolejne pierdulki :)

pozdrawiam
Jacek

 
08-09-12 23:48  Odp: [G] Wz34 w 1:72 z Exclusive Models
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Fajnie Mariusz :D gratuluję kolejnego "kurdupla" w kolekcji ;)
Ja swój wydruk pokryłem z zewnątrz cienką warstwą CA i zeszlifowałem na gładko, następnym razem spróbuj jak zechcesz bo świetnie się wtedy blachy wygina po lekkim nacięciu linii podziału ;)
Noo i...podoba mi się no, co tu dużo gadać ;)
Pozdrówka
Jarek

--
GG 6801515

 
09-09-12 04:04  Odp: [G] Wz34 w 1:72 z Exclusive Models
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Hej, fajny pier dziel wyszedł. ;P
Tak się naoglądałem Twoich 1:72, że postanowiłem sam spróbować sił w miniaturowej pancerce. ;-)

Pzdr.

--

Post zmieniony (09-09-12 04:06)

 
10-09-12 18:36  Odp: [G] Wz34 w 1:72 z Exclusive Models
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

Dzieki za miłe słowa
Jkoriat - farba to plakatówki, wiec rozrabiac ich nie było jak ;-)
Jarek - pomyślę następnym razem nad tym CA, a co tam u Ciebie, dawno nic nie pokazywałeś
Fiemat - klej i pokazuj na forum, bo te maluchy fajne są

Pozdrawiam

--
KMH Sokół Radom

 
10-09-12 23:15  Odp: [G] Wz34 w 1:72 z Exclusive Models
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ano nie pokazywałem i jeszcze długo nic nie pokażę pewnie a to dlatego że rodzina, praca itp. wymówki.... no i postanowiłem skończyć to co rozgrzebane a jest tego w sumie 17 modeli więc dłubię sobie po cichutku po nocach, no bo w końcu w trumnie i tak sobie odeśpię ;) a relacji nie zakładam bo młodzi teraz wszystko lepiej wiedzą a dla samych ocho-achów to mi się nie chce po prostu.
A przyznaj no się lepiej co tam następnego na macie?
Pozdr.

--
GG 6801515

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024