FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
18-08-12 10:40  Odp: [Galeria] Su-7 –YG - model
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Wyjdzie super rura i to nie czas tylko Ty pokażesz ;-)

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
18-08-12 10:51  Odp: [Galeria] Su-7 –YG - model
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

A może by tak Su-22M4. Materiałów i dokumentacji cała masa. Aż dziwne, że nikt nie podjął tego tematu na nowo. To samo dotyczy MIGa-21. Nowe opracowania tych modeli na pewno znalazłyby nabywców.

--
Pozdrawiam!

 
18-08-12 17:43  Odp: [Galeria] Su-7 –YG - model
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

Mariusz dzięki za informacje. Krótko i treściwie.
pozdrawiam pol

--
pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

 
19-08-12 11:11  Odp: [Galeria] Su-7 –YG - model
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Model się spodobał i to bardzo. Nic tylko pogratulować takiego wykonania.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
19-08-12 18:53  Odp: [Galeria] Su-7 –YG - model
darekb 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 5

Jakieś 6 lat temu też go skleiłem z wydawnictwa GPM (wersja SU 7 B). Kleił się w miarę dobrze. Pokazałem go w tym roku we Wrocławiu. Oto kilka zdjątek w galerii.


--
Pozdrawiam, darekb
https://darek.net

 
21-08-12 18:55  Odp: [Galeria] Su-7 –YG - model
mario9 



Na Forum:
Relacje z galerią - 18
Galerie - 72


 - 12

Jasiek – właśnie do pełnej kolekcji „Suczek” brakuje mi jeszcze tylko tej jednej – Su-22M4:)



Pozdrawiam Mariusz

--

Pozdrawiam Mariusz

Ostatnie wypociny ;)

Powietrze:
Su-27UBM, MiG-29MU, Saab J28A Vampire

Heavy metal:
D-350 Mazur, Vk 4501


 
22-08-12 09:19  Odp: [Galeria] Su-7 –YG - model
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Model wyszedł Ci wspaniale, zresztą tak jak i wcześniejsze. Podziwiam i gratuluje.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
23-08-12 16:44  Odp: [Galeria] Su-7 –YG - model
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Mariuszu pięknie zrobiłeś tę Suczkę... A co to za firma YG ? czy to produkcja made in USSR ( dawne... ) ?
Czy spotkałes się kiedyś z modelem Su-7 z DDR - Modellbogen ? To była skala 1/50.
Nie widziałem nigdy modelu Su-7 z GPM. Czy był drukowany na kredzie ?
Widzę,że pojawiaja się głosy o nowy model Su-22 M4. A ten z Małego Modelarza jest zły ?
To może prędzej Su-20.. A może już i jest , bo nie śledzę za bardzo nowości z Model - Hobby... No i jeszcze polecam Ci Su-15, co prawda już z gwiazdami, ale sam samolot ma wygląd.. No i można znaleźć sporo materiałów pomocnych przy budowie modelu. :-)

 
23-08-12 17:16  Odp: [Galeria] Su-7 –YG - model
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

A ja mam pytanie o tego Su-17/20 to z jakiego jest wydawnictwa?

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
23-08-12 17:18  Odp: [Galeria] Su-7 –YG - model
mario9 



Na Forum:
Relacje z galerią - 18
Galerie - 72


 - 12

Dzięki za miłe słowa dotyczące wykonania tego modelu:)

THEO - YG model to ukraińskie wydawnictwo, więcej informacji pod linkiem: http://yg-model.com/.
Nigdy nie spotkałem się z modelem tego samolotu z Wydawnictwa Modellbogen. Za to posiadam go z GPM. Jest drukowany na kredzie. Model mocno uproszczony:(
Su-22m4 z MM-a jest w porządku, ale niestety kabina (owiewka) oraz długość przedniej części kadłuba mocno przesadzona:(
Su-15 póki co nie jest w zakresie moich zainteresowań- nie był na wyposażeniu Lotnictwa Polskiego.

Jeszcze raz dzięki za miłe opinie:)

Pozdrawiam Mariusz

--

Pozdrawiam Mariusz

Ostatnie wypociny ;)

Powietrze:
Su-27UBM, MiG-29MU, Saab J28A Vampire

Heavy metal:
D-350 Mazur, Vk 4501


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024