FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
19-07-12 22:48  [N] z ORIEŁA
Teledzin   

Nasi sąsiedzi zaczęli wydawac po przerwie spowodowanej EURO http://www.papermodeling.net/forum/viewtopic.php?t=1679

--

Post zmieniony (19-07-12 22:50)

 
20-07-12 12:58  Odp: [N] z ORIEŁA
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Teledzin fajnie,że zwróciłeś na to uwagę. Już myślałem, że to kolejny Su-9.. delta.. o to jest dwusilnikowy Su-9. Taka pół-kopia sowiecka Me-262. Brakowało tego modelu, pewnie wkrótce Orzełki wydadzą Su-11. A ten trałowiec, to co to jest ? Jakiś prototyp piszą.. Wygląda to nie najgorzej. Czy typ 254 był rozwinięciem tego typu trałowców ?

 
20-07-12 13:29  Odp: [N] z ORIEŁA
Teledzin   

Tutaj http://www.papermodeling.net/forum/viewtopic.php?t=1396 jest relacja z budowy trałowca. To amerykanin przekazany w czasie wojny w ramach leand leasu CCCP.

--
Sklejam, bo lubię...

 
03-08-12 21:49  Odp: [N] z ORIEŁA
Teledzin   

Na stronach GPM i ORLIK pojawiły się zapowiadane modele Orieła.
Po raz pierwszy jednocześnie w obydwu sklepach....
Pozdrawiam

--
Sklejam, bo lubię...

 
03-08-12 21:53  Odp: [N] z ORIEŁA
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Ten Su-9 wypisz wymaluj Me-262 :) nawet nie wiedziałem, że Rosjanie mieli takie cudo.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
03-08-12 23:38  Odp: [N] z ORIEŁA
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Nie taki "wypisz wymaluj", Rosjanie bali się skośnego skrzydła. Dlatego w ich samolocie można zauważyć skrzydła proste. ;-)

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
04-08-12 09:23  Odp: [N] z ORIEŁA
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Wiem, wiem że nie miał skośnego skrzydła. Porównałem sobie zdjęcia dostępne w internecie. A dlaczego bali się skośnego skrzydła?

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
04-08-12 13:50  Odp: [N] z ORIEŁA
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

nikt się niczego nie bał. To nie była żadna kopia meśka, po prostu myśliwiec z dwoma silnikami odrzutowymi pod skrzydłami. Ten układ to jedyna cecha wspólna (no i same silniki :-) ) ale i konstrukcja kadłuba i skrzydeł są inne...

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
04-08-12 14:18  Odp: [N] z ORIEŁA
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Tym bardziej, że zaczęli go klecić w 1944, kiedy jeszcze nie bardzo mieli co kopiować.
Ale trzeba przyznać, że porządnie poleciał dopiero z Jumo-004 - druga cecha wspólna wymieniona przez Łosia ;-)

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024