FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
04-08-12 01:29  [Z] IJN Sendai i ORP Smok z GPM
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 


IJN Sendai
ORP Smok

Pozdrawiam.

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
04-08-12 03:41  Odp: [Z] IJN Sendai i ORP Smok z GPM
Yukikaze 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Bardzo mnie cieszy, że pojawiły się kolejne dwa bardzo fajne okręciki :-)
Będąc spokojny o Smoka troszkę martwi mnie dziób w IJN Sendai. Nie wiem, czy ja mam takie złudzenie "apteczne", czy pasy poszycia opadają na dół na dziobie ?

--

 
04-08-12 11:52  Odp: [Z] IJN Sendai i ORP Smok z GPM
rs77   

piękne okręty :) na stronce GPM wreszcie prezentowane są bardziej obszerne galerie surówek i/lub arkuszy (otwiera się przez kliknięcie na lewej miniaturce) no i autor nie jest już tajny :)

ciekawe po ile będzie IJN Sendai...

 
04-08-12 16:30  Odp: [Z] IJN Sendai i ORP Smok z GPM
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

No to kolejny super temat spod flagi IJN.
Yukikaze, fakt pasy poszycia opadaja, ale to wina złego uformowania poszycia dziobu. Wyszło ono prawie wklęsłe a powinno być wyoblone i sam dziób przez to całkiem zmienił kształt.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
04-08-12 17:33  Odp: [Z] IJN Sendai i ORP Smok z GPM
Yukikaze 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Jorzik :
"Yukikaze, fakt pasy poszycia opadaja, ale to wina złego uformowania poszycia dziobu. Wyszło ono prawie wklęsłe a powinno być wyoblone i sam dziób przez to całkiem zmienił kształt."


Jeśli tak to biorę razem ze Smoczkiem :-)

--

 
04-08-12 23:32  Odp: [Z] IJN Sendai i ORP Smok z GPM
Waldek K 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Pal licho Sendaia. Kogo właściwie obchodzą jakieś pasy, jakiegoś poszycia na jakimś paskudnym japońskim okręcie (paskudnym jak wszystkie japońskie okręty tamtych czasów) :-D. Wiem zaraz mi się oberwie, ale dla mnie na prawdę japońskie okręty mogłyby nie istnieć.
SMOK to jest nowina! Czekałem na ten model od lat i wierzyłem, że w końcu ktoś go wyda. Kupię na pewno. Teraz już tylko Nurek (są dobre plany), Mazur i ponownie kanonierki (tym razem zgodne z oryginałami) i będzie komplet...

--
Najlepsza skala to...? 1:100!!!
W budowie: PT-109 i PT-171 , USS Emmons
Free papermodel LCP(S)

 
05-08-12 12:12  Odp: [Z] IJN Sendai i ORP Smok z GPM
pawelewap 



Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Zdaje się, będzie konkurencja zza wschodniej granicy dla modelu Sendai.
Cytat ze strony Domu Bumagi:
"Менятся не будут, наш сендаи выходит примерно через месяц, версия правда на 39 год, с более обширной архитектурой"
Czyli wersja z 39r, z bardziej rozbudowaną architekturą, mniej więcej za miesiąc, o ile dobrze zrozumiałem.

--
--------------------
W budowie: Lxd 2

 
05-08-12 22:46  Odp: [Z] IJN Sendai i ORP Smok z GPM
crolick 



Na Forum:
Galerie - 5
 

Czy wiadomo kiedy SMOK będzie dostępny??

--

 
07-08-12 20:31  Odp: [Z] IJN Sendai i ORP Smok z GPM
pawelewap 



Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Modele są już dostępne. Promocyjna cena Smoka (z laserami w komplecie) to 55zł, Sendai z wszystkimi dodatkami jest w promocji za 130zł.

--
--------------------
W budowie: Lxd 2

 
07-08-12 21:01  Odp: [Z] IJN Sendai i ORP Smok z GPM
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Zastanawia mnie tylko jedno... parę dni temu była zajawka ale bez ceny... teraz nagle pojawiła się cena 55 zł w komplecie z laserowo wyciętymi wręgami...ele nie to jest dziwne tylko to że obok figuruje przekreślona cena 70 zł... to ja się pytam o co chodzi???? bo dla mnie to jakaś ściema jest..równie dobrze można było w celach marketingowych wywalić cenę taką jak u AH , skreślić i ładnie napisać że prawie 3 razy taniej...Jak dla mnie bez sensu. Skoro model jest nowy, nie było na niego ceny to po co takie sztuczki robić??? Wydawnictwo straszy że za chwilę ten model będzie po 70 zł? A proszę uprzejmie, poczekam jak zostanie w magazynie wydrukowany nakład i zakupię w promocji po kosztach :D. Oj te spece od marketingu.... nie wystarczy polatać po marketach i popatrzeć na promocje...najpierw trzeba ze zrozumieniem poczytać definicję co to jest promocja...Ludzie to jest po prostu porażka....

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024