FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
10-07-12 12:57  [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
cooler 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Przedstawiamy Państwu nowy producent i wydawca na Ukrainie.








To nie jest przedruk Halinskiego, a niezależny projekt od podstaw. Niestety, w tej chwili nie wiadomo, czy ten model bedzie sprzedawany w Polsce, ale myślę, że w końcu ten problem zostanie rozwiązany.

--

Post zmieniony (10-07-12 20:07)

 
10-07-12 17:41  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Mmmmmmma po wiela takie cudo?:D

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
10-07-12 17:59  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Jakby ktoś to cudo chciał skleić to posiadam w swoich zbiorach jakieś tam marne plany z modelarza 9-10 z 1990 roku .

 
10-07-12 18:01  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Przecież kolega powiedział że nie powiela tylko że to nowy projekt od podstaw :)

Wygląda bardzo, bardzo fajnie. Cieszę się że jest nowy wydawca i to na wysokim poziomie.

Cooler, przywieziesz kilka sztuk do Przeciszowa? :)

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
10-07-12 19:47  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Air pytał ile model kosztuje....

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
10-07-12 20:06  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od
cooler 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Na Ukrainie ~6.5 euros.

--

Post zmieniony (10-07-12 20:10)

 
10-07-12 20:11  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
skom25   

Bardzo fajnie to wygląda :) Musze powiedzieć że pierwsza moja myśl to zerżnięcie od Hala, ale skoro to własny projekt to tylko pogratulować

 
10-07-12 21:22  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Jak zerżnął od Hala? Każdy projektuje na takim programie jaki ma, trza się uczyć od najlepszych nie???:P

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
10-07-12 21:25  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

A po co zrzynać od Hala? Morze lepiej zrobić samemu lepszy model ? :P

 
10-07-12 21:25  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Adam, chyba nie zauważyłeś buźki na końcu zdania... :)

Z tego co widać na zdjęciach, opracowanie rzeczywiście różni się od tego z AH. Liczba segmentów kadłuba czy okaptowania silnika, szczegóły szkieletu itp. Trzeba będzie zakupić żeby zrobić rzetelne porównanie.

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
10-07-12 21:38  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

No ja reflektuje na to wydawnictwo, jak będzie do kupienia u Polsce to dać znać!

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
12-07-12 23:04  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

A nie można go zamówić do polski z tamtej strony? Ewentalnie przez gpm.pl?

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
13-07-12 09:28  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Cooler, masz jakiś kontakt do wydawnictwa? Email albo telefon?

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
13-07-12 09:55  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
cooler 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Tak, oczywiście.
Kup model bezpośrednio u wydawca będzie trudne, więc w najbliższej przyszłości będą negocjowane z GPM o dostarczyć je do sklepu.

--
Przepraszam, używam tłumacz

 
13-07-12 10:23  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
Hator   

Cooler,
Dlaczego od razu, z miejsca tłumaczysz się z tego, że ten model to nie jest kopia? Świat się na wydawnictwie AH nie kończy. :) Każdy, jeżeli potrafi, może przecież zaprojektować model na takim poziomie. Wg mnie to bardzo dobrze, że zaprezentowany przez Ciebie model przedstawia wysoki poziom opracowania od strony graficznej. Naturalnie, AH przyjęło się przyjmować za punkt odniesienia, ale bez przesady. :)

Jakiego rodzaju modele planujecie wydawać? Czy tylko samoloty z okresu II wojny światowej? Czy może tematyka będzie różna?

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 
13-07-12 10:48  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
cooler 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Przepraszam, odrazu napisał pro Hala, gdyż w niektórych rosyjskich forach postrzegane nowość jako właśnie przerysowana kopia. Tak, dla wielu Halinsky jest etalonem projektowania modele kartonowych, więc wszystko, co w zakresie podobnych do jego pracy będą zawsze traktowane z krytyką.

Na tematyku odpowiedź od wydawca:
Choć z całą pewnością mogę powiedzieć tylko jedno - będzie to niemiecki samolot.
W niedalekiej przyszłości będą wyłącznie samoloty wojskowe z okresu 2 wojny światowej.


--
Przepraszam, używam tłumacz

 
13-07-12 15:59  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Nie rozumiem czemu będzie trudne kupić model od wydawcy? Nie wysyłają za granice?

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
13-07-12 16:53  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

A tak zapytam z czystej ciekawości : kto " popełnił" te model ?

 
13-07-12 17:50  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

cooler nie podchodź tak do tematu, Na dobrą sporawę zawsze można napisać ze każdy wydany model jest kopią Małego modelarza :D bo MM był pierwszym wydawnictwem na rynku. A sądząc z tego ze w danej chwili pojawia się 133 mesershmity 109, każdy w innym malowaniu to zastanawiam się czy czasem jeden projektant nie sprzedaje modeli do wszystkich wydawnictw:D. A tak poważnie to wiekszość wydanych modeli...PODKREŚLAM większość.. to są po raz n-ty wydawane te same modele, w innym malowaniu, z jakimś dodatkowym detalem..ale ciągle Me 109 jest Me109....A prawda jest taka że samolotów, statków i okrętów ,które nigdy nie zostały wydane jest tyle że każde wydawnictwo mogłoby do konca swojego życia je wydawać...tylko po co jak można po raz 150 wydać model Me 109 w malowaniu z powiedzmy z 13 września 1943 roku a a następnym numerze ten sam model w malowaniu z 15 listopada roku 1944.... i tak za przeproszeniem do u.... śmierci...
Gdybym sklejał samoloty i ukierunkował się na ME 109 to zapewne biorąc pod uwagę ilość wydawnictw miałbym całe ściany obwieszone tylko tym jednym typem samolotu w różnych wariantach, malowaniach, latających na nich pilotach itp itd... Puk Puk... Panowie wydawcy... może skończcie już z odgrzewaniem kotletów i zaproponujcie coś nowego? Nowy samolot, czołg, okręt, statek, żaglowiec...cokolwiek...litości....plissss.... bo nawet aviomarin już nie pomaga ..przy kolejnym kotlecie...
A jest tyle pięknych modeli dotąd nie wydanych....

 
13-07-12 18:40  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Fajny model, może mi się go nabyć jak tylko to będzie możliwe.
Faktycznie, pierwsze co mi się w oczy rzuciło to Haliński, a nawet że to najnowszy numer :D
Bardzo mi się podoba ta koncepcja z ta kabinką, że można zrobić poprawną kabinkę we własnym zakresie. Oby było tak w każdym wydanym modelu.
Jeszcze tylko żeby były dwie tablice przyrządów, jedna z otworami i druga z zegarami. Chyba że jest a ja tylko nie zauważyłem.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
13-07-12 20:23  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
Airman   

Panowie, sprawa jest prosta, jeśliby ten 150-ty model Me-109 kiepsko sie sprzedawał to tylko wydawca samobójca zdecydował się na wydanie 151-ego. A póki dobrze się sprzedają to będą te, jak Wy to mówicie, odgrzewane kotlety cały czas sie pojawiać. Tylko pamiętajcie, że dla jednych są to odgrzewane kotlety, a dla innych nie. O gustach sie nie rozmawia. Dawniej był tylko MM i każdy marzył, że uda mu się dostać następny numer. A teraz od przybytku ludziom się w ...... poprzewracało. Ludzie trochę radości z życia i z tego że mamy taką dużą rożnorodność modeli na rynku i jest tego pod dostatkiem, tylko mieć pieniądze i kupować i sklejać:))

 
13-07-12 23:06  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Airman ...mam tylko jedno ale.... cena... popatrz ile takie byle co odgrzewane od wiadomgo wydawnictwa kosztuje.... gdyby towar sprzedawał się w tysiącach egzemplarzy to cena pewnie była by niższa o co najmniej 50%... handlowcy wiedzą co znaczy efekt skali... a prawda jest taka że im mniej będziemy kupować wydawnictw typu wywołane w postach tym będą one droższe...ale to pętelka na szyję dla wdawcy..samozaciskająca się....bo za chwilę okarze się zę chętnych brak...i co wtedy? - na stronie napiszemy wyprzedaż, promocja? i 50% upustu? a oznacza to nic innego jak tylko to że wydawca zamiast 200% marży chce się zadowloić 10%.... i sprzedć naklad który zamówił w drukarni...z lekkim (normalnym zyskiem)..Można by długo dyskutować na temat prowadzenia handlu... ele chyba nie o to chodzi...zawsze znajdą się klienci na mercedesy "s" klasy za niewyobrażalne pieniądze...i normalni ludzie którzy szukają "przyrządów" do jeżdżenia za dużo mniejsze pieniądze....Z mojego doświadczenia modelarskiego wynika że nigdy nie wydam więcej niż 50 zł za model... co powinno dać do myślenia wydawcom...

 
14-07-12 01:50  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
Seweryn 

 

Jakub, głupoty piszesz. To odgrzewane byle co jak napisałeś sprzeda się bez najmniejszego problemu. Zobacz na modelarstwo plastikowe, Hasegawa pakuje ramki tego samego modelu w dziesiątkach pudełek różniących się boxartem i kalkami., już były o tym dyskusje. Proponuę założyć wydawnictwo i wydawać modele za półtorej dyszki, na poziomie Pana Halińskiego.

--
Seweryn

 
14-07-12 10:48  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Napisałem do sklepu, z linku od coolera i dostałem odpowiedz ze bez problemu można sobie kopić od nich ten model, oni wyślą, trzeba zapłacić, wysłać im pieniądze w kwocie 107 ukraińskich hrywien i czekamy na model...:)
Kto by się pisał na jakieś grupowe zamówienie?

Pytanie czy ma ktoś konto na webmoney?

--

Post zmieniony (14-07-12 11:09)

 
14-07-12 15:00  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

No ładnie jakieś 46 zł, chyba że coś źle policzyłem.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
14-07-12 18:26  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
Airman   

air_22 czy masz link do strony internetowej wydawcy?

 
14-07-12 23:49  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Jest na pierwszej stronie.

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
15-07-12 20:42  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Czy są chętni na kupno tego modelu? Jak będzie więcej niż dwóch chętnych to zamówię z 5 sztuk, cena wtedy wyniesie oko 40zł za sztukę.

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
15-07-12 20:49  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Ja bym chciał ale dopiero gdzie za miesiac

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
17-07-12 21:54  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Szkoda, że tak mało osób jest chętnych na ten model. Bizon będziesz w Jaworznie w tym roku? Cena tego modelu już ze wszystkimi opłatami, czyli koszt przesyłki i opłata za przekaz na Ukrainę wyniosłaby 44zł. Chcesz?:)

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
17-07-12 23:46  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Zastanawiam się właśnie co robić, bo mam dwa stare i najnowsze wydanie AH. Co do Jaworzna to chyba raczej nie, ale Przeciszów na pewno zaliczę. W Jaworznie mają być chłopaki ode mnie.
Jak bym brał to na pewno jeszcze zakupił bym w tym sklepie Ił-2 i bolid L-R R31.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
27-07-12 14:12  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od
rs77   

jest dostepny w GPM:

http://www.gpm.pl/index.php?akcja=produkt&edycja=8207

Post zmieniony (27-07-12 14:13)

 
27-07-12 21:49  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Ja se go zamowilem, a co?!:-)

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
28-07-12 09:28  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
Seweryn 

 

Cena 38zł czyli model droższy od myśliwców AH - gdzie narzekanie, czy tym razem cena pasuje?

--
Seweryn

 
28-07-12 10:24  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
skom25   

"Cena 38zł czyli model droższy od myśliwców AH - gdzie narzekanie, czy tym razem cena pasuje?"

Tego już nie rozumiem, był spokój to musiałeś napisać coś takiego żeby zaraz się rozpętała wojna. Daj chłopie spokój....

 
28-07-12 11:30  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Jakbyś chciał kupić go na Ukrainie to zapłaciłbyś około 70zł
Ki-43 II Kai Hayabusa = 69.90 UAH (~30zł)
Shipping cost will be 37.10 UAH
Total cost of order: 107.00 UAH
+23zł opłaty za przekaz:)

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
01-08-12 22:43  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

I doszedł dziś do mnie ten model. Format A4, przejrzyście, kabina zdetalizowana znacznie mniej niż obecne modele Halińskiego. Mam chęć na niego:)

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
20-11-12 14:49  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
San80   

Dzień dobry szanowani koledzy modelarze z Polski.
Niżej są przedstawione fotografie modelu, zebranego z mojego czasopisma. Spodziewam się ona sprawi na was pozytywne wrażenia.



















 
20-11-12 15:58  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
rysiu62   

Dlaczego nikt nie zwrócił uwagi na wcześniejszy wpis kolegi Jakuba o cenach i nakładach modeli. Prosty przykład , Modelik sprzedaje z upustem do 40%. A gdyby tak obniżyć cenę i zwiększyć nakład przecież jest z czego. U Halińskiego model zakupiony w Empiku (przypuszczam że z zyskiem) jest tańszy niż zakupiony bezpośrednio w wydawnictwie (oczywiście plus koszty pakowania i przesyłki). Aby była jasność mnie stać na zakup modeli ale co mają zrobić uczniowie i studenci. Sami wydawcy zmuszają ich do kopiowania z internetu co oczywiście niepochwalam.

 
20-11-12 17:50  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

San80
Mam Twój model i zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Cieszę się że zamieściłeś zdjęcia gotowego modelu bo widać że model jest ładny i dobrze się prezentuje.
Czekamy na nowe opracowania.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
20-11-12 17:58  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
k_natlenie 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Zgrabny modelik, powodzenia z nowym wydawnictwem!

 
20-11-12 18:25  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
San80   

Jorzik, k_natlenie

Dziękuje, bardzo przyjemnie!

--

 
11-02-21 08:01  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Cześć,

Macie może informację, czy to wydawnictwo jeszcze działa ? Zapowidało sie bardzo dobrze.

Pozdrawiam

--

 
11-02-21 09:13  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
rowin 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Na papermodels jakoś niedawno Wydawca napisał, że ma gotowych kilka projektów po klejeniu testowym, ale nie są pomalowane. Obecnie nie ma na to czasu ze względu na życie zawodowe.

 
11-02-21 10:53  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
mad_vins 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ten styl rozwiązań konstrukcyjnych , grafika 3d i weathering do złudzenia przypomina wiodące wydawnictwo... A właściwie konstruktora i grafika. Ciekawe. Powodzenia.

 
11-02-21 19:34  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Mad_vins a jak u Ciebie. Będzie coś dla nas? Twoje modele, głowie ten drugi to juz chyba białe kruki;)
A co do modelu z wątku to autor zarzekał się kilka razy ze to nie kopia tylko autorkie projekty. Ja tam wierzę;)

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
11-02-21 21:12  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
zbin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
 

Ja mam też prośbę do mad_vins ... zrób coś fajnego dla nas nie bądź obserwatorem ;-) Wiodące wydawnictwo już jest w tyle trza na przód wyjść.

 
12-02-21 04:45  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od
Alex 55 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Są różne, choć podobne. Podobny styl projektowania instrukcji, ale bardziej wygodny w montażu zielony



Post zmieniony (12-02-21 06:19)

 
12-02-21 11:07  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
mad_vins 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Się robi.... Współpraca z Gomix rozpoczęta. Rysujemy. Będą za chwile wydrukowane dwa wydania. O tym kiedy zdecyduje wydawca. Aktualnie pracuję nad trzecim opracowaniem jako grafik i skiner. Bryła jest spod innej ręki. Tyle mogę powiedzieć.

 
12-02-21 15:28  Odp: [Z] Ki-43-II Kai Hayabusa od "Kartonnaja model" (Ukraina)
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Maaaało.
Chcemy wiecej, chcemy więcej!

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024