FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-07-12 17:30  [Pytanie] M3 Generał Grand - Pro Model
Jari 

 

Zwracam się z prośbą do osób, które miały styczność a w szczególności do tych, które kleiły model M3 Generał Grand wydawnictwa Pro Model. Interesuje mnie rodzaj papieru na którym został wydany (jego grubość i możliwość formowania) i przede wszystkim sklejalność. Wszelkie inne opinie mile widziane.

--
Amatorzy zbudowali arkę - profesjonaliści Tytanica.

 
12-07-12 19:13  Odp: [Pytanie] M3 Generał Grand - Pro Model
Adam Cook - bomb 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 62


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10


 - 25

Witam
Miałem ten model, ale niestety nigdy go nie skleiłem :-(
Papier wydawał mi się trochę za cienki - tym bardziej że są w tym modelu duże płaszczyzny kadłuba - ale zawsze można dorobić samemu wzmocnienie.
Wieża ma oklejki jak w Shermanie ze starego MM - także bez szlifowanie pewnie wyjdzie kanciata.
Ale poza tym model zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie jakością druku, grubością linii i ogólnym wrażeniem - bardzo fajnie i solidnie zaprojektowany model z dużą ilością szczegółów..
Jeżeli będziesz go kleił to będę wiernym widzem.
Pozdrawiam
Adam

--
<<<Wszystko co jeździ , a w szczególności po szynach , RULEZZZ>>>

 
13-07-12 09:20  Odp: [Pytanie] M3 Generał Grand - Pro Model
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

...w kwestii formalnej: nie buduję pancerki, ale zgodnie z moja wiedzą M3 to był General Grant... nie mylić z grand(ą)!
A.

 
13-07-12 09:24  Odp: [Pytanie] M3 Generał Grand - Pro Model
Jari 

 

Andrzeju celowo napisałem GranD gdyż tak widnieje na okładce modelu.

--
Amatorzy zbudowali arkę - profesjonaliści Tytanica.

 
13-07-12 09:31  Odp: [Pytanie] M3 Generał Grand - Pro Model
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

ok, odszczekuję. Niestety, na razie mogę tylko czytać, a na same obrazki przyjdzie czas znacznie później...
Wygląda, że lepiej jednak siedzieć cicho, nim zapoznam się z wszystkimi informacjami :-)
Powodzenia

 
13-07-12 22:13  Odp: [Pytanie] M3 Generał Grand - Pro Model
kainek 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Posiadam model czołgu M3 Lee z GPM, jeśli byłbyś zainteresowany to proszę o PW.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024