FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
20-08-12 11:00  Odp: ORP DRAGON - projekt własny.
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Na tym etapie mile widziane wszelkie sugestie oraz spostrzeżenia co do modelu. Jeśli ktoś posiada jakieś bardziej precyzyjne informacje dotyczące dragona będę wdzięczny za pomoc.

Autor tematu w pierwszym poście sam prosił więc "czepianie się szczegółów" na etapie projektowania modelu chyba nie jest kreowaniem się na Wielkiego Znawcę.
Tak przynajmniej myslę więc jeżeli kolega posiada jakieś informacje to prosimy.
Z niewątpliwym pożytkiem dla nas wszystkich.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
20-08-12 14:42  Odp: ORP DRAGON - projekt własny.
DmVip 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

KRÓTKO - TAK model jest szykowany już dla wydawcy.
Co do podpowiedzi spostrzeżeń to ja się nie pogniewam, wręcz przeciwnie będą bardzo pomocne. Mimo zaawansowanego stanu modelu, da się coś ewentualnie poprawić.

 
20-08-12 16:06  Odp: ORP DRAGON - projekt własny.
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

I znów Księżniczka Anna spadła z konia,czyli odezwał się wybitny znawca szkieletów : )
GPM ?

 
28-08-12 18:42  Odp: ORP DRAGON - projekt własny.
DmVip 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Dla zainteresowanych model jest już u wydawcy :)

 
26-12-12 15:28  Odp: ORP DRAGON - projekt własny.
margo75   

Witam. Moze troche nie na temat bo modeli nie robię niestety, ale ostatnio interesuję się historią ORP Dragon z przyczyn osobistych. Otóż jedną z ofiar poległych na Dragonie był mój stryjeczny dziadek. Był starszym bosmanem - Wincenty Pajewski. Moim marzeniem jest pojechać do Juno i złożyć kwiaty na symbolicznym grobie marynarzy poległych na Dragonie. Poza tym historia zycia stryjka i jego żony Eugenii jest historią o tyle tragiczną co romantyczną. Pozdrawiam Ewa.

 
28-12-12 13:23  Odp: ORP DRAGON - projekt własny.
ROBO 

 - 10

Dla zainteresowanych model jest już u wydawcy :)


- a w sprzedaży !?

PS.zawsze chciałem skleic naszego krażka ale ten z MM-a mnie jakos odstraszał wiec ...mam szanse :P

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
28-12-12 13:33  Odp: ORP DRAGON - projekt własny.
Teledzin   

ROBO to jest prawdopodobniej lokomotywa sprzedaży roku 2013 w GPM.
Sztab speców od sprzedaży obmyśla co by tu wcisnąć modelarzom wraz z Dragonem w promocyjnym zestawie: laserowy szkielet, elementy, załogę, lufki, ammo, szybki do bulajów itp.
Wszystko po promocyjnych cenach...

--

Post zmieniony (28-12-12 13:34)

 
28-12-12 15:16  Odp: ORP DRAGON - projekt własny.
JKorjat 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 31


 - 3

a samosklejacza tam w zestawie niedadzą ?;) tak czy siak dopisuje się na listę czekających :)


Pozdrawiam
Jacek

 
03-01-13 20:56  Odp: ORP DRAGON - projekt własny.
DmVip 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Z tego co się orientuje model jest przygotowywany u wydawcy, ale kiedy zostanie wydany nie mam pojęcia :(

 
05-02-13 21:56  Odp: ORP DRAGON - projekt własny.
DmVip 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

wiadomość z ostatniej chwili :):) http://www.gpm.pl/index.php?akcja=produkt&edycja=8593

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024