FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
21-06-12 14:35  Odp: [Technika] blok techniczny
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Używałem Herlitza, ale nie byłem nim zachwycony. Od ładnych paru lat używam tylko i wyłącznie papierów Navigator

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
21-06-12 18:18  Odp: [Technika] blok techniczny
Ciejkowski   

Witam - w nawiązaniu do tematu - drukuje i odbijam na Cansonie 180g - cena przystępna i moim zdaniem jest dobry za rozsądną cenę. Niektóre modele mam tek zrobione :). Cena za blok A3 około 7 zł A4 - 3,5 zł. Pozdrawiam. Karol.

--
Ciejkowski

 
21-06-12 21:23  Odp: [Technika] blok techniczny
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

Siemanos.

Bo widzisz kolighyt, poziom intelektualny niektórych Userów odbija się dość często w poziomie intelektualnym ich postów. No cóż muszą istnieć również tacy. Dzięki kontrastowi na ich tle bardziej widać tych normalnych.

Czasami się zastanawiam co kieruje tego typu ludźmi, żeby wypisywać na forach takie głupoty. Tak bardzo brak im poklasku ?? Tak bardzo chcą zaistnieć, a że niczego więcej nie potrafią, to choć w taki sposób ?? Są tak zaślepieni swoją "wielkością", że nie potrafią pisać ze zrozumieniem, bo o takim czytaniu nawet nie wspomnę ?? Nie umiem odpowiedzieć na te pytania.

--
Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

 
21-06-12 22:31  Odp: [Technika] blok techniczny
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

ZbiG- nie dziw się - dokonałeś drobnej prowokacji,na co zawsze ktoś zareaguje.
Następnym postem dowodzisz jednak zupełnego braku poczucia humoru i dodatkowo dość jadowicie się odgryzasz.
Nieładnie.
Wszystkich proszę o ostudzenie głów.

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
22-06-12 00:21  Odp: [Technika] blok techniczny
rysiu62   

Głupia obrona ze swych bredni.

Post zmieniony (22-06-12 00:22)

 
22-06-12 00:34  Odp: [Technika] blok techniczny
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Zbig, jest takie dosadne określenie na Twoje postępowanie , przynajmniej w tym wątku - nie rżnij głupa.
Wszyscy doskonale wiedzą, że specjalnie wpisałeś się w sposób prowokujący.
Doskonale zdajesz sobie sprawę, jakiego rodzaju papieru dotyczy temat.
Dzięki takim wpisom jak Twój, wiele wątków zamienia się w coś, do czego głównie służy papier, który tak błyskotliwie wymieniłeś.

Do tej pory, w odróżnieniu od kilku innych for, na których zbierałeś cięgi za swój specyficzny sposób wyrażania się miałeś pewnego rodzaju parasol ochronny, powiedzmy że ze względu na wiek, dorobek modelarski itp. Teraz to się skończyło.

Jeżeli w pewnym momencie zabraknie Ciebie na tym Forum, będziesz mógł mieć pretensje tylko do siebie.

To jest moja ostatnia wypowiedź na temat Twoich wpisów.

Pozostałe osoby bardzo proszę o kontynuowanie tematu

W wątku posprzątam za kilkanaście godzin.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
22-06-12 13:12  Odp: [Technika] blok techniczny
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Ja ze swojej strony polecam arkusze 200g satynowane, do kupienia w paczkach po 250 sztuk, za ok 40-50zł. Używam go już długo i jestem z niego bardzo zadowolony.

 
22-06-12 13:15  Odp: [Technika] blok techniczny
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Możesz podać nazwę producenta ?

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
23-06-12 08:35  Odp: [Technika] blok techniczny
JKorjat 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 31


 - 3

Witam


Do projektów w małych skalach (1:400 ) sprawdzał się 160g większa gramatura utrudni nie tylko kształtowanie ale i samo sklejanie drobnicy. Testowałem kilka rozwiązań w ostatnich kilku dniach i blok.... odpada. Kupuje papiery noname z punktu ksero:)

Pozdrawiam
Jacek

 
23-06-12 16:38  Odp: [Technika] blok techniczny
Agand 

 

a ja najczęściej używam skancelowanych map morskich o wiele nie są zbyt wyświechtane. a jak nie mam - w pobliskiej hurtowni papierniczej kupuję papier 160-200 - nawet na arkusze tu sprzedają niekoniecznie całą ryzę trza kupować.

--
Pozdrówka
Agand

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024