FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
19-06-12 17:18  [Nowosc] - SdKfz 222 i Woroszylowiec z GPMu
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

SdKfz.222 - Jurgena

Woroszylowiec - MichalaR

--

Post zmieniony (19-06-12 17:18)

 
19-06-12 17:23  Odp: [Nowosc] - SdKfz 222 i Woroszylowiec z GPMu
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Droga ta dwieściedwudziestkadwójka...Raczej ze względu na cenę odmówię sobie, choć sam model na fotkach wygląda fajnie. Poczekam aż przecenią na 35 :)

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
19-06-12 19:04  Odp: [Nowosc] - SdKfz 222 i Woroszylowiec z GPMu
Krystian 



Na Forum:
Relacje z galerią - 38
Galerie - 31


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7


 - 3

Solidnie z detalizowany ten SdKfz. 222 jest cały środek będzie co sklejać - Jurgen się rozkręca. Cena to raczej już standard. Ostatni T-34/85 z Wak'u jest bez środka i za 45 PLN więc tu cena małego czołgu Grubera przemawia dla mnie na korzyść. Zerknijmy dookoła wszystko drożeje więc nasze hobby nie może być wyjątkiem.

Zajefajne dwa prezenty na dzień Ojca ;-) Biorę oba.
Pozdrawiam.

--
First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire

ŁSM

 
19-06-12 20:04  Odp: [Nowosc] - SdKfz 222 i Woroszylowiec z GPMu
Stachu 



Na Forum:
Galerie - 3
 

Tak jak już kiedyś pisałem Woroszylowiec bardzo mi się podoba, choć na razie chcę sklejać tylko jednostki niemieckie.
A SdKfz.222 bardzo mnie ucieszył. Kocham czołgi, ale te wszystkie koła no i gąsienice strasznie mnie nużą. Dlatego lubię od czasu do czasu skleić coś z kołami :o).

 
19-06-12 22:36  Odp: [Nowosc] - SdKfz 222 i Woroszylowiec z GPMu
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Dopiero co rozmawiałem z P. Grzegorzem o Sdkfzecie na warsztatach w B-B i juz jest :D

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
20-06-12 09:21  Odp: [Nowosc] - SdKfz 222 i Woroszylowiec z GPMu
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Jak Krystian sie cieszy z 222, to już oczyma wyobraźni widzę, jakie cudeńko wyjdzie z tego:D

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
20-06-12 10:50  Odp: [Nowosc] - SdKfz 222 i Woroszylowiec z GPMu
rs77   

czy jest gdzieś relacja z budowy surówki, jakieś foty czy coś tego 222 ?

woroszylowca to wiem, oglądałem, piękna rzecz :)

 
22-06-12 00:08  Odp: [Nowosc] - SdKfz 222 i Woroszylowiec z GPMu
Adi Cherryson   

Przydałyby się też na stronieh GPM zdjęcia arkuszy, rysunków - tak jak w Modeliku. To bardzo ważne przy zakupach przez internet.

--
Pozdrawiam Adi

 
22-06-12 00:18  Odp: [Nowosc] - SdKfz 222 i Woroszylowiec z GPMu
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

na stronie produktu jest galeria wykonanego modelu, jest kilka fajnych fotek. To cud, że w ogóle jakieś są bo GPM nie rozpieszcza klientów ilością zdjęć. Nie mówiąc już o jakości. ostatnio dopiero znalazło się trochę więcej fotek nowych projektów. Mam nadzieję, że w tym kierunku pójdzie jednak rozwój sklepu.

Jeśli chodzi o arkusze, to myślę że wiadomo czego się spodziewać po GPM-ie. Od długiego już czasu druk mają elegancki a wycinanki wydają na dosyć równym poziomie opracowania. Jedyne do czego ja jednak dalej będę się czepiał to cena niektórych modeli. jakiś czas temu wydany został Sd.Kfz 250/9, też z pełnym wnętrzem, gabarytowo podobny i kosztuje 35 zł i takiej tez ceny oczekiwałbym w związku z SdKfz 222. Wtedy zakup bez wahania. Dlatego właśnie napisałem, że odmówię go sobie ze względu na cenę.

Ale sam model wygląda fajnie. Z tego co pamiętam to "mały czołg Grubera" wydany był tylko raz przez Gomix/Fly Model i to w szarym malowaniu. Ciekawy temat, do kolecji Africa Korps :)

Post zmieniony (22-06-12 00:23)

 
22-06-12 00:57  Odp: [Nowosc] - SdKfz 222 i Woroszylowiec z GPMu
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Nie tylko, GPM nr 20 w folii - "żółtek".

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024