FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
14-06-03 20:47  [zaproszenie] Nowości u fitter'a
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

Witam
Zapraszam na moją stronkę. Znalazłem czas i dorzuciłem trochę fotek:
- Fokker E.III
- Sopwith Camel 2F.1
- FW-190 D9
- Ho-229
- He-219 UHU
- Me1101
Tym samym skończyły mi się sklejone modele Luftwaffe, które mógłbym sfotografować.
Obecnie na stronce są 22 samoloty Luftwaffe i 6 druciaków (malowania "niemasowe":-)

pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
15-06-03 21:43  Re: [zaproszenie] Nowości u fitter'a
gutes 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 2

Nie wszystkie zdjęcia doskonałe, ale kolekcja piękna i stronka chodzi szybciusieńko. Dawaj znać, jak będą nowe.

 
15-06-03 21:59  Re: [zaproszenie] Nowości u fitter'a
Akavel (Fur.) 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

u, a u mnie w hOperze nie chca sie ladowac zdjecia...... :( ....dlaczego?.... :(

______
. (__/-----* śmigłem do góry!!! :-)
Mateusz Cz.
członek-założyciel KKL :)
Klejady - Katalog Klejów Modelarza Kartonowego

 
15-06-03 22:58  Re: [zaproszenie] Nowości u fitter'a
gutes 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 2

Dla mnie najlepsze jest zdjęcie gościa trzymającego BV-138. Dopiero takie ujęcie pokazuje co to za modelik. Ile czasu go robiłeś? Z czego dzwigary, i z ciekawości zapytam ile może ważyć?

 
16-06-03 18:13  Re: [zaproszenie] Nowości u fitter'a
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

Furman - nie wiem dlaczego zdjęcia się nie otwierają ;( standardowe polecenie "target blank" i powinny otwierać się w nowym oknie - jedno zdjęcie, otwarcie kolejnego zmienia zawartość okna.
Gutes - samolocik robiłem na spokojnie prawie pół roku, z doskoku dwie - trzy godzinki dziennie, ze dwa trzy razy w tygodniu. Dźwigary i wszystkie wręgi (szkielet "okrętowy") na tekturze 2mm, a waga - nie ważyłem, ale skoro mój 4 letni brzdąc go uniusł to niedużo maks. ok 1,5kg. nie moge go zważyć bo już go wydałem - nie mieściły się olbrzymy pod sufitem i te największe rozleciały się po świecie.

pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
16-06-03 21:23  Re: [zaproszenie] Nowości u fitter'a
Akavel (Fur.) 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

sek w tym, ze mi sie *w ogole* zadna grafika z Twojej strony nie wyswietla.... :(
qrde, jak mi zal; chyba musze zaczac zbierac na lepszego kompa....... albo moze przeinstalowac winde w najblizszym czasie?...... ech....

______
. (__/-----* śmigłem do góry!!! :-)
Mateusz Cz.
członek-założyciel KKL :)
Klejady - Katalog Klejów Modelarza Kartonowego

 
17-06-03 19:31  Re: [zaproszenie] Nowości u fitter'a
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

Furman - a może zainstalujesz miśka?

pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024