FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
30-05-12 17:20   Parowóz TYN6 skala 1:25
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Jakiś czas temu zacząłem sklejać jako model odpoczynkowy model wydawnictwa ADW PAROWOZY - Parowóz tendrzak TYN6 w skali 1:25. W chwili obecnej przedstawiam wam zdjęcia na stan w jakim model znajduję się dziś. Sklejona i pomalowana podkładem jest ostoja a prace trwają nad osprzętem ostoji. Model wygląda na dosyć skomplikowany ale dokładne i liczne rysunki powinny nieco ułatwić budowę. Model w całości będzie malowany oraz waloryzowany.




Post zmieniony (11-10-14 23:22)

 
30-05-12 20:12  Odp: [R] Parowóz TYN6 skala 1:25
domuzyn   

Witaj
Czy możesz mi udzielić odpowiedzi i powiedzieć jak ze "sklejalnością" owego modelu ? Czy części pasują ? Czy są duże niedokładności itp.. Jak instrukcja ? Czytelna ? Jak na razie ostoja wygląda super :) Pozdrawiam i czekam na dalsze efekty :)

 
30-05-12 21:08  Odp: [R] Parowóz TYN6 skala 1:25
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Co do specjalności to na razie za dużo nie mogę powiedzieć bo za dużo tych elementów nie było, ale na razie żadnych problemów nie było, rysunki montażowe są bardzo szczegółowe i jest ich bardzo dużo dodatkowo jest bardzo dobra jakość druku według mnie model wart swojej ceny.

 
01-06-12 16:12  Odp: [R] Parowóz TYN6 skala 1:25
Jarek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 1

Z miłą chęcią pooglądam - sam w szufladzie mam odłożony Pt 47 pójdzie na tapetę jak zakończę prace nad Darem Młodzieży - czyli pewnie za rok, może dwa.

Przeglądałem wszystkie rozpoczęte przez ciebie relacje - szkoda, że żadna z nich nie doczekała się finału. Wszak modelarza poznaje się po tym jak kończy nie jak zaczyna. Może zbyt ambitnie podchodzisz do tematu, lepiej wziąć coś mniej zaawansowanego i ukończyć pracę niż wskakiwać na górną półkę i odłożyć to w połowie. Sam mam na swoim koncie kilka porażek - ale było to dawno, teraz nie rozpoczynam nowego modelu jeśli poprzedni nie jest ukończony w 99%.

Mimo wszystko życzę wytrwałości.

--
Nie oczekuj od dnia, tego co mogą dać jedynie lata, ale nie zapominaj, że lata składają się z dni. Dlatego postanów, że nie zmarnujesz ani jednego dnia.

Pozdrawiam


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024