FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
19-05-12 19:42  [G] moje modele
maly 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam żeby ktoś nie posądzał mnie o amatorstwo "pochwale" się moimi pracami jest tylko parę fotek które kiedyś zrobiłem bo jak zaczynałem stawiać pierwsze kroki w modelarstwie na początku lat 90-dziesiątych nie było jeszcze aparatów cyfrowych a tym bardziej neta :)
A i te fotki co wykonałem z ostatnich prac to na dzień przed przekazaniem zamków do szkoły w Mysłowicach-Kosztowy, bo córeczka zaczęła stawiać pierwsze kroki i nie chciałem żeby ich zniszczyła.

Malbork

A jak i Malbork to i Krzyżak

Wawel

A to jest pierwszy model zrobiony po długiej przerwie dla mojej córki na 100 lecie zatoniecie Titanica którym ona jest zafascynowana ma 6 lat ale pilnie śledziła jak go dla niej robiła i na tym polega moje hobby skleić coś i komuś podarować bo jest to świetna zabawa :)


--

Post zmieniony (21-05-12 00:51)

 
19-05-12 19:58  Odp: [G] moje modele
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Tylko dwie uwagi z mojej strony...
Pierwsza - przejrzyj instrukcje wstawiania zdjec tak, aby po kliknieciu otwierala sie tylko fotka, a nie cala strona. Oczywiscie to nie jakis wymog, ale nikt nie lubi tego napadu reklam. Potestowac mozesz w dziale Testy, tam tez jest instrukcja wstawiania fotek.
Druga - widac, ze kleic potrafisz, nawet calkiem niezle, chociaz nad jakoscia fotek to warto jeszcze popracowac, bo jak to jeden Doktor okresla, te chyba w wiekszosci byly kielbasa robione. A nawet komorka mozna ostre i kontrastowe zrobic...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
19-05-12 21:08  Odp: [G] moje modele
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Widzę Mały że ktoś wjechał Ci na ambicję, ale nie przejmuj się uwagami jakiegoś murzynka.
Myślę że nikt nie oczekiwał od Ciebie pokazania modeli jakie wykonałeś, pamiętaj to Ty masz mieć fun z modelarstwa a nie troll'e.

Post zmieniony (19-05-12 21:14)

 
19-05-12 21:32  Odp: [G] moje modele
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Tonący Tytanic pomysłowy, mnie się podoba. W budowlach raczej nie gustuję więc się nie wypowiem. Zdjęcia rzeczywiście mogłyby być wyraźniejsze ale nic od razu. Pomalutku. Pierwsze "koty za płoty". "Murzynek ota jakoś tam" wyskoczył jak diabełek z pudełka i próbuje siać zamęt - coś mi to cuchnie innym forum. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
21-05-12 00:54  Odp: [G] moje modele
maly 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Oj wjechał ! bo nie ocenia się książki po okładce.

 
21-05-12 19:36  Odp: [G] moje modele
mirosław   

Na Forum:
Galerie - 3
 

`

Post zmieniony (14-07-12 13:34)

 
21-05-12 20:34  Odp: [G] moje modele
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Ale buc!

I tylko buc - niestety.

 
21-05-12 20:46  Odp: [G] moje modele
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

UWAGA! UWAGA! System anty-trolowy wykrył złośliwego trola- trolusamądralikusa. Czyt: Małe bambo. Zalecana kwarantanna, lub całkowita biodegradacja. Dalsze tolerowanie trola grozi popsuciem miłej atmosfery forum, lub co gorsza zakładanie śmieciowo-trolowych tematów....

Po zastosowaniu sie do wskazówek alert można usunąć :)

W temacie: Mały zlewaj gościa, bo tylko o to mu chodzi abyś się przejął i dalej bedzie Cie atakował. Taka ot mała trolowa zabawa.

A bisa zapodaj na Forum, bo po modelach widać, że dasz rade.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
21-05-12 22:04  Odp: [G] moje modele
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

A mnie się modele użytkownika maly też podobają, w przeciwieństwie do modeli użytkownika Ota Benga, które nie istnieją, a przynajmniej nie objawiły się jak dotąd w forumowej rzeczywistości.

maly za Malborka i Wawel - rispekt :)

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 
21-05-12 22:15  Odp: [G] moje modele
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

I plus za "Titka" :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024