FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
04-04-12 18:48  Odp: [Nowość] Dwie nowości GPM
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Roman ,wystarczy zrobić galerię z linkiem,kto znajdzie to w nowościach?pozdrawiam marek

--tym bardziej ,że tytuł wątku "Dwie nowości GPMu"

Post zmieniony (04-04-12 18:51)

 
04-04-12 18:51  Odp: [Nowość] Dwie nowości GPM
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

A, rozumiem. Ale może za jakiś czas, żeby nie wyglądało że się narzucam z modelem ;-}

--
Pozdrawiam.
-----------------

 
04-04-12 18:54  Odp: [Nowość] Dwie nowości GPM
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Wykonałeś kawał dobrej roboty,projektując, wykonując modele ,koleją rzeczy jest galeria,pewnie to nie tylko moja opinia,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
04-04-12 19:04  Odp: [Nowość] Dwie nowości GPM
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Roman C - fajny ten kontroler ;((

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
04-04-12 19:18  Odp: [Nowość] Dwie nowości GPM
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Panie ZbiGniewie. Z tego co się orientuję to modele GPM-u można nabyć poprzez stronę wydawcy gpm.pl . Wystarczy odszukać model wrzucić do koszyka, wypełnić formularz, przelać złocisze i czekać na listonosza. Wnuczka na pewno pomoże

--
Pozdrawiam.
-----------------

 
04-04-12 19:56  Odp: [Nowość] Dwie nowości GPM
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

No tak,znowu trzeba robić zamówienie, ale poczekam na dodatki ,
Chwała Panu Panie Romanie za model NAIAD a,może by jeszcze tak model brytyjskiego krążownika Penelope zrobić ,byłbym w niebo wzięty i rozliczony z przeszłością
Pozdrawiam serdecznie

 
04-04-12 20:26  Odp: [Nowość] Dwie nowości GPM
tyg   

Ja dla odmiany pochwalę Kontrolera. Lubię takie klimaty i mimo, że jestem samolociarzem, to na pewno go kupię, W końcu pod polską banderą, no i ten policyjny kogut na dachu sterówki ... rozczulające:)
pozdrawiam
tyg

 
04-04-12 22:47  Odp: [Nowość] Dwie nowości GPM
Thunder909 

 

HMS Naiad ,super bombowa okladka. Chyba najlepsza jaka GPM wydal.

 
22-05-12 16:39  Odp: [Nowość] Dwie nowości GPM
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Dziś w końcu udało mi sie zajrzeć do wycinanki KONTROLER 8. Wrażenie ogólne pozytywne. Nazwisko autora opracowania mówi wszystko za siebie. Mam tylko dwie malutkie uwagi dotyczące projektu:
1) Brak na kołach ratunkowych oznaczeń: nazwa i port macierzysty jednostki. W skali 1:50 można było się pokusić i umieścić napisy na kołach.
2) Mapa na stole nawigacyjnym - świetny pomysł - szkoda tylko, że autor zeskanował mapę drogową, a nie mapę morską Zatoki Gdańskiej....Chyba, że jednostki Urzędu Morskiego w Gdynii pływają na mapach drogowych po zatoce. :))).

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
22-05-12 18:41  Odp: [Nowość] Dwie nowości GPM
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

A mi się strasznie podobają te monitory CRT na mostku w KONTROLER 8 ;-) Dodają takiego specyficznego "smaczku". Gdybym nie był samolociarzem pewnie bym zanabył ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024