FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 7Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
01-04-12 15:52  Odp: [G] Takao 1:200 (AH) GOTOWY
Michał H 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 0

Przepiękny model!!! Gratulacje!

 
01-04-12 18:33  Odp: [G] Takao 1:200 (AH) GOTOWY
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Wreszcie skończony. Mama nadzieję, że kiedyś go zobaczę na żywo. Będzie uczta dla oczu.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
01-04-12 18:44  Odp: [G] Takao 1:200 (AH) GOTOWY
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam Batonus
poprzednicy juz wszystko napisali ,co o Twoim modelu mozna napisac .......pochwaly ,gratulacje itd. Ja napisze moze tak :na tym Forum i w swiecie modelarskim takimi modelami wypracowales sobie wysmienita renome,od lat nie ma chyba modelarzy ktozy nie wiedza kto to jest Batonus !?.........Ja jak odkrylem nasze Forum ,podziwialem Twoja lodz latajaca (nie chce zle napisac jej nazwy.......sorry ) z FLY Model.......zachwycalem sie tym modelem,wykonaniem.......silniki przeszly chyba do histori modelarstwa lotniczego.............no i mialem nadzieje ze uda mi sie Cie kiedys poznac osobiscie. W Porabce......juz nie pamietam kiedy ,moglem z Toba pogadac i podziwiac kominy i inne elementy Twojego wspanialego Takao..........wyjasniales nam jak sie robi taka druciarnie,po co to bylo,jak malowales pasy na kominie itd..............wow, troche sie rospisalem........super ze Cie mamy ,czekamy na nastepne cuda z pod Twojej reki.Pozdrawiam Krzysztof.
P.S brawa dla Ciebie ,za wykonanie i dla Grzeska za projekt .

Post zmieniony (01-04-12 18:46)

 
01-04-12 20:05  Odp: [G] Takao 1:200 (AH) GOTOWY
And 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1

Wszyscy już prawie wszystko napisali pozostało tylko pogratulować wspaniałej roboty

--
Na morzach i oceanach NAGATO 1:200 | KING GEORGE 1:200 | ZARA 1:200 | TAKAO 1:200 | HOOD 1:200 | KAGA 1:200 | LONDON 1:200 | VICTORY 1:96 | WARSZAWA 1:200

 
01-04-12 20:23  Odp: [G] Takao 1:200 (AH) GOTOWY
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

I ja się przyłączam. Model zachwyca!

pozdrawiam,
Łukasz

--

 
01-04-12 23:51  Odp: [G] Takao 1:200 (AH) GOTOWY
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Pomimo, że nie jestem zwolennikiem malowanych modeli (na razie), to jednak z uwagi na ogrom włożonej pracy w ten model, pracy, której efekty są imponujące, wart jest podkreślenia i uznania.
Moje gratulacje, również za wytrwałość.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
02-04-12 06:56  Odp: [G] Takao 1:200 (AH) GOTOWY
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Piękny piękny piękny , od początku relacji widać bardzo wysoki poziom ,dzięki czemu model prezentuje sie wspaniale. Teraz kolejne wydanie Takao od p Haińskiego ;)
i czy jest szansa ze wstawisz na chomika fotki z relacji .

 
02-04-12 08:57  Odp: [G] Takao 1:200 (AH) GOTOWY
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

Na chomiku już są - oblookaj wcześniejsze wpisy, dałem linka.
Dzięki wszystkim za dobre słowo! Sam teraz się przyglądam tym fotom i widzę, ile jest jeszcze do poprawienia... niedoróbki, niedomalowanki itp.

BTW - ktoś wie, gdzie kupić wiertła 0,2 0,3 itd - w każdym razie poniżej 1mm?
Przeczesuję allegro i nic.

--
Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
02-04-12 09:05  Odp: [G] Takao 1:200 (AH) GOTOWY
TomS 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

www.topnar.pl

Kupowałem 0,3mm, mają i inne poniżej 1mm. Z tego co widzę jest też sklep internetowy

Pozdrawiam
Tomek

 
02-04-12 09:57  Odp: [G] Takao 1:200 (AH) GOTOWY
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Model jest wspaniały i żadne słowa nie oddadzą w pełni piękna i dojrzałości tego projektu. Relacja wzorcowa, wiele się można nauczyć.
Gratuluję Tomku ! :)

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 7Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024