FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
20-02-12 20:01  Odp: Ford T-Model 1/25
Hator   

Hi Gabes.

Not bad. :)

Begin your report from building of the model in this section: http://www.konradus.com/forum/list.php?f=1

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 
14-03-12 22:59  Odp: Ford T-Model 1/25
Gabes 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Hello for All,

The last few days, I worked on the 3D model! I haven't too much time, but I try to finish the 3D model as soon as possible.

Here are 2 images:





I hope you can enjoy these!

-Gabes-


Cześć dla wszystkich,

W ciągu ostatnich kilku dni pracowałem nad modelem 3D! Nie mam zbyt wiele czasu, ale staram się skończyć model 3D jak najszybciej.

Oto 2 zdjęcia:

Mam nadzieję, że można cieszyć się ich!

-Gabes-

 
15-03-12 08:58  Odp: Ford T-Model 1/25
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Here you have other model of Ford T - too. Regards. :-)

--

Post zmieniony (15-03-12 10:03)

 
15-03-12 10:44  Odp: [R] Ford T - Model 1/25
marcin2248 



Na Forum:
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Właśnie sklejam Forda T z wyd. Super Model, więc pewnie bede podgladał i tą relację.

 
14-06-12 21:29  Odp: [R] Ford T - Model 1/25
Gabes 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Cześć dla wszystkich,

Przykro mi, że nie aktualizować ten wątek tak długi czas. Zamierzam wyjaśnić, co się stało ostatnie kilka tygodni / miesięcy.

Więc ... Przede wszystkim ...
To moja pierwsza osobista projektowania. Zrobiłem trochę błędem (błąd konstrukcyjny) i byłem duży problem z dachem i mam pewne problemy z montażem. Muszę przeprojektowanie i korygowanie pewnych części, ale nie zrezygnuję z tego projektu, ale potrzebuję więcej czasu, aby naprawić te błędy!
Podczas ... Zaczynam nowy projekt modelu, można przeczytać więcej na forum ...

Więc ... I nad tym samochodem i będę miał jakieś wyniki, to mogę przesłać.

Z poważaniem:
-Gabes-


Hello for All,

I'm sorry that I didn't update this thread so long time. I'm going to explain what was happened last a few weeks/months.

So... First of all...
This is my first personal designing. I did some mistake (design flaw) and I was a big problem with the roof and I have some problems with the assembly. I need to redesigning and correcting some parts, but I did not give up this project, but I need more times to correct these mistakes!
During... I start a new model design, you can read more on the forum...

So... I working on this car and I will have some results, I will upload.

Best Regards:
-Gabes-

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024