FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
03-03-12 17:29  Odp: [G] Pierwszy sklejony HAL czy jak kto woli blaszany Goebbels lub Hitlerszmelc
And 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1

A keczap będzie udawał krew złaogi ;-)

--
Na morzach i oceanach NAGATO 1:200 | KING GEORGE 1:200 | ZARA 1:200 | TAKAO 1:200 | HOOD 1:200 | KAGA 1:200 | LONDON 1:200 | VICTORY 1:96 | WARSZAWA 1:200

 
03-03-12 20:49  Odp: [G] Pierwszy sklejony HAL czy jak kto woli blaszany Goebbels lub Hitlerszmelc
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Podoba mi się tak usmarowany.Czym robiłeś błotko?

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
03-03-12 21:18  Odp: [G] Pierwszy sklejony HAL czy jak kto woli blaszany Goebbels lub Hitlerszmelc
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

Na geko oczywiście go przywiozę, dioramka się robi:) Błoto to najzywklejsze naturalne coś, co powstaje podczas wysychania kałuż za blokiem:D trafiłem na taki fajny kolorek, podejżewam że to jakaś glina czy cuś:) każdy ma swoją wizję a moja jest właśnie taka:)

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
03-03-12 22:25  Odp: [G] Pierwszy sklejony HAL czy jak kto woli blaszany Goebbels lub Hitlerszmelc
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

ale fabryczna waloryzancja nie pozwala na uopaćkanie go bardziej;)

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
04-03-12 07:05  Odp: [G] Pierwszy sklejony HAL czy jak kto woli blaszany Goebbels lub Hitlerszmelc
marcin2248 



Na Forum:
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Gąski z GPM-u? Pasowały bez poprawek?

 
04-03-12 09:36  Odp: [G] Pierwszy sklejony HAL czy jak kto woli blaszany Goebbels lub Hitlerszmelc
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

gąski z gpm, pasują elegansio:)

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
04-03-12 19:37  Odp: [G] Pierwszy sklejony HAL czy jak kto woli blaszany Goebbels lub Hitlerszmelc
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Błoto słabe, jednokolorowe, jest go za dużo i przede wszystkim położone na szybko tam, gdzie udało Ci się dotrzeć pędzlem, patykiem, czy czym tam nakładałeś. Boki wanny praktycznie sa nim nieskalane, co umniejsza realizmowi. Brak innych zabrudzeń. Poprzednie Twoje modele wyglądały lepiej, ten jest średni.

To był tekst od użytkownika forum, teraz bęcki od moderatora będą:> :

Zmień nazwę wątku - nie ma w niej słowa, jaki model pokazujesz, poza tym silenie się na określenia "hitlerszmelc, goebbels" kompletnie do mnie nie trafiają - ani praktyczne, ani zabawne:>

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
04-03-12 20:17  Odp: [G] Pierwszy sklejony HAL czy jak kto woli blaszany Goebbels lub Hitlerszmelc
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

Nie wiem jak tam dla "Pancerdwójki", ale nasze poczciwe "muły" i PTSMy po przejażdżce na poligonie mogły wyglądać nawet tak:


Oczywiście dioramka w tej sytuacji pożądana, coby tłumaczyć takie zasyfienie...
Gratuluję modelu!

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 
04-03-12 20:39  Odp: [G] Pierwszy sklejony HAL czy jak kto woli blaszany Goebbels lub Hitlerszmelc
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

Boki wanny już wczoraj przybrudziłem, tak jest jak na hama sie chcę galerie wstawiać- temat juz zmieniony

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
17-05-12 15:26  Odp: [G] Pierwszy sklejony HAL- PzKpfw II AusfC.
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

Tak więc dogryweczka w postaci "podstawki"
Wygląda jak zwykle tandetnie, taki mój już los :wink:

A tak wygląda moja wizja:




Pozdrawiam:)

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024