FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
06-03-12 12:32  Odp: [R] Nysa 522 "Milicja" / Modelik nr 18/06 1:25
Reedmooley 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Z lewej jest chyba płyn do spryskiwaczy, a z prawej nagrzewnica lub jakaś obudowa filtra powietrza z przewodami dolotowymi,ale to takie moje domniemanie-na sieci nie znalazłem instrukcji obsługi nysy 522

 
06-03-12 16:07  Odp: [R] Nysa 522 "Milicja" / Modelik nr 18/06 1:25
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Cokolwiek nie zrobisz i tak z Nysą (za sprawą bazy do wykonania modelu) niewiele ma wspólnego. Jak byś chciał wiedzieć to ten zbiorniczek po prawej stronie pojazdu to zbiorniczek wyrównawczy układu chłodzenia, a to urządzenie po lewej to jedna z trzech (bodajże) nagrzewnic układu ogrzewania wnętrza pojazdu. Druga nagrzewnica powinna być po prawej stronie za zbiorniczkiem wyrównawczym a trzecia we wnętrzu za przegrodą kabiny kierowcy.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
06-03-12 16:46  Odp: [R] Nysa 522 "Milicja" / Modelik nr 18/06 1:25
Przemek80 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
 

Dzięki, ceva! Spróbuję to wystrugać w mojej nysce pod maską.

Co do Twojej opinii o modelu, to zgadzam się z Tobą, że jest słaby. Niemniej jednak, kogo bym nie zapytał co to jest (wskazując na to co do tej pory już zrobione), każdy mówi, że stara dobra "suczka". Faktycznie wiele detali jest niedopracowanych, a nawet źle zrobionych ale to normalne i nie zraża mnie to. Już kupując ten model zdawałem sobie sprawę z tego za co się biorę. A tak w ogóle to każdy model jest niedokładny i nie zgodny z prawdziwym obiektem. Kwestia tylko jak bardzo :)

 
06-03-12 20:55  Odp: [R] Nysa 522 "Milicja" / Modelik nr 18/06 1:25
Aviator 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 8

Dzięki Przemek. Mało jest obiektywnych opinii o modelach. Każdy pierwszy jest najgorszy. Może ktoś zaprojektuje lepszy? Ale pierwszy krok został uczyniony.

--
aviator
http://aviator48.blog.onet.pl

 
07-03-12 08:29  Odp: [R] Nysa 522 "Milicja" / Modelik nr 18/06 1:25
Przemek80 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
 

Zrobiłem maskę. Standardowy pasek zamieniłem na pasek z blachy aluminiowej. Jeśli ktoś zrobi zamiast paska aluminiowy "daszek" z przodu maski to niewątpliwie znacznie poprawi wygląd całej swojej nysy. Ja zostawię tak jak jest.

 
07-03-12 09:02  Odp: [R] Nysa 522 "Milicja" / Modelik nr 18/06 1:25
Przemek80 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
 

Dokończone i wklejone światła przednie. Z przodu został tylko zderzak ale zostanie wklejony po połączeniu budy z podwoziem.

 
07-03-12 19:32  Odp: [R] Nysa 522 "Milicja" / Modelik nr 18/06 1:25
dominik294 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 12
 

Przemku zmień hosting,bo nie działają zdjęcia.

 
07-03-12 19:55  Odp: [R] Nysa 522 "Milicja" / Modelik nr 18/06 1:25
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

U mnie działają.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
07-03-12 20:19  Odp: [R] Nysa 522 "Milicja" / Modelik nr 18/06 1:25
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,nie działają ,tylko dwa ostanie się otwieraja,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
07-03-12 20:28  Odp: [R] Nysa 522 "Milicja" / Modelik nr 18/06 1:25
Przemek80 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
 

Działają teraz wszystkie. Faktycznie długo się otwierają dzisiaj ale mam nadzieję, że to się poprawi. Jeśli nie poprawi się to zmienię hosting.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024