FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
16-11-11 13:44  [Testowanie] Halifax
Zbigniew Salapa   

Witam
Zapraszam modelarzy chętnych do współpracy przy testowym klejeniu
Halifaxa MKII ser.1A. Model jest opracowany w dwóch wersjach : prawie dla początkujących modelarzy i w wersji mocno waloryzowanej.
Pozdrawiam Zbigniew Sałapa

 
16-11-11 14:59  Odp: Halifax
cfemar   

Z ciekawości zapytam ile kartek A4 obejmuje projekt?

 
16-11-11 15:30  Odp: Halifax
darko79 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Witam.

Jestem chętny do pomocy. W stopce widać że skleiłem już w życiu to i owo.
Testowo sklejałem Onagera dla Świata z Kartonu oraz modele samochodów dla Raidena.
Jakby co proszę o kontakt na maila: dariusz.poprawski@gmail,com

--
----------------
Gotowe (od 2005 r.): Citroen 5HP , Kosciół neogotycki w Szczecinie-Dąbiu, EMF (Studebaker) 30 Roadster - WAK #1, Hanomag (Komissbrot) - WAK #5, Hans Lody Z-10, Zamek Neuschwanstein
Zapraszam na moją stronę: www.kartoniarz.mojserwer.info

 
16-11-11 16:36  Odp: [Testowanie] Halifax
Zbigniew Salapa   

Witam ponownie
To jest duży samolot i przewiduję ok. 40 arkuszy formatu A4 z czego część elementów podklejana na karton 1mm, będzie na zwykłej 80-tce, pozostała część to karton 200.

 
16-11-11 16:53  Odp: [Testowanie] Halifax
Pawel_P 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

ja również mógłbym pomóc w testowaniu tego modelu, dawno niczego nie skleiłem, a teraz miałbym motywację ;-)

 
16-11-11 16:57  Odp: [Testowanie] Halifax
darko79 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Potwierdzam nadal swoją chęć pomocy w sklejeniu testowym.

--
----------------
Gotowe (od 2005 r.): Citroen 5HP , Kosciół neogotycki w Szczecinie-Dąbiu, EMF (Studebaker) 30 Roadster - WAK #1, Hanomag (Komissbrot) - WAK #5, Hans Lody Z-10, Zamek Neuschwanstein
Zapraszam na moją stronę: www.kartoniarz.mojserwer.info

 
16-11-11 17:05  Odp: [Testowanie] Halifax
madteam19 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

też chętnie bym go sobie skleił;)

--
moja stronka http://www.madteam-modelarstwo.cba.pl zapraszam
pozdrawiam
Patryk vel madteam

 
16-11-11 18:05  Odp: [Testowanie] Halifax
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam serdecznie Panie Zbigniewie !! Czekam z niecierpliwością na Pana pracę w MM. Mam niesklejony model Halifaxa opracowany przez P.Tadeusza Grzelczaka z wydawnictwa Fly Model. Jak na opracowanie"ręczne" , wygląda swietnie. Jak Pan da sobie radę z podziałem części na arkuszach formatu A4 ? Poszycie skrzydeł trzeba będzie dzielić wzdłuż krawędzi natarcia. Z Pana informacji wynika ,że to będzie wersja Halifaxa z silinikami rzędowymi. A nie ma mozliwosci robienia wersji z gwiazdowymi ?? Sadząc po jakości wcześniej opracowanych przez Pana modeli możemy spodziewać się ekstra modelu. Na koniec pomarudzę..dlaczego to nie jest LANCASTER ???

 
16-11-11 18:30  Odp: [Testowanie] Halifax
EDO 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

A na jakich zasadach ma być to testowanie?
Powalczyłbym z wersją dla początkujących.

--
Pozdrawiam Edek.

 
16-11-11 20:40  Odp: [Testowanie] Halifax
marko   

Jestem bardzo początkujący, po ponad 40-tu paru latach przerwy. Mogę spróbować? Mam drukarkę Epson Stylus R285, na której drukuję modele pobrane z sieci. Wychodzą coraz lepiej, w moim przekonaniu jednak ciągle na poziomie początkującego modelarza. Mogę model testowy wydrukować na wskazanych papierach, nawet z napisami w poprzek strony. Jak test, to test! Problem tylko, że pewnie ma Pan jakiś określony termin zakończenia prac testowych. Miesiąc? To byłaby "prawdziwa męska przygoda"... Ale mogę zaryzykować.
Jakby Pan podjął decyzję, to proszę o przesłanie plików na adres: makma@toya.net.pl

Pozdrawiam.
PS. Drukarka jest przetestowana i idealnie trzyma wymiary wydrukowanych elementów na każdym rodzaju papieru. To chyba ważne w przypadku testów. Co do kolorystyki, to nie mogę obiecać, że będzie idealnie odzwierciedlać kolory z pliku oryginalnego, lecz to chyba nie jest w teście najważniejesze.

Post zmieniony (16-11-11 20:48)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024