FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
02-02-12 16:08  [G] Polska rakieta meteorologiczna METEOR 2H egz. nr 05 skala 1:15
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Chciałbym zaprezentować ostatnio sklejony model. Jest to model w skali 1:15 polskiej rakiety meteorologicznej Meteor 2H i przedstawia egzemplarz o numerze 05.
Model jest moją próbą zmierzenia się z tematem samodzielnego projektowania modeli. Relacja była TUTAJ





Powstanie modelu nie było by możliwe bez pomocy kilku osób. Przede wszystkim dziękuję BERP-owi za inicjacyjnego kopa i za pokolorowanie modelu.
Dziękuję również Ostoi i Redbaronowi za pomoc w zdobyciu materiałów n.t. rakiet Meteor 2H.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
02-02-12 16:48  Odp: [G] Polska rakieta meteorologiczna METEOR 2H egz. nr 05 skala 1:15
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Pięknie wyszła. Teraz przydałoby się wypłynąć na głębsze wody i zaprojektować coś bardziej skomplikowanego. Z góry, na "zapas" trzymam kciuki. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
02-02-12 19:29  Odp: [G] Polska rakieta meteorologiczna METEOR 2H egz. nr 05 skala 1:15
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Fiu,fiu...
Ceva designer... ;-)
Pięknie,pięknie!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
02-02-12 20:43  Odp: [G] Polska rakieta meteorologiczna METEOR 2H egz. nr 05 skala 1:15
tyg   

Gratuluję ciekawego debiutu. Będzie gdzieś wydana?
Pozdrawiam
tyg

 
02-02-12 20:45  Odp: [G] Polska rakieta meteorologiczna METEOR 2H egz. nr 05 skala 1:15
marcin2248 



Na Forum:
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Cześć Wojtku
Kawał dobrej roboty. Mam nadzieję , że zobaczę ją na żywo w Rypinie. Pozdrawiam
Marcin

Post zmieniony (02-02-12 20:46)

 
03-02-12 13:52  Odp: [G] Polska rakieta meteorologiczna METEOR 2H egz. nr 05 skala 1:15
Jurgen 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Gratuluję projektu-modelu! Temat wprawdzie bardzo nietypowy ale zacny :) No i pierwszorzędnie wykonany!

Konkurencja rośnie :)

--
Pozdrawiam, Jerzy 'Jurgen' Janukowicz

http://jerzyjanukowicz.pl
http://sklej-model.pl Autorskie wydawnictwo

 
03-02-12 14:10  Odp: [G] Polska rakieta meteorologiczna METEOR 2H egz. nr 05 skala 1:15
Robert B. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Super model.
Nawet nie wiedziałem, że mamy taki sprzęt na wyposażeniu.

--

 
03-02-12 15:05  Odp: [G] Polska rakieta meteorologiczna METEOR 2H egz. nr 05 skala 1:15
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Dziękuję że zechcieliście rzucić okiem i wyrazić swoją opinię o mojej próbie zmierzenia się z projektowaniem modelu kartonowego. Model dla niektórych nieciekawy i banalnie prosty ale w sam raz do zaznajomienia się z programem 3D. Sam model po sklejeniu cieszy podwójnie nie dość że fajnie wygląda to daje radość mnie jako twórcy. Jakby ktoś byłby chętny go wydać to myślę, że model mógłby stanowić dobrzy przerywnik w trakcie sklejania jakiegoś modelu składającego się z miliona części. Dwa wieczory i gotowy a poza tym sławi polską myśl techniczną.

ps. w Rypinie być może będę...

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
03-02-12 15:14  Odp: [G] Polska rakieta meteorologiczna METEOR 2H egz. nr 05 skala 1:15
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Również gratuluję debiutu, pięknie wykonany model. Widzę, ze nie wytrzymałeś i wziąłeś sprawy w swoje ręce i dobrze. Mam nadzieję, że z czasem porwiesz się na projekty aut cywilnych :)

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024