FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
26-01-12 09:34  [G] Saeta MC.200 z MM
kondzi8 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Dzień Dobry.
Mam na imię Konrad, mam 11 lat i chodzę do 5 klasy SP. Chcialbym zaprezentować model z Małego Modelarza Saeta MC.200 z 1985 roku.
Jest to mój pierwszy model, który w całości skleiłem sam (wcześnie skleiłem z pomoca taty 3 dinozaury). Model ten sklejałem 1,5 tygodnia.
A oto galeria:


Post zmieniony (26-01-12 09:35)

 
26-01-12 10:45  Odp: [G] Saeta MC.200 z MM
Maciek S. 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Cześć Konrad. Bardzo fajnie wykonany model. Podoba mi się. Jak byłem w twoim wieku to dopiero zaczynałem przygodę z modelarstwem i nie szło mi tak dobrze jak Tobie :) Nie było wtedy jeszcze takiego forum jak Konradus, które obfituje w praktyczne rady :D Powodzenia Konrad. Tak trzymaj!!! Pozdro!!!

--
....................................................................................................................................................................
Pozdrawiam,
MS

 
26-01-12 11:14  Odp: [G] Saeta MC.200 z MM
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Witaj Konradzie :)

Bardzo milo mi Cie powitac na Forum. I pogratulowac. Zarowno sklejonego modelu, ktory mimo Twojego wieku, a tym bardziej wieku modelu, prezentuje sie bardzo dobrze i, co najwazniejsze, jest skonczony, jak rowniez tego, w jakiej formie debiutujesz na Forum. Powinno to byc wzorcem dla wielu innych...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
26-01-12 11:47  Odp: [G] Saeta MC.200 z MM
Seb545 



Na Forum:
Galerie - 3
 

Witam Cię i ja na forum.
Jak na wiek model fajnie się prezentuje ... widać ,że włożyłeś sporo serca w jego budowę
A to przecież najważniejsze...
Hmmm sam z nostalgią wspominam kiedy byłem w Twoim wieku i zaczynałem swoją przygodę z modelarstwem właśnie z Małym Modelarzem :-)

--
Pozdrawiam.

 
26-01-12 13:00  Odp: [G] Saeta MC.200 z MM
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Oj, Zbigu... Dla mnie ma to znaczenie ogromne, bowiem ten mlody czlowiek powinien stanac tutaj jako przyklad "prawidlowego" zaistnienia na stronach forum. Przedstawienie sie, konkretny opis prezentowanego obiektu, dobrze zrobione zajecia i obiekt wykonany poprawnie, jak na umiejetnosci kogos w jego wieku. Do tego wpis bez bledow i tej dziwnej "nowomowy"... Po ostatnich przejsciach z kilkoma niereformowalnymi userami, az milo spotkac kogos takiego... W tym przypadku mlody wiek Konrada to nie wada, ale raczej ogromna zaleta, w zalewie tego, co ostatnio obserwuje...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
26-01-12 13:30  Odp: [G] Saeta MC.200 z MM
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Witam, model wygląda bardzo dobrze, gratulacje.

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
26-01-12 14:54  Odp: [G] Saeta MC.200 z MM
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

Trzeba raczej uważać, żeby w piórka nie obrósł od tych wszystkich pochwał ;-)
A modelik elegancki, ładnie sklejony, miło popatrzeć.
I powspominać. Kiedyś też go sklejałem, a ostatnio zmontowałem go w skali 1:50.
Chętnie poobserwuję postępy młodego modelarza przy kolejnych modelach.
Pozdrawiam

--
KMH Sokół Radom

 
26-01-12 18:05  Odp: [G] Saeta MC.200 z MM
kondzi8 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Dziękuję wszystkim za miłe słowa, które zmotywują mnie do dalszego i lepszego sklejania.

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024