FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
11-02-12 17:41  Odp: [R/G] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33 - KONIEC
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Wspaniały "grzmot". Dobrze byłoby zrobić zdjęcia porównawcze z jakimś "szmatolotem". :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
11-02-12 21:24  Odp: [R/G] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33 - KONIEC
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,malowanie ,kształty,piękna maszyna, wykonanie również,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
11-02-12 22:29  Odp: [R/G] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33 - KONIEC
greg   

Miło pooglądać już ukończony w całości.
Fajnie wygląda ten "odmieniec".
Gratulacje.

 
12-02-12 09:55  Odp: [R/G] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33 - KONIEC
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Naprawdę nieziemskie kształty ma ten samolot. Co teraz? Może SUKHOI PAK FA T-50?

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
12-02-12 20:54  Odp: [R/G] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33 - KONIEC
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Pewnie że się podoba, model jest kapitalny, a co do wspomnianych przez Ciebie niedoróbek to według mnie nie ma się specjalnie czego czepiać, generalnie naprawdę kawał dobrej roboty. Szczerze gratuluję ukończenia.

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
13-02-12 18:35  Odp: [R/G] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33 - KONIEC
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Witam i dziękuję za tak przychylne opinie! :)
Biorąc go na warsztat nawet mi przez myśl nie przeszło, że będzie się aż tak podobał :) Odpowiadając na pytania:
stachooo przy owiewce nie chciały pasować razem ramki przednia i tylna. Dla tego trochę to wymęczone takie - chyba za szybko chciałem zobaczyć efekt końcowy.
OSTOJA: na razie nie chcę go znowu ściągać z sufitu, bo mam dość wysoki w pracy ;) Jak kiedyś nie zapomnę przy odkurzaniu, to może pstryknę jakąś.
Windus mam na stanie F-22 i nie powiem zastanawiam się ;) Choć na razie chyba będzie jakiś wiatraczek. PAKa jak dorwę na jakimś konkursie, to pewnie potnę zaraz jak tą suczkę.
TRH wyślij mi proszę maila jeszcze raz, bom go przez przypadek usunął - sorki. Teraz na pewno odpowiem :)
Dzięki jeszcze raz!
Pozdro!

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024