FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
02-02-12 23:10  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Rafał trzyma napięcie. Model pokazuje po kawałku ażeby najlepsze zdjęcia zostawić na galerię końcową ;)

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
02-02-12 23:45  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

TRH - dokładnie tak samo pomyślałem :-)

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
03-02-12 17:19  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Jakie Szerloki Holmsy ;) Domysł trafny :D W sumie to właśnie układ aerodynamiczny jest najciekawszy w tym modelu i chyba w samej relacji?
Po za tym zapomniałem jeszcze wczoraj napisać - ma ktoś pomysł, albo jakieś zdjęcie, jak powinna wyglądać cz.85? Nie mam bladego pojęcia jak to ma wyglądać przyklejone do przedniej goleni podwozia. Wujek Google też nie chciał puścić pary z ust.
Dodatkowo czerwona butla gaśnicza cz.91, a raczej miejsce jej przyklejenia też jest dla mnie zagadką.
Pozdrawiam!

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 
03-02-12 21:51  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Napisz do wydawnictwa, jak kleiłem Su-9 też miałem pewne wątpliwości, których nie mógł rozwiązać wujek G. Dopiero bezpośrednie pytanie wyjaśniło sprawę.

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
09-02-12 17:32  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Witam!
Dzisiaj przedostatnia odsłona w relacji :) Wykonałem resztę drobnych detali. Jeszcze tylko owiewka i model będzie skończony. Dzisiejsze zdjęcia:



Miejsce na butlę znalazłem na wewnętrznej stronie przedniej pokrywy luku podwozia. Część 85 darowałem sobie, bo na zdjęciach z tyłu okładki modelu nic nie ma przy kołach, więc pewnie był to element demontowalny - tak się pocieszam i tłumaczę sobie swoje lenistwo ;)
Pozdrawiam!

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 
10-02-12 09:36  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Wygląda ładnie i jestem OGROMNIE ciekawy efektu końcowego :-)

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
11-02-12 14:23  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Witam!
Oto galeria końcowa:



Podsumowując - model spasowany ok. Nie miałem jakichś strasznych problemów ze sklejeniem. Po za tym kształty tego samolotu są obłędne, więc na wpadki nie zwraca się takiej uwagi ;) Znajdziecie mnóstwo niedoróbek, ale mi się ten model podoba.
Dziękuję piszącym jak i oglądającym za zainteresowanie. Mam nadzieję TRH i stachooo, że model się wam w miarę podoba ;)
Pozdrawiam!

--

Post zmieniony (11-02-12 14:23)

 
11-02-12 15:11  Odp: [R/G] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33 - KONIEC
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Hej! Gratuluję ukończenia modelu, nareszcie możemy zobaczyć go w całej okazałości. Robi niesamowite wrażenie, jest niezwykły i inny niż wszystkie samoloty. Wykonanie też mi się podoba, chociaż wydaje mi się, że miałeś problem przy osłonie kabiny? Poza tym super :-)

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
11-02-12 16:18  Odp: [R/G] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33 - KONIEC
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Gratuluję ukończenia tego świetnego i niespotykanego samolotu i to w tak dokładnym i czyściutkim wykonaniu. Napewno będzie ozdobą kolekcji.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
11-02-12 17:18  Odp: [R/G] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33 - KONIEC
marlonbrandon 

Na Forum:
Galerie - 2


 - 2

Cześć.

Relacja poprowadzona w rewelacyjnym tempie, co nie wpłynęło na wynik finalny. To świadczy tylko o umiejętnościach Modelarza. Powstał niezły "grzmot". A biały dziób w połączeniu z czarnym poszyciem to właśnie to, co lubię najbardziej. Ale płaty nośne to zamontowałeś chyba na odwrót (nie wiem czy się powtarzam z tym żartem). Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję.

Mariusz B.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024