FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
07-01-12 19:53  [Pytania-technika]początkujący w hobby
giufortes_BRAZIL   

Drodzy przyjaciele, dobry wieczór, bezpośrednio z Brazylii.
Mam nadzieję, że tu wielu przyjaciół i uczyć się od Ciebie.
Po pierwsze, ten tekst został napisany w języku portugalskim i tłumaczone przez Google, więc nie zdziw się, jeśli wszelkie terminy lub słowa nieznane lub dziwne.
Tu, w moim kraju nie ma kultury papercraft, ale zakochał się w hobby.
Nie mamy wiedzy technicznej możliwości z tektury jeszcze.
Kupiłem kilka modeli terenu i chcesz rozpocząć GPM.pl zespołów.

1) Jest coś zrobić w pierwszej kolejności? Jakie są wskazówki od czego zacząć?

2) Czy mam pokrycie liści błyszczące lakiery do ochrony i po końcowej montagtem okładka ponownie matowy lakier? Gdy rusza się?

3) Kolejną rzeczą, kupiłem klej "Falco-PU - klej poliuretanowy" ". Stolarz Klej Wikol" i Za to, co każdy z nich?

Jestem profesjonalnym modelu tutaj w moim kraju. Dostęp do strony internetowej firmy, jeśli chcesz: www.fortesmaquetes.com.br
Widziałem niektóre wspaniałe modele tutaj w galerii, mam nadzieję, że pewnego dnia dotrze do Ciebie na tym poziomie.

Dziękuję.

--
Giulianno -BRAZIL

***tłumaczone z języka portugalskiego na język polski - przepraszam uszkodzeń***

 
07-01-12 20:12  Odp: początkujący w hobby - pytania
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Jeśli znasz język angielski to tutaj też w nim możesz pisać, jest tutaj wielu co bardzo dobrze ten język angielski znają i pomogą w tym hobby.
(ja do nich nie należę)

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
07-01-12 20:23  Odp: początkujący w hobby - pytania
Hator   

Hi Giufortes from Brasil!
Write in english, if You can :)

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 
07-01-12 20:48  Odp: początkujący w hobby - pytania
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Welcome to konradus.com.

If you want to start, don't buy difficult model with lots of small parts. Really, easy model, clean built, is better then difficult, dirty model.

What models do you want to build? Some models from internet or published models?
If you want to build published models this forum is for you. You can ask modelmakers about problems with building, any errors here. If you want to buy overseas models people can help you here.

Just write what type of models do you want to build. Planes, ships, vehicles or buildings??

--
Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 
07-01-12 21:52  Odp: początkujący w hobby - pytania
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Hola amigo,puedo escribir de lengua espanola que tu entiendes?

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024