FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
27-12-11 01:12  [Galeria i Relacja] Dwu-, trzy-, a może półtorapłat czyli Kondor D-6 wg MBiga
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Znalazłem niedawno w jednym z Windsock Worldwide ciekawe plany. Dwu-, trzy-, a może półtorapłat. Taki fajny wynalazek, tak fajny, że postanowiłem go sobie zrobić.
Jest to niemiecki prototyp samolotu myśliwskiego Kondor D-6. Bardzo mało fotek w necie - aż dwie, model żywiczny Choroszego i nic więcej. Rys historyczny można znaleźć w necie, więc się nie rozpisuję.
Przechodzę od razu do wycinanki.

Oto arkusze z częściami.




A to z rysunkami.



Jak widać model jest nieskomplikowany w budowie, choć na pewno będą trudności z montażem skrzydeł.

A oto galeria końcowa.



Wiem, że model nie trzyma geometrii, ale pobawił się nim mój syn. Nie udało mi się go naprawić idealnie. Jednak, z uwagi na nietypowa konstrukcję, zdecydowałem się go pokazać.

Post zmieniony (15-06-12 02:09)

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [Galeria i Relacja] Dwu-, trzy-, a może półtorapłat czyli Kondor D-6 wg MBiga  nowe
MBig 5868 27-12-11 01:12
 Odp: [Relacja] Dwu-, trzy-, a może półtorapłat czyli Kondor D-6 wg MBiga  nowe
MBig 565 27-12-11 01:14
 Odp: [Relacja] Dwu-, trzy-, a może półtorapłat czyli Kondor D-6 wg MBiga  nowe
piotter 448 27-12-11 11:08
 Odp: [Relacja] Dwu-, trzy-, a może półtorapłat czyli Kondor D-6 wg MBiga  nowe
MBig 440 27-12-11 13:05
 Odp: [Relacja] Dwu-, trzy-, a może półtorapłat czyli Kondor D-6 wg MBiga  nowe
kolighyt 403 27-12-11 14:53
 Odp: [Relacja] Dwu-, trzy-, a może półtorapłat czyli Kondor D-6 wg MBiga  nowe
MBig 455 27-12-11 15:27
 Odp: [Relacja] Dwu-, trzy-, a może półtorapłat czyli Kondor D-6 wg MBiga  nowe
piotter 406 27-12-11 15:42
 Odp: [Relacja] Dwu-, trzy-, a może półtorapłat czyli Kondor D-6 wg MBiga  nowe
MBig 429 27-12-11 20:22
 Odp: [Relacja] Dwu-, trzy-, a może półtorapłat czyli Kondor D-6 wg MBiga  nowe
piotter 449 27-12-11 22:48
 Odp: [Relacja] Dwu-, trzy-, a może półtorapłat czyli Kondor D-6 wg MBiga  nowe
MBig 482 29-12-11 00:46

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024