FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  -> 
31-01-12 14:04  Odp: [R/G] Torpedowiec ORP Kujawiak (stan po 1936 r) 1:200 KMST
Max 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Co tu dużo mówić. Kujawiak jest piękny - zwłaszcza w tym malowaniu. A i "rodzinne" zdjęcie też fajne. Właśnie tym malowaniem ORP Kujawiak się bardzo wyróżnia.
Brawo

I jeśli to nie tajemnica - co następne na warsztat?

--
Pozdrawiam-Max - Marek

W budowie - Fuchu Maru skala 1/200
Gotowe -USS Michael Monsoor , JMSDF Hyuga

 
31-01-12 14:10  Odp: [R/G] Torpedowiec ORP Kujawiak (stan po 1936 r) 1:200 KMST
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Pięknie.
Podobaja mi się smaczki typu wisząca torpeda.
I zdjecie rodzinne oczywiście.

A Twój Klemens pewnie spotkał w kocim raju mojego Bucjusza, który odszedł niecały miesiąc temu.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
31-01-12 14:16  Odp: [R/G] Torpedowiec ORP Kujawiak (stan po 1936 r) 1:200 KMST
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Bardzo interesujące malowanie! Model też super!
Gratuluję!

--
Pozdrawiam!

 
31-01-12 14:21  Odp: [R/G] Torpedowiec ORP Kujawiak (stan po 1936 r) 1:200 KMST
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Ja też gratuluję i też... kota żałuję.

Z zauważonych sprawek, wydaje mi się, że powinieneś bardziej „dopieszczać” poszczególne elementy kartonowe przed ich pomalowaniem, a samą farbę rozcieńczać malując ze dwa razy. Są zauważalne zgrubienia tam, gdzie być ich nie powinno. A może mi się to wydaje...

Dlatego jednak o tym piszę, aby Cię „odciągnąć” w kolejnym projekcie od malowania (znów się wielu tym narażę). Popróbuj w standardzie, do malowania zawsze można wrócić.

Popieram „nieco” Starego – porzuć nie tyle pchlą skalę (1:200), co pchle projekty okrętowe i wybierz coś większego – oczywiście nie malowanego ;))

Generalnie – pochwała za dużo pracy i efektownego wykonania oraz ładnego nam tego wszystkiego pokazywania.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
31-01-12 16:43  Odp: [R/G] Torpedowiec ORP Kujawiak (stan po 1936 r) 1:200 KMST
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Dzięki za pochwały, porady i wspomnienie stoczniowca. Już na poczatku relacji pisałem, że mam w planach mały okręt, średni i duży. Mały już został zwodowany i teraz biorę się za średni. Będzie to Burza z Questu w wersji wyposażenia i malowania z 1943 roku. Ale więcej o niej w relacji, którą rozpocznę jeszcze w tym tygodniu. Duży , budowany po Burzy to narazie tajemnica stoczniowa :), chociaż już kiedyś wygadałem się o tym w relacji jednego z naszych kolegów.
Ps. Klemens jako miłośnik wszystkich stworzeń z wyjatkiem tych które znajdowały się na JEGO podwórku napewno teraz wyleguje się z wszystkimi naszymi stoczniowcami, którzy odeszli.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
31-01-12 16:52  Odp: [R/G] Torpedowiec ORP Kujawiak (stan po 1936 r) 1:200 KMST
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,piękna robota ,kolekcja również,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
31-01-12 17:15  Odp: [R/G] Torpedowiec ORP Kujawiak (stan po 1936 r) 1:200 KMST
dzidek... 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4


 - 1

Piękny modelik, a i kolecyja wspaniała. Zawsze urzekają mnie kolekcje, choć sam takowej nie posiadam.
Patrząc na podstawki , pomyślałem, że ładniej wyglądałoby to , gdyby je uzupełnić
odpowiednimi ćwierćwałkami, lub innymi frezowanymi listewkami.
Podziwiam i pozdrawiam.

--

 
31-01-12 17:24  Odp: [R/G] Torpedowiec ORP Kujawiak (stan po 1936 r) 1:200 KMST
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 11
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Wspaniale to wygląda - gratuluję.
Na ile mnie to oceniać to każdy następny Twój okręt jest coraz lepszy.
Wisząca torpeda również bardzo mi się podoba.
A już podstawka pod grosz... ;)
Jedyne do czego cię będę namawiał to wykończenie podstawek. Myślę że choćby zwykłe malowanie boków ( krawędzi ) na czarno załatwi sprawę.

Moje koty ( sztuk trzy ) otarły się o śmierć w mękach bo zgubiły mi komin do Bezszumnego - grrrr...
Trwa ustalanie sprawców i budowa zastępczej "rury".

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
01-02-12 00:18  Odp: [R/G] Torpedowiec ORP Kujawiak (stan po 1936 r) 1:200 KMST
Lobo 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7


 - 3

Przepiękny ten kujawiak. Nie mogę się napatrzyć. A relację Burzy będę obserwował regularnie i w miarę na bieżąco, w szczególności że planujesz nie typowo dla wszystkich wydań tego kontrtorpedowca, zrobić go w wersji z 1943r. Czekam z niecierpliwością :):)

--
_________________________________________________________
Na warsztacie ORP Wicher 1:200 Military Model 4/96

Dioramy: Polowanie na Japońską latającą łódź 1:200

Ukończone i w Galerii: JAK 1 / TK-3 / TKS / RWD 25 / Wall-E

Projekt "50latMM :
4/82 Mi-24 i Ki-43 / 1-2/84 Pancernik Potiomkin / 3/84 J2M Raiden

 
01-02-12 13:33  Odp: [R/G] Torpedowiec ORP Kujawiak (stan po 1936 r) 1:200 KMST
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,widzę siatkę z przodu przy dziale, z czego ja wykonałeś? jest ledwo widoczna,tak być powinno,pozdrawiam

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024