FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
31-05-03 21:46  Re: Początki waszego sklejania czyli jak to z wami było?
CRS 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ja zaczolem niedawno jakies 2miesiace temu...w wieku lat 16 od ORP Orzel z AH...na ZPT go robilem. Praca dowolna no to ja wziuuum cos ambitnego czego nikt inny nie robil i tak to mi sie zrobilo....z racji pospiechu moze mi niewyszedl najlepiej ale nie tak zle by skonczyl jako prawdziwa lodz podwodna...moze kiedys pokaze wam zdjecia?
a teraz robie sobie F4F Wildcat z MM i cos czuje ze idzie mi w modelowaniu coraz lepiej...tylko te krzyki "CO TY TAM TAK TEN KLEJ WACHASZ!", "POODKURZAJ MIESZKANIE! PRZEZ TE TWOJE SCINKI CALY DOM USYFIONY!"

no ale co tam wazne ze bedzie sie czym bawic potem :]

coraz bardziej mi sie to podoba....a i jeszcze jedno sklejam też przez was forumowicze....tak tak to wasza wina...i ja was kiedys za to dopadne....i ładnie podziekuje :)))
a moja mamusia jak was spotka to ulala....

 
01-06-03 00:18  Re: Początki waszego sklejania czyli jak to z wami było?
PzKpfw 

 

Kartonowego , czy plastikowego ? bo o tym drugim juz calkowicie zapomnialem
Mialem pewnie z 5-7 lat jak kupowano mi modele plastikowe ,jakies smiglowce MI
i jakies pasazery ... to z lat 60 -tych ..... Pozniej , zauwazylem , ze karton , to moja dziedzina ..... ( chociaz tez duzo skleilem plastikow ) m/in jezdzilem do Wa-wy
z moim ojcem aby w Centralnej Skladnicy Harcerskiej w Wa-wie kupic nowe modele
czolgow rosyjskich na baterie z przewodem do sterowania .... KW-85. ISU 152
i kilka innych ( mialem 3 albo 4)
W prawie tym samym czasie , zaczalem sklejac kartony , ...... udawalo sie , nie potrzebowalem wiecej plastikow ....... ( 1974 -1978 )

Pozdrowienia
PzKpfw
-------------------
Bron pancerna

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024