FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 
04-06-03 23:10  Re: [konkurs] Dzień Dziecka
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

Tempest a w jakiej skali te dzieciaki? :)

*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 
04-06-03 23:39  Re: [konkurs] Dzień Dziecka
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

1:1
ale uprzedzam że zwrotów nie przyjmuję

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
05-06-03 08:21  Re: [konkurs] Dzień Dziecka
irbar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Tempest - doskonale Cię rozumiem. A może sałożymy coś w rodzaju modelarni ze zintegrowanym żłobkiem? My byśmy siadali przy warsztatach pracy, a dzieciaki w odrębnej sali zajmowałyby się sobą ;)

Mów co myślisz, myśl co mówisz...

 
05-06-03 10:41  Re: [konkurs] Dzień Dziecka
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Mam 2 tzw. 'pociechy'. Jak się idą bawić razem na ogród to żołądek mnie boli bo czekam tylko kiedy usyszę jakieś 'aaaaałłłłłłaaaaaaaaaaaaaa' spowodowane włożeniem głowy pod huśtawkę, posypaniem piaskiem po oczach itp.
Jak tych 'pociech' będzie w takim żłobku naście i 'zajmą się sobą' to obawiam się że nic nie uda się nam skleić. Trzeba będzie wynająć nianię do pilnowania.

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
05-06-03 10:56  Re: [konkurs] Dzień Dziecka
Zielony   

He, he poczekaj jak Ci podrosną to dopiero jest bal mój 6-cioletni synek (temperament chyba po tatusiu, przynajmniej tak twierdzi żona), regularnie wraca z poobijanymi łokciami i kolanami (akrobacje rowerowe) a wczoraj przywital mnie rozsierdzony sąsiad, któremu zręcznie kopnięta piłka zmasakrowala kwiatki na balkonie (dobrze, że szyby nie wybił).
O sklejaniu w ciągu dnia niema mowy - ostatnio jak rozłozyłem sprzęt to skończyło się na utracie koła w Hurricanie. Posklejać w spokoju to ja sobie mogę jak uda się młodego zapędzić do łóżka około 22 wieczorem, tylko wtedy maksymalnie po 2 godzinach mój system robi poweroff. Na pocieszenie synek zaczyna się coraz bardziej interesować co też tatuś skleja, a nawet coś tam zaczyna modzić, ale na "prawdziwe" zainteresowanie jeszcze za wcześnie......
MACIEK

 
05-06-03 11:04  Re: [konkurs] Dzień Dziecka
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

ZIELONY -moje pociechy też 'padają' dopiero około 22 - a już martwiłem się, że są jakieś nienormalne.

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
05-06-03 13:57  Re: [konkurs] Dzień Dziecka
Frytek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


22 ?????? Macie spokojne dzieci . Mój junior o 22 rozkłada jeszcze zabawki.... A chodzi spać 23 - 23.30 ... Ja idę na 8 rano do pracy ( dobrze ,że mam swoją firmę - spóźnienie 2 - 3 godziny jest już normą )

___________________________
Mam ręce w kieszeniach , a kieszenie jak ocean....

 
05-06-03 15:27  Re: [konkurs] Dzień Dziecka
Zielony   

Mój jest codzień wyciągany z wyrka od 7 do 7minut trzydzieści w celu udania się do przedszkola(ja na szczęście zaczynam robotę o 9 więć zwykle się udaje zdążyć na czas) więc koło 22 jest gotów do spania, ale w wakacje to bywa różnie. Na szczęście wtedy jest u babci a ja odrabiam straty w sklejaniu. O ile kumple nie wyciągną mnie gdzieś na rowerowy wypad.
MACIEK

 
05-06-03 16:28  Re: [konkurs] Dzień Dziecka
Kinio 

 

Tempest: Ciesz się że masz żywe dzieci! Jak będę miał swoje chcę żeby właśnie takie były. Taki jak byłem chyba ja. Jak widzę dzisiejsze dzieci na podwórku to mnie bierze przerażenie: one nie znają gier jakie mi i innym zajmowały cały czas: granie w gumę (to akurat dziewczyny, chociaż i mi się zdarzyło), w noża, 123 baba-jaga patrzy itp. Dzisiejsze dzieciaki nawet nie bawią się w chowanego, a może nie zauważyłem?

Kinio GG :1789427

 
05-06-03 16:47  Re: [konkurs] Dzień Dziecka
irbar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

jasne że się bawią w chowanego. Chowaja się jak chcą papierosa zapalić

Mów co myślisz, myśl co mówisz...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024