FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
31-05-03 20:01  [nowość KH] Wz. 1934
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości

() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
W tym tygodniu do kiosków trafił nowy numer Kartonowego Hobby - samochód pancerny Wz. 1934 w skali 1:35. Ponieważ jestem wielkim miłośnikiem pojazdów z okresu II wojny, a zwłaszcza polskich, zacząłem sobie sklejać ten modelik. Tak zupełnie rozrywkowo, nie szpachluję, nie maluję, nie retuszuję. Nie sklejałem już bardzo dawno i czas odświeżyć sobie pamięć ;-) Zacząłem od kadłuba - powycinałem i wyprofilowałem wszystkie elementy i z pewnymi obawami zabrałem się za sklejenie tego do kupy. Wszystko pasuje idealnie. Tearz zabiorę się za drobne wyposażenie kadłuba.
Na zdjęciu sklejony przeze mnie kadłub stoi na tle Wz. 34 sklejonego przed drukiem ;-)
I przepraszam za wszystkie niedociągnięcia widoczne na zdjeciach, ale po tej długiej przerwie paluszki straciły wprawę...
Ciąg dalszy jak znajdę chwilkę czasu ;-)
pozdrawiam

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
31-05-03 20:35  Re: [nowość KH] Wz. 1934
Henryk   

Tylko cena ? 7.99 zł Za co, dwa kartoniki A4 i dwie miękkie kolorowe z marnym rysunkiem na okładce ! I ostatniej stronie całej samo-reklamie. Pewnie wszystko drogie. Dowalacie innym ! A co powiecie na to ?
Henryk.

Pozdrawiam !
Henryk.

 
31-05-03 21:17  Re: [nowość KH] Wz. 1934
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


No masz, piękny sobotni wieczór, sklejam sobie modelik a tu znowu odwieczne dyskusje.
Ponieważ nie zamierzam wdawać się w dalsze bezsensowne dyskusje na temat ceny powiem jedno. Model kosztuje ile kosztuje. Jeżeli przeliczać na centymetry powierzchni zadrukowanej to jest drogi. Niestety takie są koszta jego wyprodukowania czy się to komuś podoba czy nie. I panie Henryku - proszę dobrze przyjrzeć się konkurencji - wcale cena nie jest wyższa od wielu takich modeli /o tej objętości/, a nawet jest niższa. Myślę, że 7,99 za model pojazdu, dobrze opracowanego i wydrukowanego nie jest złą ceną.
pozdrawiam i proszę o niekontynuowanie wątku ceny bo zamierzam dalej cieszyć się sklejaniem ;-)

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
31-05-03 21:34  Re: [nowość KH] Wz. 1934
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

>priv Łukasz jak masz czas wejdż na gg 5143539
Grzesiek

____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
31-05-03 21:45  Re: [nowość KH] Wz. 1934
Henryk   

Mnie wystarczy ! Pozdrawiam, Henryk

Pozdrawiam !
Henryk.

 
31-05-03 21:49  Re: [nowość KH] Wz. 1934
PzKpfw 

 

Lukasz , w niektorych przypadkach nie powinienes sie tlumaczyc , modelu co prawda nie widzialem ... ale sam pomysl bomba ! a cena ..... Ludzie ! , jesli to jeszcze za drogo , to drukujcie sobie sami , to wyjdziecie napewno drozej !!
Z tego co sledze , KF jest po Super Modelu drugi najtanszy ! nie liczac MM ale to inna kasa ....
Jak to ma byc ? Prywatni wydawcy maja oddawac modele za darmo !? albo doplacac zeby ktos chcial kupic ?

Pozdrowienia
PzKpfw
-------------------
Bron pancerna

 
31-05-03 21:51  Re: [nowość KH] Wz. 1934
talib 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

a dlaczego taka skala? wszystko jest w 1:25

i zeslal nas pan na ziemie abysmy siali zamet i zniszczenie

 
31-05-03 21:57  Re: [nowość KH] Wz. 1934
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


talib, to będzie fajna kolekcja - do końca roku powinno się ukazać kolejnych 5-6 pojazdów w 35 i to kilka tematów jeszcze nigdy nie publikowanych - a gotowych mam już 8. Poza tym ta skala daje wiele ciekawych mozliwości, ale o tym było już gdzie indziej. Poza tym cały czas ukazują się 25 - SdKfz. 250/9 i sIG33 ;-)
pozdrawiam

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
31-05-03 22:07  Re: [nowość KH] Wz. 1934
Legionista   

KF a jakie jeszcze modele planujesz w "35", prosze podaj chociaz jeden !

Better Dead Than Red

 
31-05-03 22:18  Re: [nowość KH] Wz. 1934
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości

() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
napewno Fiat 3000 - szykuję już do druku.

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024