FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 10Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
04-11-11 10:19  Odp: [R] HMS Victoria, 1890, 1/400
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Sam okręt jest piękny ,konstrukcja ciekawa i dość praktyczna,łodzie stanowiły zapewne osłonę przed odłamkami pocisków i kartaczami obsługę dział ,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
04-11-11 11:56  Odp: [R] HMS Victoria, 1890, 1/400
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

W porządku, nie krzyczcie na mnie, odszczekuję pod stołem!
To tylko moja prywatna opinia, odczucie wyłącznie wizualne... ja tam biegać nie będę! :-)
Andrzej

 
07-11-11 10:04  Odp: [R] HMS Victoria, 1890, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Przez weekend stoczniowcom się nie chciało...

Mieli składać z drucików ażurową balustradkę galeryjki admiralskiej - nie poskładali. Wstyd.
Pozlepiali jedynie rufowe działo, zrobili parę relingów, jakieś schodki, postawili parę głupotek typu pomościki kompasowe i reflektorek, a na sam koniec, coby było widać, że jednak coś było robione, ustawili maszt.



Lenie śmierdzące.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
07-11-11 10:25  Odp: [R] HMS Victoria, 1890, 1/400
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,z logistycznego punktu widzenia postawić taki maszt to wcale nie takie chop, siup.Napisałaś "szanuj stoczniowca swego, bo możesz mieć gorszego ",a Swoich wyzywasz ,,fe,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
07-11-11 11:33  Odp: [R] HMS Victoria, 1890, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

DEMENTUJĘ!!!

Samolot to nie ja, to Artur, który wraz ze mną tego bloga stworzył. Ja - przyznaję - przez weekend zajmowałam się figurką Henryka Probusa, i dlatego niemal nic nie zrobiłam przy Victorii.
Wszelkie złe słowa pod adresem stoczniowców odszczekuję - hau hau! - bo faktycznie odmówią dalszej pracy.

A maszcik stawiał się szybko i łatwo; w ogóle ta wycinanka sama się składa. Ani się czowiek nie obejrzy, a tu juz kolejny element złożony.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
07-11-11 11:43  Odp: [R] HMS Victoria, 1890, 1/400
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Nie doczytałem ,jest" Dla odprężenia postanowiłem" przepraszam za zamieszanie,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
07-11-11 12:30  Odp: [R] HMS Victoria, 1890, 1/400
Pablos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 6
Galerie - 4
 

Ehhh... Kasia... wszędzie Cię pełno. Ten kotek chyba Ci pomaga - a taki niepozorny ;-)
Za ile go wypożyczasz?

--
Model udany, to model który sprawił nam przyjemność i nauczył nas czegoś nowego

 
07-11-11 13:25  Odp: [R] HMS Victoria, 1890, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Kotków nie wypożyczam.
Moje kotki mogą co najwyżej wypożyczyć mnie, jeśli będę się niewłaściwie zachowywać.

Ten kot to 15-letnia Jej Książęca Wysokość Glajda, starsza pani bez zębów, za to z uczciwym apetytem. Od paru dni włazi mi na biurko, układa się i nadzoruje.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
08-11-11 09:11  Odp: [R] HMS Victoria, 1890, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Dzisiaj powstał Big Gun.
Sklejał się bezproblemowo, trochę się natrudziłam jedynie przy wycinaniu żaluzji. Poza tym dorobiłam kilka drabinek, relingów - w tym reling na achterdeku - i pomału można zacząć myśleć o olinowaniu.
Lufy Big Guna docelowo będą oczywiście białe.



--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
08-11-11 11:19  Odp: [R] HMS Victoria, 1890, 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Oczywiście, Panie ZbiG, że nie jest.
Redukcjonistyczność jest stanem ducha. Bez związku z faktografią.
Albowiem.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 10Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024