FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
14-09-11 14:29  Odp: [N] GPM - SMS Seydlitz
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

A tak sobie jakoś wrzuciłam w Googla "sms seydlitz"...

http://modelismonaval.crearforo.com/sms-seydlitz-es1833.html

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
14-09-11 15:05  Odp: [N] GPM - SMS Seydlitz
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jak się pojawi HMS "Lion" w skali 1/200 to już będziemy w raju...... A z okresu nieco późniejszego HMS " Qeen Elizabeth " , może być nawet po przebudowie... Wspaniale,że G.P. zwrócił uwagę na duze okręty z I Wojny Światowej.. Poczytam sobię po raz kolejny "Bitwę Jutlandzką " , fajna książka.. bo na klejenie modelu, to juz czasu nie styka.. El.104 powoli idzie ku końcowi....

 
14-09-11 15:30  Odp: [N] GPM - SMS Seydlitz
psinthos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Temat jest IMO świetny. Z całą pewnością zassam ten model.

Przydałoby się również nowe (uwspółcześnione) wydanie SMS Thueringen (wszak stary model GPM nie był taki zły - przerysowanie komputerowe i wzbogacenie detali mogłoby zaowocować świetnym i nie nader skomplikowanym modelem). :-)

No i mając wydany model Schleswig-Holstein w wersji drugowojennej, może warto byłoby pomyśleć o jego wersji trzykominowej sprzed przebudowy (albo którejś z siostrzyczek)... Nasi sąsiedzi zza Odry zapewne również bardzo by się ucieszyli z takiego prezentu. :-)

--

m.
*psinthos.com* | *sternenflotte.pl*
------------------------------------------------------------------------------------------------------
w stoczni: Nagato | Isuzu | USS Caperton | USS Oklahoma | USS California
------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
15-09-11 10:17  Odp: [N] GPM - SMS Seydlitz
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

THEO - marzyciel z WPana...
Inna sprawa, że ja też marzę o WIelkich Szarych Słoniach, ale zdetalowanych co najmniej tak jak Dreadnought.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
15-09-11 11:23  Odp: [N] GPM - SMS Seydlitz
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Pani Katarzyno !!!! Będą...... Pani doczeka na pewno ! W Małym Modelarzu przynajmniej raz w roku pojawi się coś z "pływadeł" godnych naszego zainteresowania i nożyczek..
Na razie Pani Słonie pewnie są jeszcze głeboko ukryte gdzieś w sawannie.. Kocury pewnie pojawia się prędzej. Na razie cieszmy się z "Dreda" , "Żelaznego Księcia" czy fajnych modeli niemieckiego żelastwa z GPM.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024