FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
11-09-11 10:20  [Z] Świat z kartonu nr4 Taran 1:25
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Witam we wrześniu!

Mniej więcej miesiąc od ostatniego numeru mogę pochwalić się nowym opracowaniem. Tym razem okładka została dopieszczona przez profesjonalistę i mam nadzieję że przypadnie wam do gustu. Przy okazji powstało logo, które od tej pory ma być znakiem rozpoznawczym wydawnictwa.


A co w środku?
Jak widać taran, czyli kontynuacja maszyn bojowych używanych na polach bitew naszych przodków. Oczywiście nie zabrakło dość obszernego opisu historycznego i kolejnej części poradnika. Sam model w brew pozorom wcale nie jest taki prosty, można powiedzieć że posiada "w pełni odwzorowane wnętrze". Oczywiście koła i taran są ruchome. Kilka elementów można uprościć, ułatwiając sobie wykonanie.





Zapraszam na stronę wydawnictwa gdzie można model nabyć. Tym razem cena modelu to 19,90. Mam nadzieję że to nie za wiele za 10 stron A4, niestety taniej się już nie dało.

--

Post zmieniony (11-09-11 10:24)

 
11-09-11 21:18  Odp: [Z] Świat z kartonu nr4 Taran 1:25
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Widzę że z okładką drgnęło. Z czarnej przeistoczyła się w białą. Powinna być bardzej widoczna na półce z innymi wycinankami ;). Idzie ku lepszemu. Oby tak dalej trzymać.

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
11-09-11 21:22  Odp: [Z] Świat z kartonu nr4 Taran 1:25
Lucjusz   

Gratuluję wydania kolejnego modelu, okładka lepsza od poprzedniej jednak zauważyłem błąd (literówkę) na okładce na dole w nazwie strony jest "katronu"

 
11-09-11 21:23  Odp: [Z] Świat z kartonu nr4 Taran 1:25
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

Ja tobym dał w tle jakiś zameczek średniowieczny :D.

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
12-09-11 01:05  Odp: [Z] Świat z kartonu nr4 Taran 1:25
Yans   

Ciekawa propozycja modelu, rozumie całości jest z papieru. Moja uwaga to grubość kół jak dla mnie są za cienki rzeczywisty taran mógł by zagrzebać się podczas oblężenia.

 
12-09-11 08:07  Odp: [Z] Świat z kartonu nr4 Taran 1:25
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Generalnie podjazdy do bram zamkowych jakoś tam były utwardzane chyba

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
14-09-11 23:54  Odp: [Z] Świat z kartonu nr4 Taran 1:25
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Przy okazji wydania nowego numeru, gorąco zapraszam do udziału w konkursie organizowanym przez czasopismo Świat z kartonu. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024