FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
22-05-03 00:04  [nowość] GPM Pz.Kpfw.III Ausf.G
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

pojawił się nowy model ze "stajni" GPM
malowanie pustynne 5 Pułku Pancernego z 5 Dywizji Lekkiej, opracowanie i wydanie modelu bez najmniejszego zarzutu, możliwe do wykonania pełne wnętrze modelu, ogniwa gąsiennic skladane albo z pojedyńczych ogniw, albo z pasków - do wyboru
w wycinance zamieszczono też elementy wyposażenia dodatkowego , skladające się m.in. z karnistrów, skrzynek, helmów itp.
standard Panthery z Hal-a, cena dużo niższa - ok. 26 zł, 14 arkuszy A4 karton + 2 A4 offset

____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
22-05-03 00:12  Re: [nowość] GPM Pz.Kpfw.III Ausf.G
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
i okladka

____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
22-05-03 07:17  Re: [nowość] GPM Pz.Kpfw.III Ausf.G
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Coś mi podpowiada że muszę go mieć!

 
22-05-03 14:38  Re: [nowość] GPM Pz.Kpfw.III Ausf.G
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

wszystko cacy tylko szkoda ze GPM nie wydaje modeli tak jak kiedyś (mam na myśłi częstotliwość)

Widze ze tak mocno go podkręcili że w Kartonowce juz nie bedzie trzeba wydawać dodatków ;-)

No i okładka inna......... kiedyś myły rysunki a teraz niestety sklejony model :-)
Nistety - bo ja wolałem ładne rysunki

Pozdrawiam!
Michał

 
25-05-03 10:51  Re: [nowość] GPM Pz.Kpfw.III Ausf.G
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Ostatnio bardzo rzadko kupuję modele GPMu /za wyjatkiem kolejowych, które kupuję w ciemno ;-)/, a to ze względu na waloryzację, której bardzo nie lubię.
Tym razem jednak Panzera kupiłem natychmiast i dałem za niego aż 33 zł /niestety marża sklepowa/. Nie wiem jak się będzie sklejał, ale jako wycinanka wygląda super. Waloryzacja jest dość mocna, ale jak na mój gust nie razi! Podoba mi się też kolorystyka, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. No i świetnie, że jest tyle wyposażenia dodatkowego. Kto jeszcze nie ma tego modelu niech biegnie i kupuje. Tylko zwracam uwagę na cenę - w wydawnictwie ok. 26 zł, więc ja przepłaciłem ok. 25%. Tym niemniej jednak nie żałuję.
pozdrawiam

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
25-05-03 23:34  Re: [nowość] GPM Pz.Kpfw.III Ausf.G
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Model już mam i to po cenie producenta:)) Wygląda naprawdę super, poziom - Tygrys, Pantera, trochę Panzer II z wydawnictwa AH. Po prostu rewelacja. Waloryzacja mi nie przeszkadzała chyba nigdy, ale tutaj jest naprawdę dobrze to wszystko zrobione, chociaż zawsze się ktoś znajdzie, kto będzie marudzić:)) Polecam wszystkim maniakom pancerki. GPM - byle tak dalej, wybrana droga jest jedynie słuszna:))

Aha, jeśli chodzi o błędy - na razie zauważyłem niedociągnięcie wydawnicze, drobne dosyć:) Chodzi o to, że 4 kółka są lekko obcięte przy krawędzi jednego z arkuszy. To samo jest z jednym z haków, ale można to łatwo skorygować/naprawić.

Pozdrawiam

StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
26-05-03 13:51  Re: [nowość] GPM Pz.Kpfw.III Ausf.G
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Witam!

Dragon Wagon już mamy - a na platforimie stoi Sherman ;-)

Mamy już Pz.Kpfw.III - czas na platforme dla niego!!! Taki ciągnik to niezła rzecz :)

Pozdrawiam!
Michał

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024