FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 9Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
18-09-11 13:02  Odp: [Relacja] An-2 Orlik 1/33
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,widzę ,że zaczynasz sobie tam komplikować jakimiś odciągami,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
18-09-11 13:15  Odp: [Relacja] An-2 Orlik 1/33
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Nie chcę straszyć ale drobiazgi kabiny pilotów są "gorsze", przynajmniej dla mnie. Trzymam kciuki i życzę więcej czasu na przyjemności.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
18-09-11 13:28  Odp: [Relacja] An-2 Orlik 1/33
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Szczerze mówiąc, ta ja lubię takie drobiazgi. Bardziej obawiam się dużych powierzchni jak poszycie kadłuba i skrzydeł.

--
Pozdrawiam!

 
20-09-11 22:21  Odp: [Relacja] An-2 Orlik 1/33
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Jasiek zawyżasz poziom sklejania. Jak w przyszłości mamy sklejać Mi-24 to czarno się widzę.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
21-09-11 21:37  Odp: [Relacja] An-2 Orlik 1/33
Rysiu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 12
 

Gratuluję Jasiu. Niezły będzie modelik. Ja skleiłem Ana-2 z GPMu. Jeszcze za kawalera. Dziś już nie istnieje a jedyna fotka jaką mam tego modelu postaram się zeskanowac i wrzucic na siec. Powodzenia !

--
Pomimo wielu sklejonych modeli wciąż jestem początkujący ...

 
22-09-11 07:52  Odp: [Relacja] An-2 Orlik 1/33
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Rysiu, wystarczy jak zrobisz zdjęcie tego zdjęcia z podpórką by ręce nie drżały i oczywiście bez lampy błyskowej i powinno być OK. Ja tak wiele razy robiłem - potem kadrowałem zdjęcie zdjęcia w programie IrfanView.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
02-10-11 14:26  Odp: [Relacja] An-2 Orlik 1/33
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Cześć!
Nadal walczę z przedziałem transportowym, który pomimo że jest szczegółowo opracowany i tak staram się trochę zwaloryzować. Najczęściej są to jakieś uchwyty, których prawie nie będzie widać, albo gaśnica przerobiona tak, żeby wyglądała jak ta na zdjęciu. Z tym że gaśnica akurat będzie doskonale widoczna przez otwarte drzwi w kadłubie, wiec warto było trochę nad nią popracować. System wentylacyjny przeszlifowałem i pomalowałem, dzięki czemu wygląda trochę bardziej naturalnie. Zrobiłem też liny desantowe. Model będzie raczej długodystansowy, ponieważ pochłania mnóstwo czasu i uwagi. Jeszcze nigdy nie sklejałem tak skomplikowanego opracowania, ale jak na razie praca przy nim to czysta przyjemność. Obym wytrwał do końca:)



--
Pozdrawiam!

 
02-10-11 15:22  Odp: [Relacja] An-2 Orlik 1/33
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Gaśnica i nadmuch super ale linki desantowe wg mnie trochę grube.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
02-10-11 16:31  Odp: [Relacja] An-2 Orlik 1/33
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Miały być cieńsze, ale patrząc na te zdjęcia stwierdziłem, że te co są, mają w miarę odpowiednią grubość.



--
Pozdrawiam!

 
02-10-11 19:26  Odp: [Relacja] An-2 Orlik 1/33
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Na zdjęciach rzeczywiście są grube ale to chyba jest zmyłka perspektywy foto. Jak pamiętam skakanie z Antka to linki desantowe były góra 8 mm średnicy co w przeliczeniu skali daje niecałe 0,25 mm.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 9Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024