FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 16Strony:  <=  <-  11  12  13  14  15  ->  => 
17-10-11 09:52  Odp: [R] HMS Vega, czyli Prosta Ścieżka - 1/400
kari   

... scenka rodzajowa bardzo ładna, gratuluję. Pytanko: ... a co to za "chorągiewka" na dziobie? :-)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
17-10-11 09:53  Odp: [R] HMS Vega, czyli Prosta Ścieżka - 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Proporzec bojowy Królewskiej Federalnej Marynarki Wojennej, używany także przez Królewską Meridiańską Marynarkę Wojenną, pod banderą której pływa moja "Vega".

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
17-10-11 13:55  Odp: [R] HMS Vega, czyli Prosta Ścieżka - 1/400
kari   

... tak w kwestii formalnej, jak sie ma sprawa z numerem taktycznym "Vegi"; u autora A. Kacz'a widnieje "L 41", Ty namalowałaś "W 76", ja w necie znalazłem "Vegę" także z numerem "D 52". Czy "Vega" nosiła jeszcze inne nr-y burtowe?
Próbowałem znaleźć w necie kiedy i jak w czasie zmieniały sie te nr-y, ale nic nie znalazłem. Adrian Kacz w historii "Vegi" także na ten temat nic nie wspomina.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
17-10-11 14:04  Odp: [R] HMS Vega, czyli Prosta Ścieżka - 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Moja Vega to okręt należący do marynarki z Nieco-Innego-Świata, położonego Tuż-Obok naszej rzeczywistości. Moja Vega, wyglądając niemal tak samo jak HMS Vega, nosiła przecież nieco inny znak taktyczny.
Kari, to jest okręt ze świata alternatywnego, nie stąd. Podobnie jak parę innych okrętów, które zbudowałam (NSM Nereus, Abaddon, NSM Lutetia). I jak parę innych, które jeszcze zbuduję :)

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
17-10-11 20:03  Odp: [R] HMS Vega, czyli Prosta Ścieżka - 1/400
crolick 



Na Forum:
Galerie - 5
 

Nosz co za...
Zbliżenie na banderę pliz, a nie tam jakieś zamazane zdjęcia <foch>

--

 
17-10-11 22:17  Odp: [R] HMS Vega, czyli Prosta Ścieżka - 1/400
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Dołączam się do prośby crolicka: daj zbliżenie na dziobową flagę "marynarki z Nieco-Innego-Świata"...
P.S . Gratuluję artystycznej fantazji!!!

 
18-10-11 07:08  Odp: [R] HMS Vega, czyli Prosta Ścieżka - 1/400
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Zanim Kasia wyszuka/zrobi odpowiednią fotkę pozwolę sobie zdradzić, że akurat ta bandera jest okrętowcom dobrze znana - z uwagi na bardzo bliskie związki z "naszym" światem, a szczególnie Rzeczpospolitej Federacyjnej i jej władcy ze znaną nam RP (odmienna struktura spowodowana została pewnym epizodem historycznym, który "u nas" zaistniał nieco inaczej) jest ona identyczna z proporcem noszonym dumnie przez "nasze" ORP...
Andrzej

 
18-10-11 08:41  Odp: [R] HMS Vega, czyli Prosta Ścieżka - 1/400
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Pozamiatane.
Więcej zdjęć dałam tutaj .
Weksylologią federalną zajmę się w ciągu dnia, postaram się jeszcze dziś wrzucić tutaj parę rysunków flag i bander. Jak nie, to najpóźniej jutro.





--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
18-10-11 09:04  Odp: [R/G] HMS Vega, czyli Prosta Ścieżka - 1/400
Ligenza   

Wpadłem w zachwyt widząc te zdjęcia. Śledzę Twoje prace od dłuższego czasu zarówn o tu jak i na Twoim blogu, mogę powiedzieć tylko tyle, że wszystkie są świetne ale "alternatywna Vega" jest moim zdaniem najpiękniejszą z nich.

Post zmieniony (18-10-11 09:06)

 
18-10-11 09:40  Odp: [R/G] HMS Vega, czyli Prosta Ścieżka - 1/400
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Dynamizm tej dioramki jest zaiste powalający. Myślałem, że ta Prosta Ścieżka będzie trochę spokojniejsza:) Ale w sumie dobrze, że nie jest.
A modelik do tematu (jak i temat dla modelu:)) wybrałaś świetnie.
Jest piknie. Gratulejszyn:)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 16Strony:  <=  <-  11  12  13  14  15  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024