FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
04-09-11 12:01  [opinia] Ba-64 modelik
Kofi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Witam!
Zastanawiam się nad popełnieniem tego modelu.
Słyszałem jednak niezbyt pochlebne informacje na temat zgodności opracowania z oryginalnym obiektem.
Chciałbym się więc dowiedzieć co w modelikowym opracowaniu jest nie tak, i czy warto zatem się w ten model angażować.

--
www.kofimodels.jcom.pl - zapraszam na moją stronę internetową.
Początkujący

 
04-09-11 12:09  Odp: [opinia] Ba-64 modelik
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Kofi - Ty się nie przejmuj na razie zgodnością modelu z oryginałem - Ty weź sobie i go sklej:-) Nie sklejałem go, więc nie wiem, jak jest ze spasowaniem części, w starej wersji podobno zasłyszane) było nie najlepiej, ale w nowej? Może ktoś inny?

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
04-09-11 12:15  Odp: [opinia] Ba-64 modelik
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Cześć Patryk
Powiem Ci tak: spasowany jest świetnie tak że nawet początkujący modelarz da radę go skleić bez problemu ale tak jak słyszałeś, nie ma za wiele z oryginałem wspólnego.
przede wszystkim skopany jest wymiarowo :/ za niski o ok 1 cm! kiedyś jak robiłem go w 1:72 to bryła po sklejeniu bardziej przypominała z przodu jakiegoś SdKfzeta :/ Nie wiadomo skąd i po co w tylnej części znajduje się ukośna blacha, której w oryginale nie ma, baza kół tak samo, nie trzyma formy, wieża też bez komentarza.... Ok, skleić go możesz ale to nie będzie BA-64, no, mooże z daleka....
O i udało mi się wygrzebać :D
http://www.mikromodele.fora.pl/wojskowe-military,6/relacja-ba-64-1-72,1267.html
tu znajdziesz coś więcej w temacie.
Pozdrawiam
Jarek

--
GG 6801515

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024