FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
03-09-11 21:49  Odp: [R]diorama Pearl Harbour 1:1200(albo i więcej)
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Może to śmieszny i głupi pomysł, ale ja wziąłbym grę "Blazing Angels" albo "Battlestation: Pacific", odpaliłbym misje nad Pearl i polatał troche nad nim robiąc pintscreeny. Powodzenia. !!

--

 
03-09-11 22:20  Odp: [R]diorama Pearl Harbour 1:1200(albo i więcej)
kari   

12 postów i... gdzie: ta [R]diorama Pearl Harbour 1:1200(albo i więcej), ... , gdzie ta diorama, gdzie to Pearl Harbour w 1:1200, gdzie to (albo i więcej). gdzie cokolwiek ??!!
... aha, i jeszcze jedno: i co na to moderatorzy?! ;-)
----------------------------------------------------------------------------------------------

Post zmieniony (03-09-11 22:20)

 
03-09-11 22:41  Odp: [R]diorama Pearl Harbour 1:1200(albo i więcej)
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

To jeszcze raz ja. W książce z cyklu Kampanie Powietrzne II WŚ Z.Krala część I "Daleki Wschód" jest planik / i wykaz/ rozmieszczenia okrętów amerykańskich przed atakiem na Pearl Harbor. Książka do kupienia na Allegro za parę złotych. Nie posiadam skanera ale prześlę Tobie trochę zdjęć byś był zorientowany co i jak z tej pierwszej "Pearl Harbor 1941".
Powodzenia.

 
03-09-11 22:51  Odp: [R]diorama Pearl Harbour 1:1200(albo i więcej)
Piotrek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

na dioramach się kompletnie nie znam, ale mogę polecić tą stronkę http://dioramadetrafalgar.blogspot.com/ - Diorama bitwy po Trafalgarem i bez zbędnych słów. Wystarczy obejrzeć zdjęcia.

 
03-09-11 23:00  Odp: [R]diorama Pearl Harbour 1:1200(albo i więcej)
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

http://dioramadetrafalgar.blogspot.com/ Trzeba dodać dwa nawiasy < na początku i na końcu >

--

Post zmieniony (03-09-11 23:05)

 
03-09-11 23:35  Odp: [R]diorama Pearl Harbour 1:1200(albo i więcej)
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Freddie - niestety, ale relacja bez relacji, zdjęć, czegokolwiek nią nie jest, więc wybacz, ale muszę postawić ultimatum - do jutra do godz. 24 masz czas na wstawienie fotek z budowy, inaczej nie pozostanie mi nic innego jak skasować to wszystko, ewentualnie przenieśc do KC jako dyskusję czysto akademicką:-)

Pozdrawiam

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
04-09-11 10:33  Odp: [R]diorama Pearl Harbour 1:1200(albo i więcej)
Freddie 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Zainteresować nikogo tutaj nie muszę bo nie jest mi to do szcześcia potrzebne,mogę wstawić galerię a nie robic relacji która jest jednak dosyc kłopotliwa..Jak już napisałem zacząłem tę "relację"-mogę wstawić fotki pociętej na segmenty dykty.To że nie robiłem tak zaawansowanej dioramy nie oznacza że nie mogę jej zrobić.Ale widze że zdania są podzielone nie chcę wywoływać tutaj jakiś kłótni.Więc jak juz napisałem na początek prosiłem o pomoc(!)Sam mam już dosyć duży zbiór informacji,wiec coś jednak mam.Pomyślałem że skoro interesujecie sie 2 wojną światową(parę osób takich tutaj jest)to byście może wiedzieli cos ciekawego,podzieli się informacjami.Spotkałem się jednak na początek z nie miłymi slowami i wypowiedziami które jednak mnie uraziły no bo po co cokolwiek robić skoro i tak to będzie nie docenione... Jeśli moderator uważa że budowa takiej dioramy jest nie na miejscu i że ja jej zbudować nie mogę bo coś tam niech usunie ten wątek.Chciałem najpierw porozmawiać z wami na ten temat.Myślałem że moze cos doradzicie.A propos dwóch stron niczego użytkowniku kari.Przelicz proszę posty które cokolwiek wnoszą a posty użytkowników w których pisze to samo.Odpowiadajac na te drugie w których pisze to samo że podchodzę niepoważnie do tematu robię spam bo piszę ciagle o tym samym.Rozumiem słowa krytyki ale po co np 3 użytkowników pisze dokładnie to samo...?I tak stworzyły sie 2 strony kompletnie niczego.4/5 użytkowników coś wniosło do relacji a reszta robi ogólny zamęt spamujac ciagle o tym samym.Zmieniłem tytuł na pytanie

--

Post zmieniony (04-09-11 10:50)

 
04-09-11 11:01  Odp: [Pytanie/rada]diorama Pearl Harbour 1:1200(albo i więcej)
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Freddie - zmieniłeś wątek na pytanie i jest OK. Teraz kto chce, może sobie dyskutować do woli, skoro go to rajcuje:-)

Kończąc jeszcze temat "relacji" :

Kari i ZbiG mają rację - relacji nie było, a widzący taki wątek chciałby zobaczyć RELACJĘ z budowy dioramy, a nie przebijać sie przez parę stron dyskusji - ot i wszystko.

Pozdrawiam

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
04-09-11 11:50  Odp: [Pytanie/rada]diorama Pearl Harbour 1:1200(albo i więcej)
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

bo po co cokolwiek robić skoro i tak to będzie nie docenione

Ale co ma być docenione? Sam zamysł budowy takiej dioramy?
Przyjmij życzliwą radę ode mnie.
Może zrób choć jeden okręcik do tej dioramy? Tak na początek aby pokazać że coś robisz.
Do budowy dziesięciocentymetrowego pancernika nie potrzeba żadnych superplanów.
Model będzie prawie sylwetkowy. Już o niszczycielach nie wspomnę.
Wtedy zmienisz tytuł i będzie to relacja pełną gębą.
W miedzy czasie możesz sobie kompletować resztę dokumentacji.
Jak nie skompletujesz to choć model Ci zostanie na pamiątkę.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
04-09-11 13:02  Odp: [Pytanie/rada]diorama Pearl Harbour 1:1200(albo i więcej)
crolick 



Na Forum:
Galerie - 5
 

Przede wszystkim trzeba obejrzeć sobie "Tora, Tora, Tora". To dobra podstawa do rozpoczęcia planowania dioramy.

Albo rzucić okiem tu:
http://steelnavy.com/FordIslandRS.htm

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024