FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
02-09-11 11:36  Odp: Testerzy poszukiwani
Qba 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

W sumie po rozważeniu zgłaszam się, zdarza mi się kleić drukowane i przerabiać malowania, opisywałem nawet w fanatyku przeróbkę BF 109 na fińskie., więc może i to się uda. Mam dostęp do Corela, ale nie używam więc znam tylko podstawowe funkcje.

--

__________________________________________________________________

Nie mów że nie masz czasu, tylko że masz inne priorytety.

GG 227079

 
02-09-11 11:51  Odp: Testerzy poszukiwani
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 11
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Fitter - tyle masz/miałeś fajnych dwupłatów, a tu "rura" ? ;)

Poczekam jak będziesz szukał testera do czegoś ze Złotego Wieku Awiacji. :)
Co nie znaczy że nie będę śledził testowania Miga jeśli budujący zdecydują się na relację.

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
02-09-11 18:20  Odp: Testerzy poszukiwani
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

A niech raz kozia śmierć. Zgłaszam się. Format pliku dowolny z ogólnie przyjętych standardów. Lubie modele B&W ale jeżeli potrzebujesz kolor to nie mam nic przeciwko.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
02-09-11 18:56  Odp: Testerzy poszukiwani
Reedmooley 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ja na testera się nie nadam(nie mam ostatnio nawet czasu usiąść do tego co już mam rozgrzebane-Fokker i kilka kosmicznych złomów z gwiazdką na burcie),ale jeśli można mieć prośbę do Pana Fittera to poproszę więcej takich temacików w malowaniu sił VN, dla mnie super sprawa :)
O ile wiem to po niebie fruwały tam jeszcze migi 17,19 i 21

 
02-09-11 20:33  Odp: Testerzy poszukiwani
KoValus 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Cześć, ja wieki się na Konradusie nie odzywałem, a ostatni kartonowy model kleiłem chyba z 4 lata temu. Mimo tego chętnie bym się spróbował z tym Migiem:) Gdzieś od początku wakacji chodzi mi po głowie jakaś kartonówka i myślę, że byłby to całkiem fajny model do powrotu do hobby:) Oczywiście mam gdzie wydrukować i mam czym zrobić zdjęcia.

Pozdrawiam
Kamil

 
04-09-11 18:46  Odp: Testerzy poszukiwani
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

Ok - niedziela prawie minęła. Plik z modelem wysyłam do: ZbiGa, darko79, Qby, Chopina i Reedmooley'a. KoValus sorki, ale nic nie masz sklejonego ani chociaż zaczętego.
Reszta info będzie w mailach - miłej zabawy i nie zgryźcie mnie za bardzo - wszak to pierwsza moja rura ;)

edit:
Chopin daj adres e-mail.

--

Post zmieniony (04-09-11 18:50)

 
05-09-11 18:21  Odp: Testerzy poszukiwani
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

fitter sprawdź pocztę.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
05-09-11 19:17  Odp: Testerzy poszukiwani
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

ZbiG - patrząc po Twoich dzisiejszych wpisach proponuję abyś się przespał, jutro ściągnął pocztę, przejrzał ją i przeanalizował a potem odezwał się do mnie poprzez e-mail.

--
pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
06-09-11 10:26  Odp: Testerzy poszukiwani
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

A ja tak z innej beczki: Jak zabawa to na całego! :D Mam propozycje dla "testerów". Załóżmy jeden wspólny wątek/relacje z budowy, na wzór chłopaków klejących wz34. Będzie ubaw po pachy, a fitter w jednym miejscu będzie mógł kontrolować, zbierać gromy/pochwały i ustosunkowywać się, lub nie, do naszych wypocin ;-) Ja postaram się wystartować w weekend i wtedy mogę założyć nowy wątek.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024