FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
25-05-03 19:41  Re: [foto] Radom 2003
Slawek 

 

Lukasz, wiesz co mi sie wydaje z tymi silnikami, ale moge sie mylic. Gosc pokazal 2 silniki, jeden ten co lezy to taki jaki byl orginalnie w modelu, a ten drugi na stojaku to pokazal co mozna zrobic:) Jak by nie bylo model i reszta modeli przepiekna!!!

Czesc,

Slawek

_______________

Okrety wspolczesne

 
25-05-03 19:44  Re: [foto] Radom 2003
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Sławek może, ale przez top wszystko sklasyfikowali go chyba jako dioramę a nie jako samolot, choć mogę się mylić.
Te modele są bardzo pracochłonne, ale wydaje mi się, że są nieco przesadzone. A do tego zbyt mało realistyczne. No i w jednym miejscu jest zbyt dużo elementów.
pozdrawiam

-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
25-05-03 22:45  Re: [foto] Radom 2003
Wiedzmin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

co by nie gadać to Modele Marcina Daniłowskiego robią powalajace wrażenie, o ile dobre pamietam to jego dziełem jest wildcat z rozgrzebanym silnikiem, jakiś śmigłowiec (nazwy nie pamiętam) też waloryzowany ale z takim zonkime że czacha mała (napis NEW) i .... kurde też nie pamiętam nazwy samolotu, ale to japończyk ze śmigłem pchającym. Jak dla mnie to jest to gość nie do przebicia, choć wygląda na to że odstawia fuszerke w podstawowych sprawach skupiając się nad maksymalną waloryzacją.
Mimo wszystko dech mi zapiera jak patrze na jego modele.

-----------------------------------------------------------------------------------
Sklejać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej.
Pozdrawiam
Wiedźmin

 
25-05-03 23:32  Re: [foto] Radom 2003
Akavel (Fur.) 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

no ale przeciez waloryzowac chyba sie nie da "z powietrza" - nie musial tego oprzec na jakiejs dokumentacji? Tak sobie wzial i wymyslil jakis silnik?....

______
. (__/-----* śmigłem do góry!!! :-)
Mateusz Cz.
członek-założyciel KKL :)
Klejady - Katalog Klejów Modelarza Kartonowego

 
25-05-03 23:38  Re: [foto] Radom 2003
Aviator 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 8
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
To też Radom.

aviator
http://aviator48.blog.onet.pl

 
26-05-03 06:41  Re: [foto] Radom 2003
Michu 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 2


 - 1

Czy Tomek Guz ma jakąś maszynkę do zakrzywiania czasoprzestrzeni?? Tak świetne modele schodzą u niego z taśmy szybciej, niż samochody pana Forda :-)

 
26-05-03 07:51  Re: [foto] Radom 2003
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

Dokladnie to samo mysle co Michu. Tutaj nie chodzi juz o piekno i precyzje wykonania tylko czas powstawania modeli. Krakowiak juz skonczony, a jeszcze na konkursie w Krasnymstawie byl w powijakach (ze o Maya juz nie wspomne)

ps. okropnie zaluje ze nie moglem sie pojawic, Radom raptem 70km, ale coz pewnych spraw sie nie przeskoczy. Mam nadzieje ze umieszczone tutaj fotki beda pomocne na otarcie lez.
Przy okazji - chetnie zobaczylbym zdjecia w wyzszych rozdzielczosciach. Jesli to nie problem to prosze przeslac male co nieco na e-mail (tomal@wom.kielce.pl) - skrzynka bez limitow :-). Aha - glownie okrety. Z góry thx.

pzdr
Kemot

 
26-05-03 08:09  Re: [foto] Radom 2003
gutes 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 2

Też chciałbym prosić o lepsze zdjęcia, jeśli łaska. Dzięki!

 
26-05-03 08:41  Re: [foto] Radom 2003
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Tomek nie ma dostępu do netu, więc w jego imieniu rzeknę słówko. Modelarz z niego pierwsza klasa, kto widział jego modele na żywo - wie o tym. Mnie najbardziej zadziwia nie tyle to, jak szybko modele buduje (ma taką pracę, że może czas w pracy na sklejanie wykorzystywać, co też robi), ale jak wielkie postępy czyni z modelu na model. Pamiętam, kiedy poznałem Tomka kilka lat temu na konkursie w Skawinie - wystawiał swoje misterne modeliki do linii wodnej - kartonowe pancerniki w skali 1:600. Dalekie to było do doskonałości, ale Tomek o tym wiedział i po to przyjechał wtedy na ten konkurs, aby się czegoś nowego nauczyć, porozmawiać, podejrzeć... No i to była trampolina, od której się wtedy Tomek odbił osiągajć swoim "Pulaskim" niebawem szczyty!
Krążownik "Maya" to było spełnienie jego marzeń o budowie "interesującego" Japończyka. Widzę, że model wyszedł mu znakomicie!
Wciąż jednak namawiam go na wykonanie modelu, który przełamałby jego obawy przed zastosowaniem kamuflażu. Wciąż gustuje w modelach szarych, a w jego wykonaniu model w jakimś interesującym trójbarwnym kamuflażu (brytyjski lub amerykański) byłby rewelacyjny!

MacGregor

 
26-05-03 09:08  Re: [foto] Radom 2003
Marcin G. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6
 

Kiedyś rozmawiałem z Tomkiem Guzem- pracuje jako strażnik w banku, więc nocami zamiast czytać gazety lub rozwiązywać krzyżówki skleja modele. Stąd myślę to zabójcze tempo...Po prostu podziwiać...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024